Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Pięknie nasz chłopak wygląda ....Marlonku :wub: :wub: :wub: :wub:
  2. o mój Boże :( zapiszę sobie i ja bidulka :( pomyślimy jak możemy pomóc i pomożemy na pewno!!!
  3. Gusiaczku ciocia kochana wracaj nam do zdrówka :*:*:* Buziaki również dla kochanej i dzielnej sunieczki :*:*:* i buziaka oczywiście zostawiam Olenkowi nieustannie zaciskając kciuki za nowe lepsze jutro !!!!! :)
  4. o rany miód na serce :) :) :) Oby tak dalej dzieciaczku kochany :)
  5. ......................................
  6. niestety wyników jeszcze nie ma ....także cierpliwie czekamy .......
  7. Będę dziś przekazywała osobiście fanty naszej Emiś więc zapytam o Marsika i o wyniki histopatologii.
  8. Elenka bardzo dziękuje wszystkim odwiedzającym :)
  9. strasznie przykro :( śpij spokojnie sunieczko kochana :( [*]
  10. Jestem Aneczko u Fryci :( Anuś a może warto spróbować ogłosić dziewczynkę w Dzienniku Zachodnim ???
  11. :D :D :D :D
  12. o rany :( ależ smutne wieści :( Tosieńka rzeczywiście jest taka "pyskata" ? ;)
  13. kochane ogonki :) :) :)
  14. Edek kochana z Emiś współpracuję już kilka lat :) odwiedzam często z yolanovi hotelik :) i życzę wszystkim psiakom aby były tak zaopiekowane jak są właśnie psiaki u Emiś :) Wystarczy przejrzec wątki psiaków które są lub były u naszej Emiś :)
  15. wow!!! Gabi kochana :) wspaniały wynik :)
  16. Eluś kochana Rafcik jest oceniony na ok 4 latka więc nie taki starszy Pan ;) Czerecik z pewnością jest starszy :) choc wariuję oboje jak szczeniaczki :D
  17. maleńka z czasem i do kici Miki się przekona :) jeszcze będą przyjaciółkami ;)
  18. Wiosennie i już świątecznie zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145568-cuda-wielkanocne-i-zapachy-wiosennie-zapraszamy-2102-2000/?p=16078166
  19. Helenka zaprasza na swój bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145568-cuda-wielkanocne-i-zapachy-wiosennie-zapraszamy-2102-2000/?p=16078166
  20. Kopiuję :) "Raft i Czaret są w całkiem przyzwoitej formie. Humory im dopisują, energia ich rozpiera. Czaret całkiem ładnie się już zaokrąglił, Raft jeszcze nie za bardzo. Niestety mimo diety i odrobaczeń Chłopaki wciąż się brzydko załatwiają, w kupie są ślady krwi, dlatego po weekendzie ich kał będzie zawieziony do przebadania."
×
×
  • Create New...