Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Pozdrawiamy wieczornie :) Ja tez cierpie na brak czasu. ;)
  2. Fasoleczka :loveu::loveu::loveu:! Na górze w lewym rogu pisze Sophie Wysocki - to nazwisko to nazwisko koszykarza w zgorzeleckiej drużynie :evil_lol:
  3. Karro

    FRODO wita :)

    kavala już chyba nie zagląda na dogo :(
  4. Cześć Bajerku! [URL]http://img838.imageshack.us/img838/1114/dscf0146o.jpg[/URL] to zdjecie jest świetne! :)
  5. [quote name='Naklejka']Super się bawią :) a moja mama wciąż nie chce się przekonać do drugiego psa... :( Fajnie tak na na wsi mieszkać, te pola... praktycznie zero psów, ludzi.... A mieszkając w centrum dużego miasta, psa bez linki nie puszczę... :([/QUOTE] Ja mieszkam w małym naprawdę małym miasteczku, treny fsjne, 2 lasy psa można spokojnie puścić :) [quote name='Tengusia']Mela to urocza panienka :loveu: Cesarowi tez chyba sie podoba :grins: [url]http://img21.imageshack.us/img21/4937/81973724.jpg[/url][/QUOTE] Haha tak Cesar Melę bardzo polubił :loveu: [quote name='bety']Ma minę jakby komuś groził tym pniakiem :) [URL]http://img823.imageshack.us/img823/9080/80885598.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE] :D:D [quote name='kalyna']to te 3 owczarki to są tylko ich? ahh jak ja zazdroszczę chociaż kilka dni z tyloma psiakami :loveu: psiaki wybiegane i szczęśliwe :)[/QUOTE] Tak to tylko ich psy :) [quote name='Aneta_M']Fajny miś z Cesara:) Uwielbiam duże psy;) Masz się do czego przytulić:)[/QUOTE] Przytulić się jest do czego, byleby obiekt przytulenia też miał w danej chwili na to ochotę :D
  6. [quote name='magdabroy']Wytrzymaj do jutra :)[/QUOTE] Wytrzymam :)
  7. Mój poprzedni podhalan kochał ptasie mleczko, to był jedyny sposób na to żeby go odrobaczyć : tabletka w ptasie mleczko :evil_lol:
  8. Ja też czekam na zdjęcie fasolka / fasolki :loveu:
  9. Mam nadzieje że będą zdjęcia Kostka niedługo :)
  10. Ale Lasti ma fajne buciki :D:D filmik super :)
  11. Zawsze kiedy czytam to o Tęczowym Moście płaczę :(
  12. Wychodzi na to, że mój podhalan też jest nieszczęśliwy bo nie mieszka w górach na hali z owieczkami :D
  13. Sto lat :loveu:!!!!
  14. Kociaki :loveu: Czesem niekoniecznie zadowolone z sesji :D
  15. Ale fajne zdjęcia psiaków :loveu: Nerona zadowolenie podczas kąpieli - bezcenne :evil_lol:
  16. Ciekawa jestem jak Tora zareaguje na nowego domownika :loveu: Ale to się okaże dopiero za jakiś czas :)
  17. [quote name='deer_1987']A jeszcze trudniej byc w miejscach co sie bylo z nia i nagle jej nie ma.. [B]Na razie zawieszam galerie na pare dni, tygodni... nie umiem jej prowadzic bez Niuni :([/B][/QUOTE] Dokładnie Cię rozumiem, jak odszedł mój podhalan, to nie chciałam wychodzić wogóle na podwórko, bo go tam już nie było :( Będziemy czekać, spokojnie ochłoń sobie. Myślami jestem z Wami.
  18. Kurcze aż trudno uwierzyć, że Niunia została już tylko na zdjęciach i w sercu :(
  19. Deer, tak mi przykro, ale pamiętaj nasze czyny zawsze do nas wracają, to co zrobiliście dla Niuni zostanie zapisane, ona napewno za to jest Wam wdzięczne, a teraz szczęśliwa biega sobie, ponownie zdrowa i patrzy na Was z psiego nieba. NIgdy nie miałam sposobności poznac Niuni na żywo, mimo to łzy cisną mi się kiedy to pisze :( Trzymajcie się! Jestem z Wami!
  20. Dawaj jakies zdjęcia Bruna ! :) Warte poczytania : [URL]http://pies.onet.pl/1218,1,1,poznaj_sekrety_psiego_jezyka_-_sygnaly_uspokajajace,galeria.html[/URL]
  21. Jak króliś słodko śpi :loveu: Shery wyścigówka :evil_lol:
  22. No właśnie ja mam z podlinkowywaniem problem :( Może ktoś umie?
  23. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218294-Bi%C5%BCuteria-Kostus-zbiera-na-hotel-z-behawioryst%C4%85%21%21%21Nie-skazuj-go-na-%C5%9Bmier%C4%87-POM%C3%93%C5%BB%21%21%21?p=18067150#post18067150"]http://www.dogomania.pl/threads/218294-Bi%C5%BCuteria-Kostus-zbiera-na-hotel-z-behawioryst%C4%85%21%21%21Nie-skazuj-go-na-%C5%9Bmier%C4%87-POM%C3%93%C5%BB%21%21%21?p=18067150#post18067150[/URL] To na ten bazarek jest ta sygnaturka ? Chcę się upewnić ;)
×
×
  • Create New...