Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Mela biedna czeka na spacer: Mela: Mela i Cesar: Dzisiaj Mela z Cesarem byli na wspólnym spacerze i było super :multi:
  2. Dodaję zdjęcia. Dzisiaj udało mi się wyspacerowac tylko Cesara i Melę, niestety na Dragona i Lalę było już za ciemno, za mokro, za późno, ale w sobotę - niedzielę wszystkie będą miały porządne spacery. Dragon: A tutaj już Dragon i Lala:
  3. [quote name='biscuit']Moja mama się momentalnie blada jak trup zrobiła, gdy podeszła do komputera, a ja pisnęłam omal na głos. Masz może ten link z fb?[/QUOTE] No własnie nie mogę znaleźć już tego... Może ktoś usunął?
  4. A co to za łaciaty piesek na zdjęciach? ;) Pozdrawiamy :)
  5. Witamy się po chwilowej przerwie ;) Ja też czekam na wyniki ;) Napisz jak juz będziesz wiedzieć :)
  6. Czekamy cierpliwie na zdjęcia :)
  7. Przepraszam, ale nawet nie mam czasu wejśc na komputer zgrać zdjęcia, 4 psy do wyprowadzania to naprawdę dużo, doszedł do tego jeszcze wczorajszy wyjazd do Zielonej Góry na mecz Turowa z Albą, a w szkole urwanie głowy. Fotki postaram się wrzucić dzisiaj, ale nie obiecuję :(
  8. Pisze tutaj ze względu na brak czasu. Bannerek na bazarek dla Kostka będzie w weekend, taką dostałam wiadomość :) Co tam Kostku u Ciebie ?
  9. Mam do poniedziałku pod opieką oprócz Cesara 3 owczarki niemieckie długowłose, jutro postaram się je obfocić, wyspacerować, ale mam straszne urwanie głowy...
  10. [quote name='Naklejka']Ja mam wrażenie, że chwilami to ludzie przesadzają i z cenami krycia, jak i z cenami szczeniąt....[/QUOTE] ja też tak myślę...
  11. [quote name='Bonsai']Z bazarku fotograficznego - kalendarzowego Kostuś będzie miał 190 zł ! :) :) Zajęliśmy 2gie miejsce. :)[/QUOTE] Swietnie! :):):):)
  12. Ale się bawią :loveu::loveu: Jaka sliczna obróżka !:)
  13. Cześć wieczornie! ;) Znowu widziałam Tz i to dwa razy dawaj swoje jakieś :)
  14. Kociaków dawno nie widziałam :) Wrzuć coś ;)
  15. Jak z sunią dzisiaj?
  16. [quote name='biscuit']UWAGA! Osoby o słabych nerwach niech lepiej nie otwierają tego linku! http://owczarki.eu/newsy Nie wiem, co powiedzieć :( To straszne, widziałam na fb :(
  17. Mierzyłaś może Atosa w kłębie ;)?
  18. Witamy się po przerwie :) Dolarek slicznie się prezentuje :)
  19. Mój Cesar ma teraz 68 cm ;)
  20. Dziękuję wszystkim za odwiedziny, nie było mnie od piatku ze względu na to, że byłam na rajdzie, jestem bardzo zmęczona, odwiedzę wszystkich jutro :)
  21. Melduje się u Kostka po chwilowej przerwie z powodu wyjazdu ! :)
  22. A mierzylas może Satora?
×
×
  • Create New...