kiyoshi nasza kochana numerek podałam do Emiś bo wiem że ona będzie umiała powiedzieć o nim jak najwięcej. Ja niestety jeszcze chłopaka nie zdążyłam poznać :( wybierzemy się na pewno z yolanovi do hoteliku w jakiś ciepły weekend i też zrobimy troszeczkę zdjęć :)