Nie jestem osoba decyzyjna,aleostatnio opuscily Polske:)wszystkie z Dogomanii
Mixer(do Dory)do Belgii
Wena do Anglii
Lakus do Anglii i zaden nie wraca:)Czuja sie dobrze i relacje na watkach.Nie bojmy sie zagranicznych adopcji.
Przepraszam,ale musialam napisac.