Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. [quote name='Aleksandra95']super taki spacer.:loveu:[/QUOTE] Tak tylko oczy dookola głowy trzeba mieć :evil_lol: [quote name='dOgLoV']Super zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='sator_k_']Rozczulające są takie psie kontakty. Dużo się mówi, że pies szybko się uczy złych rzeczy od drugiego, ale z drugiej strony te pozytywne też może przejąć :)[/QUOTE] Dokładnie, to w dwie strony działa :) [quote name='Talucha']To chyba wszystkie psiaki grzeczne co? Ja czasem mam pomieszanie z poplątaniem jak idę razem z Lastim +pies babci (mały kundelek) a co dopiero iśc z 2 dużymi psami :lol:[/QUOTE] Suki były szkolone, Dragon chyba nie a Cesar jest w miarę grzeczny, z dwójką daję sobię rade na raz :) [quote name='magdabroy']Zdjęcia śliczne :) A gdzie cała czwórka razem??[/QUOTE] Niestety nie będzie całej czwórki razem :( Nad Dragonem nikt nie pracuje, a dwuch samców z jajeczkami + dwie kłócące się suki ze sobą ciężko by mi było opanować :(
  2. Mój Mruczek teraz też wiecznie na kaloryferze :)
  3. [quote name='deer_1987']Widac jaki Cesar szczesliwy ze ma towarzystwo :loveu:[/QUOTE] on uwielbia spacery w towarzystwie :" [quote name='Talucha']Sama je wyprowadzasz czy z kimś chodzisz? Fajnie, że Cesar ma teraz takie towarzystwo :)[/QUOTE] Sama wyprowadzam ;)
  4. [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/704/99239284.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8030/59032452.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3808/24721387.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1255/93446074.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/6193/44311022.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/2109/72080585.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8821/98336778.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3829/28266752.jpg[/IMG]
  6. [B]Musze się wam pochwalić. Mela strasznie bała sie posadzki na moim korytarzu, stała tam sparaliźowana. I kto pomógł mi ja wyciągnąć z tej opresji? Cesar! Dzięki niemu zaczęła chodzic po niej, ba, nawet teraz chętnie wchodzi na korytarz. Cesar tak ja od tyłu popychał, podskubywał i pokazywał że on tu nie widzi nic strasznego, że Mela mu uwierzyła i juz nie ma sladu po jej strachu ![/B] Zdjęcia ze spaceru z Melą: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4937/81973724.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5484/71554598.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2259/81754471.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9633/57358618.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3349/65235810.jpg[/IMG]
  7. Co tam u Lumpka? Daj jakies jego zdjęcia, bo dawno nie było ;)
  8. Widzę że nie tylko moje kotowate pakują się do toreb wszelkiego rodzaju :D:D
  9. [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3706/bazar1.png[/IMG] Tylko trzeba bedzie podlinkować.
  10. O piesek w akwarium :evil_lol:
  11. A ja jakoś zwierzakom świątecznych prezentów nie kupuje ;)
  12. Laki ma ciekawy pyszczek :)
  13. jaki malutki szczylek :loveu:
  14. Współczuję. Ja kiedyś miałam przez Cesara stłuczony bark, bo mi wlaz pod nogi i poleciałam prosto na bark. Ah te psiaki rozrabiaki :D:D:D
  15. Pozdrowienia wieczorowo :)
  16. [quote name='magdabroy']A kiedy spacer z czteroma psami?? Chciałabym to zobaczyć jak maszerujesz z czteroma pięknościami :loveu:[/QUOTE] Może w niedzielę się uda :loveu:
  17. Buciki bardzo fajne :loveu: przy moim poprzednim podhalanie na kulki sniegu w łapie była tylko jedyna rada - ściąć na krótko sierść między poduszkami ;)
  18. [quote name='deer_1987']Psy nie odczuwaja tak zazdrosci jak my :diabloti: z materaca i Sherry moze korzystac :loveu:[/QUOTE] Wiem tak tylko zartowałam :D:D Ale Niunia testuje posłanko :loveu::loveu:
  19. [quote name='deer_1987']Dodalam u nas jeszcze dwie fotki :diabloti: a kiedy sie Cesar pokaze nam? :)[/QUOTE] Jutro zabieram go na wspólny spacer z Melą a potem biore Dragona i Lalę to jutro dodam nowe zdjęcia ;) Juz do ide zobaczyć te zdjęcia :)
  20. Bahia w takim samym "rozwoju" zimowego futreka jak mój Cesar, tez czekam na te "prawdziwe" zimowe :)
  21. Czekam na nowe zdjęcia :)
×
×
  • Create New...