Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Też mam nadzieje. Przykro :( ♡
  2. W okienku pod postem sa dwa kwadraciki ze strzałkami. Naciskajac zielona -pozytywny Naciskajac czerwona negatywny. -
  3. Jezdzilam kiedyś do schronu w Korabiewicach,jeszcze przed przejeciem Vivy. I uwierz mi wolontariusz nie mogl nic zrobić NIC.Trzeba było zostawić torby,aparaty fot.i co tam każdy miał.I nie raz i dwa stało się pod brama,zeby szanowna Magda S.cie wpuscila. Co ja tam widziałam to do końca zycia nie zapomnę:((( Udalo mi się zabrać stamtąd Fete.Udalo się.Magda S.miala dobry humor. Duzo by pisać.
  4. Nooooooooooooo,szczesliwy pies.
  5. Sama się sparzylam i co ciekawe na "ludzkiej".
  6. Aga nie wszystkie fundacje to naciągacze. Ale przez takie "normalne inaczej" ludzie traca zaufanie.
  7. O matulu jak to okropnie wygląda :(
  8. Zerknij czy już OK
  9. Kto wezmie starego psa.? Feta to już swoje lata ma;( Tak na moje oko to z dziesięć.Choc wet to daje więcej:( No dobra, nie knujmy teorii spiskowej,bo sobie pomysla,ze jakiś szwindel robimy:)))
  10. Wszystko się da:( Kwestia ceny:) Wkurza mnie taki jeden bazarek i dlatego szukałam w regulaminie.
  11. Bazarek na rzecz Puszkina coś na KLESZCZE, UBRANIA amisu, dolce&gabbana, sunset suits, carry, marks&spencer, Taki bazarek to może być?
  12. Nie wszyscy sa myslacy:(np.ja:((( Wycofalam licytacje,jak dokładnie przeczytałam 1 post.
  13. To znaczy,ze można zalozyc watek psu,wstawic jedno zdjecie,napisac jeden post i zbierac? Dziwne.Dla mnie niewiarygodne. Andzela,to ja wstawie zdjecie Fety i powiem,ze bezdomny pies i zrobie bazarek:)A na watku to można się rozliczyć bez problemu. Nie mogę tego znaleźć w regulaminie.
  14. Taka sprawa po jakim czasie bytności na Dogo można zrobić bazarek? Kiedys był jakiś"przepis"a teraz :
  15. A jak będziesz to TYLKO trochę powarczy:) taki zarcik:)))))))
  16. Przyjade do Rokusia,jak zagwarantujesz,ze mnie nie zje:)
  17. No tak Rokuś przede wszystkim :)
  18. Sniezynka tak czy siak warszawianka bedzie:))))))) Dorota poslij Ewe Marte na pa.Mogę zaręczyc,że niczego nie przegapi:))
×
×
  • Create New...