Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Dostałam na FB prośbę (Wrocław) "Jestem w bardzo kiepskiej sytuacji, bo z powodu silnej lekoopornej alergii synka musze oddac pieska. Psinaka ma na imie Dusia, jest sredniej wielkosci kundelkiem, ma 10lat. Jest przekochana. Jest naszym przykacielem i czlonkiem rodziny, niestety ze wzgledu na zdrowie i dobro dziecka musze oddac ja w dobre rece. Pani X.powiedziala ze mogla by mi Pani w tym pomoc. " No cóż...
  2. Zaglądam , zaglądam i czytam z zainteresowaniem :)
  3. Fajna Truśka :) A Emir cały czas gotowy do zabawy :)
  4. Coś mi się daty pomyliły
  5. Ciekawe jak Giga przyjęła koleżankę ?
  6. Czyli Ferie będzie miała Trusia :)
  7. przyznam , że też tracę cierpliwość i np bazarków już prawie nie robię
  8. A jak dzieciak będzie w trudnym wieku gimnazjalisty to tez go planują oddać???
  9. Z bazarku z karmą będzie wpłata od free 100zł na konto fundacyjne
  10. 28.12.2015 ELZBIETA W. 80,00 PLN i 04.01.2016 ELŻBIETA W.(NADPŁATA Z BAZARKu) 5,00 PLN to rozliczenie bazarku potwierdź proszę na watku w dwóch powyższych postach jest 3557,70zł
  11. atulek dała 50zł (pośle na konto Fundacyjne) i przekazała karme do dalszej licytacji :)
  12. atulek dała 50zł (pośle na konto Fundacyjne) i przekazała karme do dalszej licytacji :)
  13. odnalazłam wątek, bo znów coś namieszali w zapisanych ustawieniach Ferie niedługo może znów sie wybierzemy do schroniska
  14. niestety bazarek z karmą light jest nieudany, grosika nie bedzie
  15. Może jakieś spotkanko???? Ja za tydzień zaczynam ferie :)
  16. no teraz to już przesadziłeś na miejscu mestudio bym się obraziła
×
×
  • Create New...