Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki kochane wczoraj rozmawiałam z Emiś ale niestety nadal cisza :( jak na razie nikt o naszego Kapselka nie pyta :(
  2. Beluś dzwoniłam do Emiś. Ma się dowiedziec w lecznicy i da znac.
  3. ależ mam do nadrobienia :) w wolnej chwili odrobię zaległości :)
  4. Z radością wracam na wątek naszego Mohito :) największego z psio- kociego towarzystwa :) :) :) To się nie zmieniło :)
  5. odwiedzam nasze słodkie ogonki :)
  6. i ja zaglądam do naszego Gagatka z nadzieją że już niebawem Kapselek zamieszka u boku swojego jedynego Pana :)
  7. dostałam rachunek za miesiąc styczeń. Ponieważ na koncie fundacji zostało jeszcze 60 zł nasz rachunek za ten miesiąc to 250 zł. Już się przelewam :)
  8. wieści niestety nie najlepsze :( czekamy jeszcze na wyniki badań i potwierdzenie.
  9. Dogo zwariowało!!!!!!!! szybciutko zapisuję wątek. Z nadzieją że tym razem się zapisze. Wrrrrrrrr :/
  10. przybiegam do ślicznej kruszynki :) urocza maleńka :*:*:* :)
  11. i ja zaciskam najmocniej jak potrafię !!!!!!!!! :)
  12. i ja zaciskam najmocniej jak potrafię !!!!!!!!! :)
  13. i ja zaciskam najmocniej jak potrafię !!!!!!!!! :)
  14. zaciskam za Spajkusia z całych sił :) oby chłopak się wreszcie doczekał bo zasiedział się w hoteliku oj zasiedział :)
  15. halszko kochana dziękujemy :* :) Rozmawiałam wczoraj z Emiś. Jak ogarnie psie towarzystwo wstawi nowe zdjęcia i rozliczenie. Niestety jak na razie ani pół zapytania o Kapselka :(
  16. Na koncie również deklaracja stała ( 20 zł ) od Pani Krysi :) Dziękujemy :* :)
  17. ciocia kochana i już na koncie :) już biegnę uzupełnić rozliczenie i czekam na rozliczenie miesiąca stycznia :)
  18. sunieczka stanęła na wysokości zadania :D ciocia jest mega dumna i ze Skipcia i z Fibi :)
×
×
  • Create New...