Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Sprawdzałam, wg nazw miejscowości nie ma na dogo nikogo z Rybnika, na FB z Rybnika są dwie osoby deklarujace chęć pomocy przy wizytach PA : https://www.facebook.com/monika.henzel oraz https://www.facebook.com/wiola.piechaczek Basieńko napisz proszę do nich, bo tobie łatwiej będzie ustaliućszczegóły niz mi
  2. Koleżanka przyniesie mi w tygodniu jakieś fanty (nie wiem zupełnie jakie) to postaram się ogarnąć bazarek
  3. zrobi się ale jeszcze nie teraz, myślę , że skarpetkowy to jakos w kwietniu...
  4. Oby się odezwał ktoś z modów, bo ostatnio samowolka na bazarkach , bo nikt nie pilnuje.
  5. Byle nie za długo, bo będzie za stara i przestaną pytaćo nią...
  6. przechowaj, przechowaj, sprzedamy na bazarku ;) bo z transportem tak daleko moze byc problem
  7. Tylko jak bazarkować skoro psy mają właściciela????? Co wpisać jako cel bazarku??? Bo mam jeszcze 'zapasową' stówkę celem rozmnożenia przez na zakup fantów na bazar (myślę np o skarpetkach na wiosnę).
  8. szyła :) na moim bazarku kiedyś sprzedawła
  9. Czy orientuje się ktoś jak to jest z bezpłatnymi sterylkami kotów? Koleżanka dokarmia na działkach koty i jest tam m.in .taka piekna max dwuletnia kotka, którą trzeba by wysterylizować fotki z działki http://postimg.org/gallery/1ojrplx7a/25e75faf/
  10. Marzec mamy pełne urodzin imienin rodzinnych 8.03 świętujemy urodziny mojego męża i teścia (85), mamy mszę o 10, potem obiad i podwieczorek muszę podać gościom A 22.03 jedziemy na 80-te urodziny wujka (koło św, Anny) Zatem w tych terminach nie pobiegnę uściskać Lolka
  11. Byle nie 8.03 ani 22.03 plissss.....
  12. Mariusz szuka suczki (pieska trzyłapka juz ma)
  13. odkąd posiwiałam nieco to farbuję ;) ale na rożne kolory :)
  14. Na dworze zimno, a myśmy zamówili już miejsce na wakacje :) Pojedziemy nad morze :) tam, gdzie w poprzednim roku :)
  15. Kupię kolczyki, (najchętniej wkrętki) z niebieskim kamyczkiem (turkus), podobne do: (zdjęcie z Allegro) Szukam kubka z krówką w typie: lub http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/35/25/40/5035254071
  16. a ja w zeszłym tygodniu , w ramach poprawiania sobie nastroju , pofarbowałam się na mocno czerwono :) i teraz jestem marchewkowa :D
  17. oj znam to :) Moja Nika często przychodzi w nocy siada koło łózka i czeka aż się obudzę i powiem , że ma wracać na legowisko , wtedy grzecznie wraca do siebie :)
  18. W imieniu Poker zapraszam na bazarek z cyklu DO WYBORU, DO KOLORU. http://www.dogomania.com/forum/topic/145451-do-wyboru-do-kolorudo-1702g22/ do 17.02
  19. W imieniu Poker zapraszam na bazarek : CZAPKI - SZALIKI - BUTY http://www.dogomania.com/forum/topic/145546-pi%C4%99kne-czapkiszaliki-buty-do-2102g22/
×
×
  • Create New...