Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. bardzooooooo się cieszę :)
  2. przejrzałam zdjęcia i jestem załamana :( ten biedak nie wyglądał źle a teraz .......... :( :( :( serce się kraja :(
  3. o rany :( ja tego psiaczka widziałam jak odbierałyśmy Marsa :( rzucił mi się w oczy bo zajmował jeden z boksów niedaleko pomieszczenia z kwarantanną. Wydawał się wystraszony i w przeciwieństwie do innych psiaczków nie podchodził do krat boksu :( :( :( To naprawdę fajny i ładny psiaczek więc z pewnością skradnie komuś serducho :(
  4. ...... i kto powiedział że jestem dziadziuś ? no kto ? ;) Dziewczynki tylko spójrzcie jak nam się chłopak zmienia :)
  5. dziewczynki kochane bardzo bardzo Wam dziękujemy :*:*:* :)
  6. ależ kruszynka :) do schrupania :)
  7. Maciejko moja kochana cały czas zaciskam kciuki za Twoje zdrówko :( :( :(
  8. a my czekamy na tekst do ogłoszeń :) trzeba dziewczynce szukac wyrozumiałego i świadomego domku :)
  9. ależ cudnie :) śpijcie spokojnie dziewczynki :)
  10. Czekamy i standardowo prosimy przytulic od nas śliczną dziewczynkę :)
  11. też bym nie wsiadła ;) wymyślają ludziska na 2 łapach jakieś wycieczki ;)
  12. Cieszę się że ciocie zaglądają do naszego smutaska kochanego :) Markofix nasza kochana dziękujemy :*:*:*:)
  13. .........................
  14. i ja zaglądam do Rumburaka :)
  15. zaglądam sobie do naszego dziadeczka :) u Marsika bez zmian :) na razie przyjmuje leki i czeka na operację ...
  16. czekamy na tekst do ogłoszeń i będziemy dziewczynkę ogłaszac :) wykupimy też Elence ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim :)
  17. Niestety ciocia ....chyba będziemy musiały utrzymywac sunieczkę z bazarków .....:(
  18. Dziewczynki bardzo bardzo Wam dziękujemy że jesteście z nami i Elenką :) Beluś dziękujemy za cudny banerek :) zaraz się poczęstuję :)
  19. Bardzo bardzo się cieszę że Elenka powoli otwiera się na człowieka :) brawo sunieczko kochana :)
  20. ciocia Anula kochana dziękujemy z całego serducha :* :) joanko ....mdk8 bardzo Wam dziękuję że jesteście z nami i Elenką :) Dziękuję :*
×
×
  • Create New...