Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. I Sprawdzała, że worek Josera festival 15kg kosztuje ok 120-130zł , brakujące 50zł przelałam na konto Stowarzyszenia Hel Animals czyli na koncie Stowarzyszenia czeka 130zł do zagospodarowania . Sylwia kup zatem karmę na rachunek Stowarzyszenia i prześlij im fakturę :)
  2. Pozbieram trwające bazarki dla SBM: 1. Książkowy, do jutra http://www.dogomania.com/forum/topic/143815-daisy-zaprasza-po-ksi%C4%85%C5%BCki-bazarek-trwa-do-1611-do-godz2200/ 2. ciuchy, kosmetyki, puzzle i inne http://www.dogomania.com/forum/topic/143635-dla-lolka-i-gacusiowej-do-1611-ciuchykosmetyki-puzzle-i-nie-tylko-zapraszam/ 3. ciuchy, ksiązki i moc innych rzeczy http://www.dogomania.com/forum/topic/143890-cos-do-ubrania-co%C5%9B-do-poczytania-na-stowarzyszenie-dla-braci-mniejszych-mniejszych-do-23xi/ 4. bizuteria http://www.dogomania.com/forum/topic/143907-du%C5%BCo-bi%C5%BCuterii-na-wiele-ps%C3%B3wdo-19xi/page-4#entry15903232 5. drobiazgi http://www.dogomania.com/forum/topic/143865-drobiazgi-nie-tylko-%C5%9Bwi%C4%85teczne-dla-daisy-i-ps%C3%B3w-u-mari23-do-17xi/ 6. ksiązki i płyty http://www.dogomania.com/forum/topic/143868-ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-muzyka-dla-daisy-tofika-i-innych-do-18xi/?p=15886968
  3. Nie rozumiem dlaczego nikt nie chce adoptować Rudolfa :niewiem:
  4. I jeszcze Rudolf się zasiedział u niej.... mimo wielu ogłoszeń artykułu w Wysokich Obcasach... Nie wiedomo od czego to zależy ze niektóre zwierzaki znajdują szybko domy a inne czekają latami... Jak skończę obecne bazarki to z reszty fantów zrobie bazar
  5. To że mieszka się w wielkim mieście (czyt. np. Wrocław) nie znaczy ,że się chadza do opery lub pubu :) Ja np do kina to owszem chodzę, ale gdzie indziej to nie... Czyli nie ma wielkiej różnicy Kozienice czy Wrocław :D
  6. zakończony
  7. zakończony
  8. zakończony
  9. Ona wcale nie jest maleńka :hmmmm:
  10. Matę edukacyjną na niemowlaka (najchętniej z motywami wiejskich zwierząt)
  11. Przejeżdżałam w niedzielę przez Oleśnicę :) ale was nie spotkałam ;)
  12. skądś ja to znam ? ;)
  13. Byliśmy na wycieczce. Wysiadamy we wsi z samochodu, mąż już wysiadł i gdzieś poszedł , ja wysiadłam , czekam przy aucie, Nika jeszcze w środku. Podeszły do mnie dwa wiejskie, łagodne średniej wielkości psy i sie łaszą. Otwieram drzwi, żeby wypuścić Nike, bo już się strasznie wierci do wysiadania, psy stają przy aucie i próbują zaglądnąć do środka (ale spokojnie stoją i patrzą). Nika najpierw krok w kierunku drzwi, zobaczyła psy i myk do tyłu, skuliła się przy drugich drzwiach i błagalnie patrzy żebym ja obroniła ;) Mirek odsunął psy to dopiero wyszła :) .
  14. żeby tylko kupujący przyszli... nie mam sił rozsyłać zaproszeń
  15. trzeci: biżuteryjny (link w podpisie)
  16. trzeci bazar: biżuteria 50% dochodu z każdego z nich dostanie mari23 na swoich podopiecznych
  17. wysłałam do marako numer Magdy SMS-em
  18. Kolejny bazar http://www.dogomania.com/forum/topic/143907-du%C5%BCo-bi%C5%BCuterii-na-wiele-ps%C3%B3wdo-19xi/?p=15891273
  19. Pamiętam jak wszyscy szukaliśmy Bianki , która uciekła z lecznicy... chyba 3 miesiące albo i dłużej,... to przykład, ze mogą być szczęśliwe zakończenia
  20. W podpisie mam dwa bazarki, z których dochód w 50% idzie na koleżankę Lolcia , też pod opieką SBM - zapraszam
  21. i "panom spod budki"
×
×
  • Create New...