Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. karta informacyjna :)
  2. I niech się spełni :)
  3. a ja się chciałam pochwalic że wczoraj miałam okazję nakarmic cudne owieczki :) są urocze ...do schrupania :) takie maleńkie dzieciaczki :)
  4. Prawdziwa księżniczka :) aż nie mogę nacieszyc oczu :) Jaśminko :*
  5. zaglądam do ślicznej dziewczynki i ogromnie się cieszę że ze zdrówkiem coraz lepiej :) tak trzymaj Lilu kochana :* :*:*
  6. Tak właśnie zrobimy :) szukamy dla Elenki ciepłego, wyrozumiałego domku z kochającym człowiekiem :)
  7. Wczoraj byłam pożegnać się w hoteliku z moim kochanym Maciusiem :* [*] widziałam także Elenkę którą chciałam przytulić i pogłaskać. Niestety ręka człowieka wciąż wzbudza w Elence ogromny lęk więc odpuściłam aby jej nie stresować. Taki to nasz strachulec kochany :(
  8. Niech Franusiowi wyjdą na zdrówko :) a my cieszymy się że możemy choć troszeczkę pomóc :) Franusiu cały czas trzymamy kciuki za Twoje zdrówko :)
  9. Kamilko kochana dziękuję :( cholernie cieżko pogodzić się z odejściem Maciusia :( to był Wspaniały i Kochany psiak ....wiele przeszedł a wszelkie niedogodności znosił tak dzielnie :(
  10. Emiś DZIĘKUJĘ i więcej nic nie napiszę bo łzy lecą mi po policzkach. Tak strasznie jest mi przykro ........
  11. Ponieważ mój Maciuś pobiegł wczoraj za TM pieniążki już nie są mu potrzebne :( Bardzo proszę o zgodę na przekazanie tych pieniążków Elence z naszego banerka bez grosza na koncie :( To strachulec i nie wiemy jak długo będzie przebywała w hoteliku :( oby znaleźli się wspaniali i wyrozumiali ludzie.
  12. Dziewczynki nasz Maciuś odszedł spokojnie :( zdążyłam się z nim jeszcze wczoraj pożegnać :( Emiś kochana dziękuję za te wszystkie lata które mu podarowałaś bo przecież w hoteliku czuł się jak w domu :( Maciusiu psiaku kochany będziemy zawsze o Tobie pamiętać :( [*] Biegaj szczęśliwy i wolny od bólu za TM :(
  13. biedna ta nasza kruszynka :( cały czas wierzę że jeszcze będzie dobrze !!!!!!!!!! Nie może byc inaczej !!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Na koncie deklaracja stała od Mysza2 ( 10 zł ) oraz cioci markofix1 ( 10 zł ) Pięknie dziękujemy :)
  15. zaciskam najmocniej jak potrafię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Bądź dzielna Maszeńko kochana :* :)
  16. po długiej nieobecności i ja zaglądam do ślicznej sunieczki ......Miłeczka do domciu !!!!!!!!!!! :)
  17. Emiś oddaj łapinki Czeretowi TY niedobra Ty ;) przybiegłam sobie jeszcze raz popatrzec na rozbrykane ogonki :D
  18. Emiś impra na całego bez Ciebie ....Marsa i nowych przecudnych nabytków ? :D Nie ma takiej opcji !!!!!!!! :D A dzieciątka wręcz do schrupania :D :D :D
  19. Jolunia nie może być inaczej !!!!!!!!! :D :D :D czekamy z niecierpliwością na wyniki i obyśmy miały okazję do wypicia ;)
  20. zdrówka cudny Rumburaku :* :* :* :)
×
×
  • Create New...