A ja uprzejmię donoszę iż na koncie zameldowały się deklaracje stałe od Pani Krysi ( 20 zł) oraz naszej kochanej cioci kiyoshi ( 10 zł ) ogromnie dziękujemy :* :)
dziewczynki podeślijcie mi proszę numerek konta na PW. Mamy dla Poluni 162 zł 38 gr z bazarku.
A jak pieniążki dolecą prosimy o potwierdzenie również na bazarku :) dziękuję :)
link do bazarku :)
Rozmawiałam dziś z Emiś :) u Kapselka wszystko super :) zaprzyjaźnił się już z resztą towarzystwa :) dobrze by było aby znalazł swojego Pana nie w bloku bo strasznie jest rozdarty ;) i pod tym względem nic się nie zmienia. A szkoda ;)
Pod koniec miesiąca wraz z rozliczeniem za hotelik na pewno pojawią się nowe wieści o Kapselku :) Liczymy również na fotorelację :) a tak w ogóle Kapselek do domu chłopaku ! :)