-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to teraz mocno trzymamy kciuki żeby Nelson jak najszybciej opuścił swoją celę ;) Bądź wolny psiaku :) -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
Wystawiłam Kiryskowi allegro mając nadzieję że jednak go ktoś wypatrzy :( Cioteczki jeśli macie pomysły żeby coś dodać w tekście, zmienić to piszcie a ja będę modyfikowała ;) [URL]http://allegro.pl/piekny-puchaty-kirys-mixdona-prosi-o-dom-i1583269004.html[/URL] -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też pytałam i nadal czekam na informację kiedy psiak zostanie odebrany i czy właściciele się zrzekli :roll: -
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
Martika&Aischa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Czy chłopak już przeprowadzony? szczęśliwy ? ;) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Martika&Aischa replied to danavas's topic in Już w nowym domu
W górę psiaczku pokazuj się cioteczkom bo pieniążki bardzo potrzebne!!! -
Z bazarku dla Oneczek uzbierało się całe 120 zł :multi: Jak tylko pieniążki wpłyną na konto proszę Beatkaa naszą kochaną księgową o potwierdzenie :loveu: link do bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205368-Dziś-Kończymy!!!-15.00Wiosenny-Bazarek-dla-Oneczek.-Do-25.04.2011-r./page9[/URL] Dodatkowo z kolejnego bazarku organizowanego pół na pół dla Oneczek i Cezarka uzbierało się dla dziewczynek 3,50 gr :) link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205798-Rozliczamy!Akcesoria-próbki-karm-i-piękna-biżuteria-dla-Onek-i-Cezarka.-15.04.2011r./page2[/URL] Razem z dwóch bazarków dla Oneczek uzbierało się 123 zł 50 gr :multi: Przypominam iż trwa kolejny bazarek dla naszych dziewczynek na który serdecznie zapraszamy :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206560-Ciuszki..biżuteria-i-inne-różności-dla-Oneczek-i-Cezarka-...do-30.04.11r[/URL].
-
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
W górę Sabuniu pokaż się cioteczkom:multi: -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
W górę Sabuniu:multi: -
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']tak z reka na sercu, zamienic box na box? widzicie w tym sens?[/QUOTE] Myślę że mimo wszystko box w hoteliku a box w schronisku to ooooooooogromna różnica. To tylko propozycja ......myślę że warto popytać też o inne DT za ktore przecież też musimy zapłacić. -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Kopiuje teks z pierwszego postu: Kirys, to piękny, puchaty mix DONka. Ma ok 3 lata i jest psem zakochanym w człowieku. Przy każdej okazji przytula się i nadstawia na mizianki. Szkoda ,żeby taki piękny i o wspaniałym charakterze pies, marnował się w schronisku. Kontakt w sprawie adopcji: 509 792 272 - Marta Numer tel. jest Feli, a podaj swój mail, jakby ktoś był zainteresowany, skopiujesz na pw do Feli.[/QUOTE] Ok kochana ......wystawię Kiryskowi allegro i wstawię link :) Trzymaj kciuki cioteczko żeby tylko ktoś dostrzegł naszego pięknego Kiryska -
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
Martika&Aischa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się psiaczku cioteczkom:multi: -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
śliczne banerki:loveu: Sabcia jest przepiękna :-o:loveu: -
[quote name='Beatkaa'][B]gorki330[/B] proszę prześlij rachuneczki i napisz ile mam Ci przelać ;) Bo na sterylizację Stellci poszło trochę pieniędzy i chcialabym jak najszybciej pokryć to co zapłaciłaś :oops:[/QUOTE] Kochana Kasia chciała przesłać rachuneczek na fax żeby był bardziej czytelny ale złośliwość rzeczy martwych i ja na uczelni mam zeputy fax :( pojechał do naprawy miesiąc temu i nie wraca :( Kasiu prześlij proszę na @ i napisz kwoty .....spróbujemy go powiększyć ;)
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
Kirysku kochany psiaczku :( Przepraszam że nie zdążyłam zrobić allegro przed świętami :( Nie zapomniałam to zalatanie i notoryczny brak czasu :( Cioteczki proszę podajcie mi jeszcze kontakt do kogoś w sprawie adopcji do allegro -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
Podniosę wątek dziewczynki ... -
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
Martika&Aischa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='an-na']Tak szczerze to ja nie mam pojęcia na ile. Namówiłam kuzynkę, żeby go wzięła do siebie na tymczas, chociaż specjalnie warunków nie ma. Mieszka w wynajmowanym mieszkaniu ma dwoje dzieci w wieku 2- i 4 lata. Przyjechała do Arisa z dziećmi i ze swoją suczką Miszą, żeby sprawdzić reakcję Arisa na dzieciaczki i sunię wszystko było ok :). Obiecałam jej, że będę stawała na głowie, żeby znaleźć Arisowi dom stały jak najszybciej, więc jakby czasu określonego nie ma i na pewno Ariska nie odda z powrotem do schroniska ale obiecałam więc postaram się dotrzymać słowa. A tak na marginesie to Aris bardzo się całej rodzince spodobał:)[/QUOTE] Cioteczko cudownie :multi: Arisku kochany widzisz jak cioteczka o Ciebie dba :loveu: Będzie dobrze kochany psiaczku :loveu: Oby tylko koleżanka się zakochała :loveu: -
Do usunięcia - kotka już po sterylizacji
Martika&Aischa replied to kurylec's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='kurylec'][URL]http://img859.imageshack.us/i/wvk.mp4/[/URL][/QUOTE] Cioteczko u mnie link nie działa...