-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
widocznie za mało dostawałyście prezentów
- 154 replies
-
- psy z Turowa
- kudłata suczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
W sumie z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/334072-przesy%C5%82ki-posz%C5%82y-czekam-na-ostatni%C4%85-wp%C5%82at%C4%99-dla-sheldona-i-zeldy/page-7#entry16692897 zebraliśmy 249zł 20gr czyli posyłam 125zł na konto Zeldy -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
W sumie z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/334072-przesy%C5%82ki-posz%C5%82y-czekam-na-ostatni%C4%85-wp%C5%82at%C4%99-dla-sheldona-i-zeldy/page-7#entry16692897 zebraliśmy 249zł 20gr czyli po 125zł dla każdego psiaka część wpłat (45zł poszło wprost na konto Fundacji) dla tego przesyłam jeszcze 80zł dla Sheldona (na konto Fundacji) oraz 125zł bezpośrednio na konto Zeldy -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Widziałyście? Studenci kręcą filmy o bezdomnych zwierzętach. Aby znaleźć im dom Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19398084,studenci-kreca-filmy-o-bezdomnych-zwierzetach-aby-znalezc-im.html#ixzz3vXTPhDYf http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19398084,studenci-kreca-filmy-o-bezdomnych-zwierzetach-aby-znalezc-im.html#BoxLokWrocLink ciekawy projekt :) -
i na Sylwestra ci zabraknie ;)
- 154 replies
-
- psy z Turowa
- kudłata suczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jestem i ja ;) szkoda tylko , że nie widzę zdjęć .. Później sprawdzę na innym komputerze widzę juz fotki to w norce śliczne :)
- 154 replies
-
- psy z Turowa
- kudłata suczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
popytam Zosiu -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
NikaEla replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Bo to jest apel a nie zarządzenie -
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
NikaEla replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
nie, Patmol jest z Legnicy -
jak to nie???? ... ;)
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
smutno :( -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
a na fundacyjne doszły pieniądze od 3 osób za cegiełki z mojego bazarku???? -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
NikaEla replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Basiu :) Cudnie :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
no to już przesadziłaś ;) nie dość że w klatce to w samotności jak tak można postępować z towarzyskim zwierzakiem? naprawdę się nie dziwię, że się nie zgadza -
Tak sobie czytam... to też coś poopowiadam ;) we wtorek spędziłam z synem ponad 4 godziny na SORze w szpitalu z podejrzeniem wstrząsu mózgu. Gdy przyjechaliśmy (11.23) było przed nami jedno tylko dziecko, więc pan doktor szybciutko nas przyjął, zbadał, wywiad zrobił i na RTG wysłał :) I tu zaczęło się czekanie, bo opis był po 3,5 godz. W tym czasie poczekalnia zapełniła się dziećmi, w rożnym wieku rodzicami, babciami itp... Miły pan doktor chirurg wszystkich sprawnie przyjmował, pani neurolog również, ale opisów z RTG nie było... Aż pielęgniarka poszła, zrobiła tam raban i nagle od ręki wszystkie opisy jej zrobiono. Czyli wniosek :) lekarze byli sympatyczni i kompetentni ,ale pracownia RTg ospała...
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
od zmian wakacyjnych na dogo moderatorzy w ogóle przestali istnieć gdzieś czytałam, ze nie mają możliwości dodawania , edytowania cudzych ani usuwania postów Może Livka zając dowolny post, który pisała lub nawet teraz sie dopisać a w 1 poscie wpiszesz nr postu z rozliczeniami -
Kupię kolczyki 'matematyczne' :) Z liczbą pi, lub ze wzorami matematycznymi (potrzebuję na koniec lutego!) tzn coś w stylu: http://img.pakamera.pl/i1/7/124/szklo-12174691_3561014124.jpg lub http://matematyczny.blox.pl/resource/sierpinski2.jpg te poniżej są wykonane techniką decoupage, może ktoś umiałby mi zrobić tego typu??? http://i2.pinger.pl/pgr216/616956a500119f164ce25c6f
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
NikaEla replied to monika083's topic in Już w nowym domu
to nasze województwo? to chyba po TOZ wrocławski podlega... ( a może nie?) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jakie fajne zdjęcie :) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/t31.0-8/12365993_1085989861420645_5698000040540419312_o.jpg te miny :D -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
tez bym była roszczeniowa gdyby mnie w klatce samą zamknęli ;) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
dzięki :) wpisze w rozliczenia bazarku Skończył sie bazarek, po rozliczeniu dla Sheldona powinno przypaść 100zł (łącznie z tymi juz wysłanymi na konto Fundacji) -
Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Skończył sie bazarek, po rozliczeniu dla Zeldy powinno przypaść 100zł -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Czy na fundacyjne konto doszły wpłaty z bazarku ? (5, 10 i 20zł?) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
NikaEla replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
ja się nie znam... ale bym nie dawała