Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Trzymam kciuki z całych sił oby wszystko się udało !!!!! Chłopak nawet nie wie ile miał szczęścia !!!
  2. Jak się tylko troszeczkę pogoda poprawi odwiedzimy w hoteliku i Marsiczka i Kapselka :)
  3. Na koncie deklaracja stała od naszej kochanej cioci milagros :) Czekamy na nowe wieści o Kapselku :) myślę że Emiś napisze nam kilka słów :)
  4. przydeptałam do chłopczyka z bazarku cioci anecik :( zapiszę sobie bidulka kochanego.
  5. Na koncie również deklaracja stała od naszej kochanej cioci Agnieszka 103 :* :) Pięknie dziękujemy :* :)
  6. Na koncie pieniążki z bazarku w kwocie 46 zł od naszej kochanej Beatkaa :* :) Beacia przepięknie dziękujemy :* :)
  7. strasznie przykro :( Tomisiu biegaj szczęśliwy i wolny od bólu za TM kochany psiaczku :( [*]
  8. Zdrówka psiaku kochany :* Dziewczyny jak będzie potrzebna pomoc w dzieleniu tableteczek krzyczcie :)
  9. halszko kochana dokładnie tak. Zamiast nam uławic pomaganie to wciąż utrudniają.
  10. jakoś dotarłam ale sama nie wiem jeszcze jak ...... dzień dobry sunieczko :* zaciskam kciuki z całych sił za bezpieczną podróż :)
  11. Nie mogę znaleźć wielu wątków :( poza tym jak dla mnie to nowe dogo jest zupełnie nieczytelne.
  12. Odnalazłam wreszcie wątek Kapselka. Nie wiem komu te ciągłe zmiany mają służyć !!!!!!!!! Biegnę uzupełnić rozliczenie :) Na kocie deklaracje od cioci koja oraz kiyoshi :) Dziewczynki Dziękujemy :* :)
  13. pięknie dziękujemy jak tylko doleci zaraz uzupełnię rozliczenie :* :)
  14. halszko kochana Dziękujemy i już kciuki zaciskam z całych sił :) :) :)
  15. Przybiegam w przerwie biegając między łazienką a komputerem .....wrrrrr !!! A najgorsze wystrzały przed nami !!!!
  16. Joluś jeszcze raz :) Szczęśliwego Nowego Roku :)
  17. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)
  18. Szczęśliwego Nowego Roku kochani :)
×
×
  • Create New...