Księguję na koncie Maciusia kwotę 96 zł 90 gr z bazarku :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/144839-dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-ubrania-buty-kalendarze-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ciebie-dla-domu-kup-teraz-1201-2000/
wpłynęła również deklaracja stała (20 zł ) od naszej kochanej cioci Elypsa :) pięknie dziękujemy :)