-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
i po mamie :)
-
Takie piękne włosy to chyba u was rodzinne :) Miała Serduszko szczęście :)
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
NikaEla replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Super pomocnicy :) Będziecie może mieli wzorek w łapki ? -
Jaka Serduszko już duża panna :)
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
NikaEla replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Piękne zdjęcia trzeba zrobić i ruszyć z ogłoszeniami, bo jak Marysia da radę z taką gromadką??? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Hej , hej!! czy ktoś dałby rade do Smolca na wizytę pojechać?? https://www.facebook.com/events/751264854942649/ Poproszona mnie na FB, ale bez auta to będzie mi trudnoTo jest zaraz na początku miejscowości jadąc od Wrocławia -
No... ta starsza to chyba dalej w schronisku, tyle że w pokoju opiekunki kotów (tak zrozumiałam )
-
Bardzo dobre wieści :)
-
to ja przyjdę na pewno :) ale nie prędko bo zawalona robota i dodatkowymi zajęciami jestem
-
a co z tymczasowaniem małych suczek?
-
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
To ma być kropeczka ??? http://images70.fotosik.pl/601/5c4f41e4f12cbd36med.jpg to Kropa wielka jest ;) -
A to ci niespodzianka :) SUPER!!!!!
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Nika w niedzielę właśnie bez smyczy chciała nas obronić ;) -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Nie , latała jak głupia ;) wprzód i na boki po śniegu :) zaglądała tylko czasem czy intruz za bardzo się nie zbliża, ale kazaliśmy jej biec do przodu - to biegła :) Ona na spacerach 'luzem' jest dość grzeczna (dopóki nie zwietrzy zwierzyny : zające, kuropatwy...) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
no szkoda :( popytaj w sasiednich schroniskach: Dzierżoniów http://www.dogomania.com/forum/topic/17666-dolno%C5%9Bl%C4%85skie-schronisko-nadzieja-umiera-ostatnia/ Wałbrzych http://www.dogomania.com/forum/topic/61973-dolno%C5%9Blzapomniane-pokopalniane-miasto-a-w-nim-samotne-psyszukamy-wolontariatu/ Opole, http://www.dogomania.com/forum/topic/127702-schronisko-dla-bezdomnych-zwierz%C4%85t-w-opolu-psie-serca-uwi%C4%99zione-za-kratami/ albo napisz na wątku http://www.dogomania.com/forum/forum/73-przygarne-psa/ szczegółowo opisując wielkość i charakter psinki , której szukacie :) -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
NikaEla replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Byliśmy przed chwilą na spacerze na naszym Wzgórzu Gajowym, za nami szedł pan z dużym psem (bokserem?). Nika ładnie się z nim przywitała, i poleciała do przodu. Po chwili pies nas dogonił i szedł tuz na mną , wtedy Nika jako 'pies obronny' wróciła i nawarczała na kolegę. Potem cały spacer wokół wzgórza pan z psem trzymali się kilkanaście metrów za nami. -
na FB czytałam, że został adoptowany Słodziak i Obi dzisiaj adoptowane Emotikon smile
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Przepuklinę można zoperować na miejscu -
i tusze kolorowe :D
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Bez łapki chyba nie ma, ale jest taka bieda 7 letnia utykająca na tylne łapki, straszek wielki (ale maluka , mniejsza od Niki http://www.dogomania.com/forum/topic/102402-psy-z-turowa-czekamy/page-4#entry16057883) nikt jej nie znajdzie, kto nie wie , ze trzeba szukać w skrzyneczce pod kocykiem. kota przez dwa lata chyba szukali identycznego jak poprzedni i znaleźli