Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Misiu daje sobie radę :) nie straszne mu upały ;) oby tylko tak dalej :)
  2. Porozsyłałam gdzie się da .....mam nadzieję że cioteczki przybędą do psiaka :( Trzymaj się dzielnie Bambusku :*
  3. Cioteczki proszę zajrzyjcie do skrzywdzonego ONKa :( http://www.dogomania.pl/threads/211279
  4. Cioteczki proszę zajrzyjcie do skrzywdzonego ONka :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211279[/URL]
  5. Zaglądam do Bambusa .......biedny psiak :( wiele złego musiał przeżyć :( nieodpowiedzialnych ludzi coraz więcej :( Finansowo na razie nie dam rady pomóc ale porozsyłam wątek .........chociaż tyle mogę ....
  6. Cały czas wierzymy że się uda i zaciskamy kciuki w oczekiwaniu na dobre wiadomości :)
  7. Dziękujemy za pamięć i zachęcamy do poczytania wątku :) Zapraszamy częściej ;)
  8. Super :) I my jesteśmy zwarte i gotowe do wizyty ;)
  9. Gwiazdeczka toleruje dzieci z tego co pisała Kasia i braci mniejszych również ;) to wspaniały psiak :) Oby domek okazał się najwspanialszym na świecie :) Beatkaa jak będziesz coś więcej wiedziała pisz kochana ............trzymam mocno kciuki :)
  10. Pokazuj się śliczna sunieczko :)
  11. Dziewczyny nie ma co wprowadzać nerwowej atmosfery i tworzyć niedomówień ...bo i po co ? :) Myślę że należy podać na wątku adres lecznicy gdzie obecnie przebywa Ozzy i po sprawie :) Wszystkim nam tu zależy aby psiak wyzdrowiał i znalazł kochający dom ......Trzymam mocno kciuki za Ozziego....Nie daj się psiaku kochany :* Prowadząc wątki psiaków zawsze podaje adres lecznicy oraz telefon wraz z nazwiskiem lekarza prowadzącego to normalne :)
  12. [quote name='paulina02']Wiec piesek wymiotował krwią i kośćmi z kurczaka , ma po więkrzone węzły chłonne wszędzie , jest pod kroplówką i zostaje w klinice do jutra.Za dzisiejszą wizytę stówa ;( Jest po narkozie bo próbował gryźć .;([/QUOTE] W której klinice aktulanie przebywa Ozzy ???? :(
  13. elinko jak się cokolwiek dowiesz to proszę pisz bo nie zasnę dzisiaj :( biedny psiak :(:(:(
  14. [quote name='paulina02']Pies nie jedzie na razie do żadnego domku , jada od razu na ostry dyżur , pies wygląda coraz gorzej i cały czas mocno krwawi przeszło już dwie godziny ;([/QUOTE] Paulino koniecznie musi go zobaczyć wet :( boże biedna psina ....czekam niecierpliwie na wiadomości :( oby tylko dobre:shake:
  15. Mam nadzieję że będą na bieżąco fotki i relacje z nowego domu ....DT lub DS .....jeśli psiak nie pozwala się dotykać w okolicach brzucha dobrze by było aby zobaczył go wet i dokładnie zbadał :(
  16. Misiu nasz kochany to taka duża przytulanka z ostrym zębem ;) Potrzebuje miłości bo nigdy jej nie miał i teraz czerpie całymi garściami uczucia w raju Czarodziejki :loveu: Cioteczki kochane wczoraj Misiowy sponsor podarował naszemu kochanemu staruszkowi 200 zł deklaracji stałej na hotelik oraz 500 zł na lekarstwa :lol: Z całego serduszka dziękujemy bo Misiowy sponsor to prawdziwy PSI ANIOŁ :loveu:
  17. Pokazuj się Emeczko kochana:loveu:
  18. Aguś wkleję allegro z karmą BRIT w super cenie :) dostawa ( kurier ) gratiss :) może się przyda gdyby potrzeba była karma :) to sprawdzony sprzedawca :) [URL]http://allegro.pl/brit-astor-adult-15-kg-super-promocja-i1707032426.html[/URL]
  19. I niech wcina :) dobrze że apetyt jej dopisuje :) z tego co widzę w pierwszym poście Sabcia za dużo pieniążków nie ma :( i z pewnością za chwilkę się skończą bo przecież wszystko kosztuje :(
  20. Niestety staruszki nie przetrzymują upałów i duchoty :( ale wierzymy że nasza kochana staruszka biega już szczęśliwa i wolna od bólu za TM razem z Dukiem który odszedł dwa dni przed nią i Carmen która odeszła jeden dzień wcześniej :( Ta wiadomość nas po prostu załamała :(
  21. Cioteczki ponieważ po naszej kochanej staruszce Fridzie pozostało nam 100 zł ...razem z Dominiką podjęłyśmy decyzję że przekażemy te pieniążki na dwa cele :) dla Sabci z poderżniętym gardłem oraz dla Suni aby szybciutko doszła do zdrowia :-( Sunia dostanie od nas 50 zł Bela51 prześle pieniążki więc proszę o przesłanie jej numerku konta :)
  22. Cioteczki jestem i ja .....ponieważ w spadku po naszej Fridzie zostało nam 100 zł z bazarku :( Razem z Dominiką podjęłyśmy decyzję że przekażemy je na dwa cele :) sunia dostaje od nas 50 zł :) Bela51 przeleje pieniążki więc proszę o przesłanie do niej numerku konta ;)
  23. Sunia musi znaleźć najlepszy domek na świecie bo jest po prostu cudna :loveu:
×
×
  • Create New...