Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. a ja szybciutko donoszę iż na koncie Kapselka odnotowałam deklarację stałą od naszej kochanej cioci mdk8 :)
  2. A ja uprzejmię donoszę iż na koncie zameldowały się deklaracje stałe od Pani Krysi ( 20 zł) oraz naszej kochanej cioci kiyoshi ( 10 zł ) ogromnie dziękujemy :* :)
  3. dziewczynki podeślijcie mi proszę numerek konta na PW. Mamy dla Poluni 162 zł 38 gr z bazarku. A jak pieniążki dolecą prosimy o potwierdzenie również na bazarku :) dziękuję :) link do bazarku :)
  4. kochana dziewczynka :D czekamy na fotorelację modelek ;)
  5. ciocie tak pieszczotliwie z nadzieją że się rozdarciuch zawstydzi ;)
  6. Na razie telefon milczy jak zaklęty :( nikt o chłopaka nie pyta ...nie dzwoni :(
  7. Rozmawiałam dziś z Emiś :) u Kapselka wszystko super :) zaprzyjaźnił się już z resztą towarzystwa :) dobrze by było aby znalazł swojego Pana nie w bloku bo strasznie jest rozdarty ;) i pod tym względem nic się nie zmienia. A szkoda ;)
  8. Pod koniec miesiąca wraz z rozliczeniem za hotelik na pewno pojawią się nowe wieści o Kapselku :) Liczymy również na fotorelację :) a tak w ogóle Kapselek do domu chłopaku ! :)
  9. Raficzek zaprasza na obiecany bazarek :)
  10. ..........................................................
  11. uffff ....kamień z serca że już po ....zdrowiej nam słoneczko kochane :*
  12. czekamy na wieści ...strasznie się denerwuję ......
  13. Zaciskam z całych sił !!!!!!!!!!!
  14. Razem z yolanovi wspomożemy Rafcika bazarkiem. Trzymaj się chłopaku kochany :(
  15. Kapselek otrzymał z bazarku naszej Gabi aż 174 zł 25 gr :) Gabi kochana ogromnie dziękujemy kochana :* :)
  16. próbuję nie tracić nadziei że chłopak wróci do domku :(
  17. :( :( :( Nie tracę nadziei że psiak ma właściciela i będzie go szukał.
  18. I oby Pan właściciel się odnalazł i ogarnął .......ech :(
×
×
  • Create New...