Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. widocznie za mało dostawałyście prezentów
  2. W sumie z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/334072-przesy%C5%82ki-posz%C5%82y-czekam-na-ostatni%C4%85-wp%C5%82at%C4%99-dla-sheldona-i-zeldy/page-7#entry16692897 zebraliśmy 249zł 20gr czyli posyłam 125zł na konto Zeldy
  3. W sumie z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/334072-przesy%C5%82ki-posz%C5%82y-czekam-na-ostatni%C4%85-wp%C5%82at%C4%99-dla-sheldona-i-zeldy/page-7#entry16692897 zebraliśmy 249zł 20gr czyli po 125zł dla każdego psiaka część wpłat (45zł poszło wprost na konto Fundacji) dla tego przesyłam jeszcze 80zł dla Sheldona (na konto Fundacji) oraz 125zł bezpośrednio na konto Zeldy
  4. Widziałyście? Studenci kręcą filmy o bezdomnych zwierzętach. Aby znaleźć im dom Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19398084,studenci-kreca-filmy-o-bezdomnych-zwierzetach-aby-znalezc-im.html#ixzz3vXTPhDYf http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19398084,studenci-kreca-filmy-o-bezdomnych-zwierzetach-aby-znalezc-im.html#BoxLokWrocLink ciekawy projekt :)
  5. i na Sylwestra ci zabraknie ;)
  6. Jestem i ja ;) szkoda tylko , że nie widzę zdjęć .. Później sprawdzę na innym komputerze widzę juz fotki to w norce śliczne :)
  7. super :)
  8. Bo to jest apel a nie zarządzenie
  9. nie, Patmol jest z Legnicy
  10. jak to nie???? ... ;)
  11. a na fundacyjne doszły pieniądze od 3 osób za cegiełki z mojego bazarku????
  12. no to już przesadziłaś ;) nie dość że w klatce to w samotności jak tak można postępować z towarzyskim zwierzakiem? naprawdę się nie dziwię, że się nie zgadza
  13. Tak sobie czytam... to też coś poopowiadam ;) we wtorek spędziłam z synem ponad 4 godziny na SORze w szpitalu z podejrzeniem wstrząsu mózgu. Gdy przyjechaliśmy (11.23) było przed nami jedno tylko dziecko, więc pan doktor szybciutko nas przyjął, zbadał, wywiad zrobił i na RTG wysłał :) I tu zaczęło się czekanie, bo opis był po 3,5 godz. W tym czasie poczekalnia zapełniła się dziećmi, w rożnym wieku rodzicami, babciami itp... Miły pan doktor chirurg wszystkich sprawnie przyjmował, pani neurolog również, ale opisów z RTG nie było... Aż pielęgniarka poszła, zrobiła tam raban i nagle od ręki wszystkie opisy jej zrobiono. Czyli wniosek :) lekarze byli sympatyczni i kompetentni ,ale pracownia RTg ospała...
  14. od zmian wakacyjnych na dogo moderatorzy w ogóle przestali istnieć gdzieś czytałam, ze nie mają możliwości dodawania , edytowania cudzych ani usuwania postów Może Livka zając dowolny post, który pisała lub nawet teraz sie dopisać a w 1 poscie wpiszesz nr postu z rozliczeniami
  15. Kupię kolczyki 'matematyczne' :) Z liczbą pi, lub ze wzorami matematycznymi (potrzebuję na koniec lutego!) tzn coś w stylu: http://img.pakamera.pl/i1/7/124/szklo-12174691_3561014124.jpg lub http://matematyczny.blox.pl/resource/sierpinski2.jpg te poniżej są wykonane techniką decoupage, może ktoś umiałby mi zrobić tego typu??? http://i2.pinger.pl/pgr216/616956a500119f164ce25c6f
  16. to nasze województwo? to chyba po TOZ wrocławski podlega... ( a może nie?)
  17. Jakie fajne zdjęcie :) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/t31.0-8/12365993_1085989861420645_5698000040540419312_o.jpg te miny :D
  18. tez bym była roszczeniowa gdyby mnie w klatce samą zamknęli ;)
  19. dzięki :) wpisze w rozliczenia bazarku Skończył sie bazarek, po rozliczeniu dla Sheldona powinno przypaść 100zł (łącznie z tymi juz wysłanymi na konto Fundacji)
  20. Skończył sie bazarek, po rozliczeniu dla Zeldy powinno przypaść 100zł
  21. Czy na fundacyjne konto doszły wpłaty z bazarku ? (5, 10 i 20zł?)
  22. ja się nie znam... ale bym nie dawała
×
×
  • Create New...