[quote name='ewa gonzales']:bye:Roszpunko droga juz jestem , pani Malgonia dzwonila ok 19 tej wczoraj , ze przelozymy wizytke , bo siostry niema , jeszcze w pracy , wiec umowilysmy sie na najblizsze dni , p Malgosia ma do mnie zadzwonic lub smska przyslac - kiedy mozemy sie spotkac , kiedy bedzie najlepiej , dzis u nas straszne burze , ale jesli dzis zadzwoni - to pojedziemy, nie mam niestety juz ani gr na telefonie , Martika &Aisza ma moj num - moze dzwonic i slac smsy- ja jestem i czekam , dzwon Marto czy w razie czego - bedziesz mogla jechac dzis, zreszta wczoraj tez Marto moglas dzwonic , wiesz przeciez ze ja czasem ani gr nie posiadam , wiec jak chcemy cos razem zalatwic - to jeden czlek do drugiego moze dzwonic prawdaz......... tak mysle sobie ,[/QUOTE]
Dziś mogę .....proszę wcześniej informacje na PW kiedy i o której godzinie .....