-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
Sprawdzałam, wg nazw miejscowości nie ma na dogo nikogo z Rybnika, na FB z Rybnika są dwie osoby deklarujace chęć pomocy przy wizytach PA : https://www.facebook.com/monika.henzel oraz https://www.facebook.com/wiola.piechaczek Basieńko napisz proszę do nich, bo tobie łatwiej będzie ustaliućszczegóły niz mi
-
szyła :) na moim bazarku kiedyś sprzedawła
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Czy orientuje się ktoś jak to jest z bezpłatnymi sterylkami kotów? Koleżanka dokarmia na działkach koty i jest tam m.in .taka piekna max dwuletnia kotka, którą trzeba by wysterylizować fotki z działki http://postimg.org/gallery/1ojrplx7a/25e75faf/ -
Marzec mamy pełne urodzin imienin rodzinnych 8.03 świętujemy urodziny mojego męża i teścia (85), mamy mszę o 10, potem obiad i podwieczorek muszę podać gościom A 22.03 jedziemy na 80-te urodziny wujka (koło św, Anny) Zatem w tych terminach nie pobiegnę uściskać Lolka
-
Byle nie 8.03 ani 22.03 plissss.....
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
kado jest z Opola -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Mariusz szuka suczki (pieska trzyłapka juz ma) -
odkąd posiwiałam nieco to farbuję ;) ale na rożne kolory :)
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Na dworze zimno, a myśmy zamówili już miejsce na wakacje :) Pojedziemy nad morze :) tam, gdzie w poprzednim roku :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
To wspaniale :) -
Kupię kolczyki, (najchętniej wkrętki) z niebieskim kamyczkiem (turkus), podobne do: (zdjęcie z Allegro) Szukam kubka z krówką w typie: lub http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/35/25/40/5035254071
-
a ja w zeszłym tygodniu , w ramach poprawiania sobie nastroju , pofarbowałam się na mocno czerwono :) i teraz jestem marchewkowa :D
-
oj znam to :) Moja Nika często przychodzi w nocy siada koło łózka i czeka aż się obudzę i powiem , że ma wracać na legowisko , wtedy grzecznie wraca do siebie :)
-
W imieniu Poker zapraszam na bazarek z cyklu DO WYBORU, DO KOLORU. http://www.dogomania.com/forum/topic/145451-do-wyboru-do-kolorudo-1702g22/ do 17.02
-
W imieniu Poker zapraszam na bazarek : CZAPKI - SZALIKI - BUTY http://www.dogomania.com/forum/topic/145546-pi%C4%99kne-czapkiszaliki-buty-do-2102g22/