Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. ślicznie się dziewczyna prezentuje :)
  2. kochana mordeczka :*:*:* Maksiulek rozczula do łez :* głaski dla dziadeczka i mnóstwo zdrówka :*
  3. ależ cudne wieści :D oby takich jak najwięcej :D to zdjęcie rozbawiło mnie do łez :D kochany pychol :D
  4. śliczne ...kochane Uszka :) Tak bardzo się cieszę widząc Uszatka w doskonałej formie :) oby tak dalej :)
  5. Guciu :( biegaj szcześliwy za TM :( Marudko kochana strasznie mi przykro :(
  6. biedna maleńka :( całe szczęście z dnia na dzień będzie już tylko lepiej i dziewczynka zapomni o bólu. Trzymaj się maleńka :*
  7. biedna maleńka :( całe szczęście z dnia na dzień będzie już tylko lepiej i dziewczynka zapomni o bólu. Trzymaj się maleńka :*
  8. zapiszę sobie wątek Maksiulka :)
  9. Lilu ciocia tu zaciska z całych sił ......wszystko będzie dobrze !!!!!!!! :) zdrowiej nam maleńka :*
  10. boże jaki bidulek kochany :(
  11. Dzień dobry nasz dziadeczku kochany :)
  12. Nowe wieści z hoteliku :) " Ewcia ma się dobrze. Z postępów tyle, że o ile sama wciaż nie przychodzi na pieszczoty (tylko po smaczki), to nie wpada w panikę gdy chcę ją pogłaskać i w miarę dobrze to znosi - grzecznie stoi, macha ogonkiem, nie ucieka. W ogóle dużo macha ogonkiem :) Minę i pozę Damy utrzymuje bez zmian:D " I kilka zdjęć naszej Damy ;) właśnie taka poważna księżniczka jestem :) :) :) \
  13. Mam nadzieję że los mu sumiennie odpłaci wszelkie krzywdy jakie wyrządził tej biednej suni !!! :(
  14. Misiu kociaku kochany [*] :(
  15. No to szukamy dalej ...........
  16. bardzo smutne wieści :( trzymam kciuki za zdrówko Czareta i oby diagnoza się nie potwierdziła :(
  17. Beluś nie zazdroszczę bo droga na Katowice zawalona :( a warunki na drogach cieżkieeeeee!!!! Przy okazji zostawiam buziaka Helence wierząc że w końcu ktoś dziewczynę wypatrzy !!! Cisza z Dziennika Zachodniego ??? żadnych telefonów ???
  18. ja z pewnością będę nudna ale spróbowałabym z Dziennikiem Zachodnim ;)
  19. ech :( kiepskie wieści :( zdrówka chłopcy !!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...