Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Na Munia (na prośbę mari23) poszły dwa maleńkie przelewy 15zł i 10zł , proszę o potwierdzenie na bazarkowym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144960-rozliczam-trencz-i-kurtka/
  2. Takie piękne włosy to chyba u was rodzinne :) Miała Serduszko szczęście :)
  3. Super pomocnicy :) Będziecie może mieli wzorek w łapki ?
  4. Jaka Serduszko już duża panna :)
  5. Piękne zdjęcia trzeba zrobić i ruszyć z ogłoszeniami, bo jak Marysia da radę z taką gromadką???
  6. Ciekawostka : L.p. Najpopularniejsze imiona psów suczek 1 Max/Maks Sonia 2 Rocky/Roki Luna 3 Tofik Sara 4 Nero Saba 5 Ares Tosia 6 Puszek Kora 7 Borys Maja 8 Misiek Tina 9 Dżeki Fiona 10 Kajtek Daisy
  7. Hej , hej!! czy ktoś dałby rade do Smolca na wizytę pojechać?? https://www.facebook.com/events/751264854942649/ Poproszona mnie na FB, ale bez auta to będzie mi trudnoTo jest zaraz na początku miejscowości jadąc od Wrocławia
  8. No... ta starsza to chyba dalej w schronisku, tyle że w pokoju opiekunki kotów (tak zrozumiałam )
  9. Bardzo dobre wieści :)
  10. Jestem i ja, na razie bez możliwości jakiejkolwiek pomocy (bo nawet bazarków na te psy nie mozemy zrobić bo nie sa bezpańskie)
  11. to ja przyjdę na pewno :) ale nie prędko bo zawalona robota i dodatkowymi zajęciami jestem
  12. a co z tymczasowaniem małych suczek?
  13. To ma być kropeczka ??? http://images70.fotosik.pl/601/5c4f41e4f12cbd36med.jpg to Kropa wielka jest ;)
  14. A to ci niespodzianka :) SUPER!!!!!
  15. Nika w niedzielę właśnie bez smyczy chciała nas obronić ;)
  16. Nie , latała jak głupia ;) wprzód i na boki po śniegu :) zaglądała tylko czasem czy intruz za bardzo się nie zbliża, ale kazaliśmy jej biec do przodu - to biegła :) Ona na spacerach 'luzem' jest dość grzeczna (dopóki nie zwietrzy zwierzyny : zające, kuropatwy...)
  17. no szkoda :( popytaj w sasiednich schroniskach: Dzierżoniów http://www.dogomania.com/forum/topic/17666-dolno%C5%9Bl%C4%85skie-schronisko-nadzieja-umiera-ostatnia/ Wałbrzych http://www.dogomania.com/forum/topic/61973-dolno%C5%9Blzapomniane-pokopalniane-miasto-a-w-nim-samotne-psyszukamy-wolontariatu/ Opole, http://www.dogomania.com/forum/topic/127702-schronisko-dla-bezdomnych-zwierz%C4%85t-w-opolu-psie-serca-uwi%C4%99zione-za-kratami/ albo napisz na wątku http://www.dogomania.com/forum/forum/73-przygarne-psa/ szczegółowo opisując wielkość i charakter psinki , której szukacie :)
  18. Byliśmy przed chwilą na spacerze na naszym Wzgórzu Gajowym, za nami szedł pan z dużym psem (bokserem?). Nika ładnie się z nim przywitała, i poleciała do przodu. Po chwili pies nas dogonił i szedł tuz na mną , wtedy Nika jako 'pies obronny' wróciła i nawarczała na kolegę. Potem cały spacer wokół wzgórza pan z psem trzymali się kilkanaście metrów za nami.
  19. https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/1901147_851763661532336_4191579861581128032_n.jpg?oh=577fa903d099e5e7d7a8e4b72a2d0d16&oe=5567692E&__gda__=1432446334_e3a34d8c390b9093ac6899446c563c29 super :)
  20. na FB czytałam, że został adoptowany Słodziak i Obi dzisiaj adoptowane Emotikon smile
  21. Przepuklinę można zoperować na miejscu
  22. i tusze kolorowe :D
  23. Bez łapki chyba nie ma, ale jest taka bieda 7 letnia utykająca na tylne łapki, straszek wielki (ale maluka , mniejsza od Niki http://www.dogomania.com/forum/topic/102402-psy-z-turowa-czekamy/page-4#entry16057883) nikt jej nie znajdzie, kto nie wie , ze trzeba szukać w skrzyneczce pod kocykiem. kota przez dwa lata chyba szukali identycznego jak poprzedni i znaleźli
×
×
  • Create New...