Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. wspaniałe wieści :D powodzenia sunieczko kochana :D
  2. choróbsku mówimy zdecydowane i stanowcze NIE !!!!!!!!! elik ciocia kochana zdrówka :*:*:*
  3. trzymamy i mam nadzieję że to ten jedyny i wymarzony domek :) Marlonku chłopaku kochany bądź szczęśliwy :) :) :)
  4. od rana zaciskam i czekam na wieści :) Marlonku bądź grzeczny :)
  5. Dziękujemy :) a buziaki przekażemy osobiście już 6 stycznia :)
  6. a ja sobie w odwiedziny "wpadam" do Charlisia :D
  7. Napiszę króciutko :) Ludzie naprawdę bardzo fajni i właściwie "sąsiedzi" naszej yolanovi więc jakby co będziemy miały chłopaka na oku i będziemy mogły monitorowac sytuację :) Jutro Państwo pojadą do hoteliku aby poznac naszego Marlonka i wtedy zapadnie decyzja czy są w stanie zapanowac nad naszą "ciągnącą i wiecznie się wszędzie spieszącą lokomotywą" :) Ja jestem dobrej myśli :)
  8. ciocia kochana yolanovi na pewno prześle jak się tylko zaloguje :) dziękujemy :* :)
  9. czekamy na wieści od Joluni :) oby były jak najlepsze :)
  10. i ja już od południa przebieram nogami !!!!!!!! zaciśnięte najmocniej jak potrafię bo domek zapowiada się obiecująco :)
  11. odpoczywaj słoneczko kochane :* sen lekiem na całe zło :*
  12. zaciskam i NIE puszczam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. kochany nasz pycholek :* zdrówka Lolinko kochana :*
  14. ciocia po Nowym Roku Marsik pojedzie na konsultację kardiologiczną a potem trzeba będzie dziadeczka wykastrowac. To zmienione jąderko bardzo mnie niepokoi :( oby to nie było jakieś wstrętne paskudztwo ....tfu...tfu ...tfu...
  15. Gabi kochana większośc fantów jest od cioc z dogo i poza dogo które nas wciąż wspomagają :) dodałam też kilka rzeczy od siebie. Mam nadzieję że coś się sprzeda i podratuje finanse sunieczki :( wierzę że wszystko będzie dobrze ...bądź dzielna sunieczko nasza kochana :*
  16. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  17. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  18. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  19. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
  20. Dziewczynki,Chłopcy i nasze WSZYSTKIE kochane ogonki Szczęśliwego Nowego Roku :)
×
×
  • Create New...