-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczko asl proszę o potwierdzenie na bazarku że pieniążki dla Aiszuni dotarły :) http://www.dogomania.pl/threads/212582-Różności-do-domu-.........dla-zwierzyńca-Kup-teraz-30.08 Dziekuję :) -
[quote name='diana79']to był mój pierwszy w życiu plakat :multi: i przyniósł takie szczęście :loveu: ja właśnie jestem w trakcie drugiego plakatu i następnych bo widać one przynoszą większa szansę do adopcji :multi: wiele ludzi nawet kompa w domu nie ma a szczególnie starsze osoby, które raczej na necie nie siedzą a właśnie mogą zaadoptować psiaki :multi: warto wieszać plakaty :multi:[/QUOTE] Oj tak plakaty trzeba rozwieszać .....masz cioteczko szczęśliwą ręke ;) Pani jak zobaczyła ogłoszenie Stefcia od razu zerwała plakat i zadzwoniła do córki :) przychodź szybko Stefanek jest do adopcji :) Córce się spodobał i rach ciach ciach i Stefcio grzeje doopkę w swoich domku ;)
-
Dzień dobry Pakusiu :*:loveu:
-
Wczoraj po 22 rozmawiałam z Panią ....Stefanek wulkan energii na dworze ....w domku bardzo grzeczny :) zajął miejsce na kaflach w przedpokoju :) przerażony panelami na których bardzo się ślizga postanowił więcej nie korzystać ze ślizgawki ;) Zapraszany do pokoju odmawia :) Ładnie zjadł ....poprosił o wodę rzucając się na zlew ;) potem był spacerek z nowym Panem który ostatecznie zadecydował że imienia mu nie będzie zmieniał bo Stefan do niego pasuje:evil_lol: Pani pytała czy można zmienić mu imię ze względu na męża ...nie wyobrażała sobie męża o 5 rano na spacerze w parku wołającego STEFAN WRÓĆ!!!!! :cool3: Ale Panu to nie przeszkadza :) więc Stefanek pozostanie Stefankiem przynajmniej na razie :lol: :loveu:
-
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wczoraj wysłałam paczuszkę z pigułkami dla zgredzika ;) 45,00 lekarstwa na serducho (Vetmadin) 14,98 Imunactiv 17,95 Novocardia 3,79 Furosemid 5,60 wysyłeczka wraz z opakowaniem Razem Miśkowe pigułki 87,32 Wieczorem wstawię rachuneczki. -
[quote name='bela51']Moge miec jutro wzor umowy. Ale nie mam drukarki. Nie zakładam najgorszego, ze Stefek wróci... ale... gdyby wrócił, to gdzie ?????????[/QUOTE] Belu kochana to prześlij mi ją na @ ....ja wydrukuje w pracy :) Jeśli Stefanek wróci .......nie mam pojęcia gdzie go zawieziemy .....i nawet nie chce o tym myśleć :( Najbliżej jest Misieeek ale to 400 zł :( a Stefanek nie ma [B]żadnych[/B] deklaracji !!! :(
-
[quote name='bela51']Martiko, a co z kastracją Stefanka ?[/QUOTE] Belu kochana Pani oczywiście się zgodziła ....poza tym trzeba to zaznaczyć na Umowie Adopcyjnej ......na razie nie ma umowy ....trzeba zadecydować kto będzie odpowiedzialny za Stefanka w razie ......tfu....tfu...no i taką umowę stworzyć ......włącznie z informacją że w razie jakich kolwiek problemów psiak musi wrócić do nas .....broń boże do schroniska :( Czy ktoś ma może wzór takiej umowy ???
-
[quote name='Mysza2']Wróciłyśmy, Stefanek został w nowym domku. Ponieważ męczyłyśmy panią długo wątpliwościami, że małe mieszkanie, dwójka dzieci, pies duży, trzeba z nim pracować żeby go ułożyć, pani bardzo rozsądnie sama zasugerowała że zmierzy się z tematem, a gdyby co nie daj boże ją to przerosło do poniedziałku da znać i wtedy Stefanka zabierzemy. W każdej chwili możemy podjechać i odwiedzić albo dzwonić. Rodzina zwierzolubna, szczera i prostolinijna. Stefanek do całej rodziny nastawiony bardzo przyjaźnie. Na razie tyle bo muszę z moją wyjść z moją.[/QUOTE] Dokładnie tak jak napisała Myszka ......ostateczna decyzja zapadnie w poniedziałek ale naprawdę jestem dobrej myśli :) Ogólne wrażenie jak najbardziej na Tak :)
-
[quote name='dominikabankert']nie daje jiz rady z dogo:( czemu nie ma adpocji:( nigdzie:([/QUOTE] Domi miejmy nadzieje że po wakacjach się ruszą adopcje :( bo jak na razie ciężko ....oj ciężko ......
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
Martika&Aischa replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
A ja podrzucę naszą maliznę ;) pokazuj się sunieczko kochana :* -
[quote name='diana79']cioteczki Ewcia mi napisała właśnie smsa że pani z Katowic Bogucic przed chwilą dzwoniła (wczoraj tam wieszałam plakaty) i jest chętna na Stefanka od razu, dwójka dzieci 2 i 6 lat, kamienica z podwórkiem ale to nic pewnego, Ewunia umawia się i jedzie tam ze Stefciem, trzymajcie mocno kciuki![/QUOTE] Jedziemy razem ze Stefankiem .....jeśli cokolwiek będzie nie tak oczywiście Stefcio wraca z nami z powrotem ...ale naprawdę wierzę że domek będzie tym wymarzonym ....Panie wcześniej miały kotka z dogo :)
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
Martika&Aischa replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nasze kochane diablątko odwiedzę prze snem i uciekam:loveu::sleep2: -
Jestem na zaproszenie Roszpunki ........zapisuję Pakula ........cudny kudłacz:loveu::loveu::loveu: