Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. I jeszcze jedna foteczka :) [IMG]http://i55.tinypic.com/2a848pj.jpg[/IMG]
  2. Podniesiemy Czesterka i wirtualnie pogłaskamy kochaną Łapcię ;) oby i jej się poszczęściło ........
  3. Niestety na burze nie ma rady ...moja Aischa też przesiaduje godzinami w łazience okupując wannę :( Trzęsąc się jak galareta:shake:
  4. Jak fajnie zobaczyć sunię taką szczęśliwą :loveu::lol: Cioteczki czy na Sabcie aktualnie trwają jakieś bazarki ? Za chwilkę z pewnością finanse się wykruszą :(
  5. No to czekamy na relacje Sylwi jak się czuje nasza Sabula :)
  6. Pokazuj się Emusiu :*
  7. [quote name='ewa gonzales']:bye:Roszpunko droga juz jestem , pani Malgonia dzwonila ok 19 tej wczoraj , ze przelozymy wizytke , bo siostry niema , jeszcze w pracy , wiec umowilysmy sie na najblizsze dni , p Malgosia ma do mnie zadzwonic lub smska przyslac - kiedy mozemy sie spotkac , kiedy bedzie najlepiej , dzis u nas straszne burze , ale jesli dzis zadzwoni - to pojedziemy, nie mam niestety juz ani gr na telefonie , Martika &Aisza ma moj num - moze dzwonic i slac smsy- ja jestem i czekam , dzwon Marto czy w razie czego - bedziesz mogla jechac dzis, zreszta wczoraj tez Marto moglas dzwonic , wiesz przeciez ze ja czasem ani gr nie posiadam , wiec jak chcemy cos razem zalatwic - to jeden czlek do drugiego moze dzwonic prawdaz......... tak mysle sobie ,[/QUOTE] Dziś mogę .....proszę wcześniej informacje na PW kiedy i o której godzinie .....
  8. Pokazuj się psiaku i oby domek się dla Ciebie znalazł biedaku ......:*
  9. Sabinka wygląda wspaniale:loveu: i ten uśmiech dla cioteczek :lol:
  10. [quote name='wojtuś']Przywitam sie z Sabcią:) A u nas wczoraj i w nocy lało, wiało i grzmiało;);) Dzisiaj też podobnie ma być, tak burzowo ;) Kochani pozdrawiam :loveu:[/QUOTE] Pozdrawiamy naszego wujaszka po dłuższej nieobecności:loveu: Pokazuj się Sabuniu w ten deszczowy dzień :shake:
  11. Cioteczka Havanka napisała piękny tekst naszej Alfie więc może i Emeczce naszej napisze:oops:
  12. Zaglądam do chłopaka z nadzieją ........
  13. Też jestem ciekawa co słychać u naszego Atoska i czy choć troszeczkę się uspokoił i nie sprawia problemu .......ech...oby po wakacjach się ruszyło i znalazł domek :(
  14. Ufffffffff......tak bardzo się cieszę że u Emusi wszystko w porządku i dochodzi powolutku do siebie :):loveu:
  15. Cały czas wierzę że sunia się znajdzie .............Dziewczyny powodzenia i trzymam kciuki z całych sił !!!!!
  16. Kciuki mocno zaciśnięte ......Boni sunieczko dziś Twój wielki dzień !!!!!!! :)
  17. Naprawdę wierzę i mam ogromną nadzieją że Bambus jak poczuje dobrą rękę człowieka zmieni się .........zobaczy że można żyć bez krzyczu i batów bo pewnie nie raz oberwał ....Cały czas trzymam mocno kciuki za psiaka!!!
×
×
  • Create New...