Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/ Asieńka przepraszam ale sprawa naprawdę bardzo pilna :(
  2. potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/
  3. potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/
  4. potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/
  5. potrzebny na CITO hotelik w okolicach Warszawy dla niepełnosprawnego psiaka :( Błagam zajrzyjcie może będzie w stanie polecic sprawdzony hotelik ...Sprawa bardzo PILNA !!!!!!!! Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145513-pilnie-dt-lub-hotel-dla-niepe%C5%82nosprawnego-psiaka-okolice-warszawy/
  6. i ja się przyłącze :D zdjęcie pt "Jamniczek" rozbawiło mnie do łez :D
  7. Jeśli Olenek opuści schronisko wspomożemy na pewno chłopaka :) Trzeba też zaprosic więcej osób na wątek tego super psiaka :) w kupie siła jak to mówią więc wierzę że damy radę :)
  8. śliczne kochane ogonki :* :* :* :)
  9. no to miał Skipek frajdę :D
  10. bo doba wciąż za krótka ;) znamy to doskonale :)
  11. Emiś kochana ja wierzę że właśnie tak teraz biega nasz Maciuś z innymi psiakami które od nas odeszły. Szczęśliwy i w pełni SIŁ !!!!!!!!!!!
  12. Dziewczynki bardzo Wam dziękuję że zaglądacie do naszego kochanego strachulca :)
  13. :( :( :( biegaj szczęśliwy i wolny od bólu za TM psiaku kochany :( [*]
  14. pokazuj się sunieczko kochana :)
  15. Niestety :( zaginął chłopak bez wieści ale nadzieja na jego odnalezienie umiera ostatnia :( wciąż wierzymy że stanie się cud i dostaniemy jakiś sygnał .....
  16. Dana i Muszkieterowie kochana i NIECH SIĘ SPEŁNI :)
  17. ten lek ma dodatkową zaletę ......jeśli psiak czuje się źle można go w każdej chwili odstawic wręcz przeciwnie niż trocoxil.
  18. elik kochana niestety nazwy nie pamiętam bo my jesteśmy na Cimalgexie właśnie ale mój weterynarz ostatnio wspomniał że w okresie wiosennym w razie potrzeby zmienimy ten lek na nowośc :) oczywiście zapytam jak tylko będę z Aishą u weta :) Pytałam również mojego weterynarza o rehabilitację :) więc powiedział że owszem ale połączonej z farmakologią :) Elunia ja tu cały czas siedzę i kombinuję jak koń pod górę jak Maszeńce ulżyc i aby chociaż nie bolało :( zwyrodnień tak jak pisałaś nie cofniemy ale możemy zaradzic aby nie było gorzej i co najważniejsze ograniczyc ból do minimum. Maszeńka po prostu skradła moje serducho :)
  19. i ja tak sobie po cichutku marzę aby Olenka wyciągnac jednak ze schroniska :(
  20. elik kochana czy sunieczka przyjmuje ( zwyrodnienia) jakieś leki przeciwzapalne i przeciwbólowe ? dobrze by było dołączyc dodatkowo na pół roku preparat z kwasem hialuronowym i glukozaminą. Wiem że dziewczynki polecały tu na wątku. Ja stosuje Arthro HA. Zapytajcie lekarza o Cimalgex przeciwzapalny i przeciwbólowy. Mojej Aishy pomaga i dobrze znosi przyjmowanie tego leku. Obecnie na rynku pojawił się równie dobry środek i podobno jeszcze lepiej tolerowany przez układ pokarmowy psiaków.
×
×
  • Create New...