[quote name='Beatkaa']Przyszło od [B]anula42 [/B]wplata na Gwiazdeczkę - 100zł:loveu::loveu:
Jejciu jakie piękne zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu: Zakochałam się w Gwiazdce,gdyby mogła już byłaby u mnie....jak juz pisalam na samym początku wątku,w owczarkach niemieckich jestem zakochana bezgranic!!!!:iloveyou::iloveyou:[/QUOTE]
Anula dziekujemy ze pamietasz o naszej kochanej Gwiazdce:loveu:
Uzupelnione :lol: