Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. kiyoshi nasza kochana numerek podałam do Emiś bo wiem że ona będzie umiała powiedzieć o nim jak najwięcej. Ja niestety jeszcze chłopaka nie zdążyłam poznać :( wybierzemy się na pewno z yolanovi do hoteliku w jakiś ciepły weekend i też zrobimy troszeczkę zdjęć :)
  2. kurcze mam nadzieję że niebawem Emiś tu zajrzy i wstawi troszeczkę nowych wieści i nowe zdjęcia. Czekam niecierpliwie :)
  3. Gabi kochana przybiegam i szybciutko zapisuję bo w pracy mam młyn.
  4. choć wybór bardzo trudny zapraszamy do głosowania :)
  5. Arielki oczka są hipnotajzing ;) jakby jej ktoś szkła kontaktowe założył :) nie mogę się napatrzec :) :) :)
  6. o rany ależ śliczna Arielka :) zapiszę się u dziewczynki :* :)
  7. ....................................
  8. bardzo trudny wybór :) zagłosowane :) zapraszamy :)
  9. przybiegam i szybciutko zapisuję :)
  10. przybiegam i szybciutko zapisuję :)
  11. na koncie deklaracja od cioci Gemmei oraz jej przekochanej mamy :) w poniedziałek uzupełnię post rozliczeniowy :) Z całego serduszka dziękujemy :* :)
  12. i ja zaglądam z nadzieją.
  13. Dziewczynki jak tylko Emiś dojdzie do siebie bo dopadł ją jakiś wstrętny wirus to zaraz wstawi nowe zdjęcia :) chłopak ma się dobrze :) pychol niestety mu się nie zamyka ;) wstrętna gaduła ;) :)
  14. Emiś kochana i my z całego serducha DZIĘKUJEMY za wszystko co dla naszego dziadziusia zrobiłaś :* U Ciebie w końcu poczuł się szczęśliwy. Dziękujemy !!!!
  15. nasz kochany staruszek :( :( :(
  16. Dziewczynki Ogromnie Wam dziękujemy że byłyście z nami w chwilach radości kiedy nasz Marsik odzyskiwał siły i teraz kiedy przyszła ta smutna wiadomość :(
  17. Właśnie otrzymałam rachuneczek za hotelik za miesiąc luty : 290 zł
  18. a na koncie deklaracja stała od naszej Pani Krysi :) Pięknie dziękujemy :* :)
  19. jak zadzwoniła Emiś nie potrafiłam nawet rozmawiać :( Marsiczku nasz staruszku kochany biegaj szczęśliwy i wolny od bólu za TM :* na zawsze pozostaniesz w naszych serduszkach [*]
  20. strasznie smutne wieści :( :( :(
×
×
  • Create New...