Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. To ja dwa bukieciki poproszę :) A nie masz może w ogrodzie bazylii, albo majeranku? Chętnie bym zakupiła.
  2. zakończony
  3. oczywiście to taki żarcik był
  4. To się wyśpisz i na 12.00 dojedziesz :) http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Trzemeszno%2C+&loc2=Żerniki+Wrocławskie%2C+&byCar=1&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=
  5. jest to zjazd Wrocław - Wschód! mapka: https://www.google.pl/maps/place/Wojkowice/@50.9806761,17.0523721,14z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x470fdb21c7bdb61b:0xb8f899d8bbb0088d!8m2!3d50.9806509!4d17.0698817
  6. Zwierzę , stowarzyszenie itp na które robisz bazar musi mieć watek na dogomanii na którym prowadzone sa rozliczenia wydatków na zwierzęta. regulamin bazarków
  7. tak blisko zjazdu z autostrady Wrocław - Wschód , w na Wojkowicach :)
  8. no właśnie... :) Smyku planuj sobie , obiecałaś już dawno :)
  9. Zaglądam cały czas, podczytuję... oj długo się Zelda zasiedziała
  10. Na pewno wszystko będzie dobrze ( bo niby dlaczego ma być źle? )
  11. tak wiem, ale jeszcze nie dostałam, jak bede mieć od razu podeślę
  12. Super, zaraz wezme dokładne namiary i wyślę PW
  13. Dostałam zapytanie na FB, od dogomaniaczki prowadzącej duży dom tymczasowy koło Włocławka: czy ktoś mógłby zrobić wizytę przedadopcyjna ul Macinskiego we Wrocławiu? (to Karłowice )
  14. Ciągle coś... całuski posyłam
  15. Padłam z migreną ( przez zmiany ciśnień), no i pada... więc niestety odwołujemy akcję tym razem
  16. Też o tym myślałam... Jak będzie tak jak dziś to oczywiście zostajemy w domach
  17. jake fajne rozwiązanie: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20392903,pies-zamkniety-w-nagrzanym-aucie-nie-tutaj-centrum-handlowe.html?disableRedirects=true#BoxLokWrocImg
  18. Będziemy w piątek od około 10.30
  19. PYTANKO :) Czy ktoś wybiera się w najbliższy piątek do południa do schroniska powyprowadzać psy?? Bo z Mila-adą bysmy sie wybrały, bo bardzo dawno nie byłyśmy. I może ktoś jeszcze chciałby/mógłby..
  20. Ze sprzedaży resztek pobazarkowych posłałam 10zł na konto Stowarzyszenia
×
×
  • Create New...