Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. wreszcie znalazłam wątek :) Dziewczynka jest tak cudna i urocza że skradła moje serducho od razu :) przecudnaaaaa i przekochana sunieczka :* :)
  2. i ode mnie niestety prawie 550 km
  3. a na koncie deklaracje stałe za miesiąc luty i marzec od naszej kochanej cioci anecik :) Dziękujemy :* :)
  4. i już trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń :) Kapselek ? Do domku chłopaku :)
  5. a ja ślicznie dziękuję naszej kochanej cioci milagros19853201 za wpłatę stałej deklaracji dla Kapselka ( 5 zł ) :) przepięknie dziękujemy :* :)
  6. super :) wierzę że Kapselek się doczeka super domku :)
  7. a na koncie deklaracja stała od cioci Agnieszka103 :) pięknie dziękujemy :)
  8. ciocia super tekst :) :) :) Bardzo bardzo dziękuję :) a Ty Kapselku do domku !!!!!! :)
  9. a ja śpieszę donieść iż na konto wpłynęła deklaracja stała ( 20 zł ) od cioci koja :* :) ślicznie dziękujemy :* :)
  10. Emiś zawsze wstawia zdjęcia wraz z rozliczeniem na koniec miesiąca :) więc czekamy cierpliwie :) :) :)
  11. Ciocia kochana najważniejsze że nic nie pokręciłam i dotarły :) Niech Poluni wyjdą na zdrówko :*:*:* :)
  12. to ja się przypomnę :) pieniążki już od piątku powinny być na koncie bo bank ten sam :) Proszę również o potwierdzenie na bazarku abym go mogła rozliczyć i ruszyć z następnym :)
  13. ciocia na te wszystkie pytania musi odpowiedziec nasza Emiś :) tak tak kontakt prosto do hoteliku czyli do Emilki :)
  14. o rany ależ cudne zdjęcia :) cudna dziewczynka :D
  15. b-b kochana :* Dziękujemy za ciepłe słowa :*:*:* :)
  16. w imieniu Marsika i swoim ogromnie dziękuję :)
  17. cudne dziewczynki :* :) a maleńka prześliczna :)
  18. a u Marsika wszystko się toczy powolutku :) jedyne co potrzebuje to pełnej miseczki i dużo snu :) jak to na staruszka przystało :)
×
×
  • Create New...