Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Dobrze to ujelas. Taki stary,poczciwy pies,az się chce do niego przytulic:)
  2. Aga jak Ty to wszystko ogarniasz?Szacunek.
  3. I małymi kroczkami do przodu:)
  4. Według mojej wiedzy jednorazowo , a potem niech się schron martwi.I dlatego jest jak jest bo kaska się kończy i na nic nie ma.Ani na weta ani na karme. Ale na początku "na bogato "
  5. Tak samo władze pisaly o Korabiewicach.A wiadomo jak było. Dlaczego psy musiały zmienić "miejsce zamieszkania".Tego wojt nie napisał!!!!!!!!!!!!!
  6. Transport dokad? Do schronu ?
  7. Dzwonilam do Ewy. Nie lezy w szpitalu.Po uproszeniu doktora codziennie jeździ na kroplówki.:( Tak będzie do 2 maja.Jak nie deda spadac plytki to maja jeszcze dla Ewy jakas terapie na tw.przeczekanie do uzbierania na faktyczne leczenie(tak zrozumiałam) Jak wroci do domku i będzie się dobrze czula to się odezwie.
  8. Zapytaj proszę czy psiaki pojechaly do Fundacji do Poznania do supergogi.
  9. Nie jestem fejsbukowa:(
  10. KASA misiu kasa. Czy jest ktos w schronie tak "namacalne "kto mógłby zweryfikowac które psy są bezpieczne a które wywieźli.
  11. nie mogę się skupić na pracy.
  12. k*** mac. Siedzę i rycze :(
  13. D Dzwonilam. U Pauliny nadkomplet:( Cena za psa od 320 w górę. Ma zajrzeć na wątek.
  14. U dexterki byla Wiera z dogo. Od kejciu. Kasia była bardzo zadowolona z opieki. To daleko chyba kolo Opola.
  15. Jest jeszcze hotelik Glee w Warszawie. Prowadzi go nasza byla wolontariuszka. Super miejsce a za Pauline glowa ręczne. Olena zrob aktualizacje ktore psy sa jeszcze do zabrania.
  16. Jak by któraś dziewczyna chciała towarzysza podróży to jestem do dyspozycji. ( w sensie transportu psa )
  17. Ewciu Skad Ty bierzesz TAKIE domy tymczasowe? Takie cudowne:)))
  18. Dziewczyny widziałam na watku Dwa psiaki w typie owczarka. Może trzeba je zgłosić do Skarpety Owczarków.
×
×
  • Create New...