Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Wpadłam z odwiedzinami do Emeczki :)
  2. Necia a może po prostu wołaj go Cody ( Kodi) ;) Nic innego nie przychodzi mi na myśl ;)
  3. Zapraszamy cioteczki na wątek Boryska ....ten psiak potrzebuje pilnie naszej pomocy :(
  4. Jestem i ja ...niestety na dzień dzisiejszy finansowo pod kreską :( Będę zaglądała do Kornelka ....
  5. Zaglądam do dwóch pięknych ONeczków ........zostawiłam Ilonce wiadomość ......
  6. :(:(:(:( Dopiero teraz tu trafiłam :(:(:( Sunieczko kochana biegaj szczęśliwa i radosna za TM :(:(:(:( Boże nigdy się nie pogodzę ze śmiercią :(:(:( psiaczku kochany :(
  7. :cool3: Misiaczek nam zdrowieje i to mnie cieszy :lol: I na amory mu się zebrało niegrzeczniuchowi jednemu :cool3: Misiaczku Ty nie podskakuj mi tam do Beja bo Cię chłopak w końcu pogoni i wtedy pisku i lamentu nie będzie końca :evil_lol: Uwielbiam czytać wiadomości o naszym staruszku kochanym :loveu:
  8. [quote name='Beatkaa']Przyszło od [B]anula42 [/B]wplata na Gwiazdeczkę - 100zł:loveu::loveu: Jejciu jakie piękne zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu: Zakochałam się w Gwiazdce,gdyby mogła już byłaby u mnie....jak juz pisalam na samym początku wątku,w owczarkach niemieckich jestem zakochana bezgranic!!!!:iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] Anula dziekujemy ze pamietasz o naszej kochanej Gwiazdce:loveu: Uzupelnione :lol:
  9. I naprawde bardzo grzeczna .......dogaduje sie z psiakami, kotkami .....Kasia nie moze sie jej nachwalic ....Gwiazdka to wspaniala sunia:loveu:
  10. Dam znać Ilon_n i zaproszę ją na wątek :)
  11. A czy ktoś im zrobił ogłoszenia ??? mają allegro ? Trzeba je podsunąć cioteczce Ilon_n ona szuka dla ONeczków świetnych domów :)
  12. [quote name='paulina02']Ten pies na psiaki się cieszy z tego co zauważyłam , ale jak z kotami to nie mam pojęcia .I wyglada na zdrowego oczy czyste i z lekka grubasek a ile taki dt lub hotelik kosztuje ....I gdzie trzeba by było psiaka dowieźć ...[/QUOTE] Ceny są różne od 300 zł w górę bo to duży psiak .......
  13. [IMG]http://i55.tinypic.com/6ih3qs.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/210yhza.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2v3sd8i.jpg[/IMG]
  14. Tylko spójrzcie jaka jestem piękna:lol: [IMG]http://i55.tinypic.com/24fwz7b.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2wf5rf6.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/jf99bt.jpg[/IMG]
  15. [quote name='gorki330']Martika wysłałam Ci zdjęcia :)[/QUOTE] O matko Kasiu:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jaka ona jest piękna :loveu::loveu::loveu: Za chwilkę wstawię :lol: Aż się uśmiecham do monitora :loveu:
  16. [quote name='gorki330']Martika wysłałam Ci zdjęcia :)[/QUOTE] Ale niespodzianka :) już biegnę Kasiu :)
  17. Dziewczyny myślę że trzeba temu psiakowi założyć wątek ....i szukać mu czegoś bo na ulicy psiak zginie :(
  18. Porozsyłam jeszcze wątek ...bo pieniążki wciąż potrzebne :( ale biorąc pod uwagę że zbieracie cioteczki od wczoraj naprawdę nie jest źle :)
  19. Misiaczek dziś dużo lepiej mimo męczących upałów :) Hormony mu buzują ;) Opuchlizna zeszła i smród z pyszczka już nieco mniejszy ;) Tak się cieszę Misiaczku:multi::loveu:
  20. Świetne wiadomości .....pokazuj się Alfo kochana :*
  21. Emeczko śliczna sunieczko :loveu: cudowne zdjęcia :loveu:
×
×
  • Create New...