Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. W związku z powyższym sama musze zjeść ciasto:( Do maja nie doleży:(
  2. No ...troche się nazbierało ♡♡♡♡♡ Dziekujemy.:)
  3. Ale Bamosz ma fajowych przyjaciol:)Tacy jacys "swiecacy".Jak UFO.:))) Aga,a jak on teraz je? Normalnie.
  4. :))))))))) Aldrumka otworzy bibliotekę i skladzik ze skorupami:),bo jeszcze moje:)
  5. może,tego nie wiemy. fakt pozostaje faktem. i tyle w temacie. EOT
  6. Mam trochę skorup.Trzymałam na Dzień Ziemi dla Znajdek, ale moge dać na bazarek jak ktoś zrobi.
  7. Obejrzalam zdjęcia.Superowe;{ Aga za male masz lozko:))))))))
  8. Nawet nie wiem co napisac.:(( Bezdusznosc"ludzi"nie ma granic.Przepraszam,jezeli kogos uraze,ale tak mi się pomyslalo"po mszy je wyrzucili".
  9. Ewciu Spokojnych,radosnych i rodzinnych Swiat Wielkiej Nocy. Ula z Fetka.
  10. Poczekamy na zdjęcia bez zeza :) i zdrowka Bamboszowi zyczymy.
  11. Aga Kiedy Bambosz bedzie miał zdjety ten abażur?
  12. Aniu,dasz rade. Przytulam mocno. Mnie w trudnych chwilach pomogly psy,dlatego bardzo emocjonalnie zwiazalam się ze Znajkami. Już wiem czemu nie chcialas tam pojechać,
  13. No,bronila mnie przed DZIADEM;) Chcial mnie zjeść:( Jakos tak na niego działam:) Ja sobie nie wyobrażam,jak Ewa się z nim klocila,( z tym niby panem)
  14. Ewciu Ty jesteś Wielki Czlowiek.Wielki.I Jacek tez.:) Buziaki dla DZIADA.:)))
  15. Też mam nadzieje. Przykro :(♡
×
×
  • Create New...