Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. ślicznie dziękujemy :) jak tylko doleci zaraz uzupełnię rozliczenie :) to dla nas naprawdę ogromne wsparcie :)
  2. ech ...jak na razie mam wrażenie jakby nasz Kapselek był niewidoczny :( taki fajny psiak już dawno powinien miec swój domek.
  3. ślicznie dziękujemy :) jak tylko dolecą zaraz uzupełnimy rozliczenie :)
  4. niebawem Emiś podeśle nowe. W okresie jesienno - zimowym raczej trudno o dobre zdjęcia bo pogoda niestety nie sprzyja.
  5. Dziewczynki a ja Wam ogromnie Dziękuję że jak zwykle byłyście z nami :) że trzymałyście kciuki z całych sił za super domek dla maluszka :) Ogromne podziękowania również dla naszej Emiś która jak zwykle po moim telefonie natychmiast zareagowała i po raz kolejny nie odmówiła przyjęcia kolejnego naszego ogonka :) Wielkie podziękowania również dla P. dr Kariny z Przychodni Weterynaryjnej "Lupus" w Sosnowcu za otoczenie maluszka opieką :) Dziękujemy kochane dziewczyny :)
  6. Emiś w wolnej chwilce podeśle jakiś nowy tekst :) czekamy też na nowe zdjęcia :)
  7. Gabi ja cały czas wierzę że i Kapselek się doczeka. Jak na razie ani pół telefonu :(
  8. Pan wysłał pierwsze zdjęcie :) nasz wulkan energii wreszcie się zmęczył i zasnął ;) czyż on nie jest uroczy ? :)
  9. nasz śpiewak już w domku :) oczywiście od razu poczuł się jak u siebie :) to taki "mały" diabełek w skórze aniołka ;) Powodzenia nasz maluszku kochany :)
  10. obie ciocie kupowały u mnie na bazakach i zawsze wszystko było w porządku :) Istar kochana poczekaj jeszcze chwileczkę :)
  11. nasz Sting zamieszka na Królowej Jadwigi :) a do nowego domku wyruszy już w piątek :)
  12. Gusiaczku kochana nasz Sting już spakowany :) :) :) siedzi solista na walizkach ;)
  13. i już na koncie :) przepięknie dziękujemy :* :) już biegnę uzupełnic rozliczenie :)
  14. ciocia bakusiowa kochana z całego serduszka dziękujemy :* :)
  15. nasz Sting oczywiście będzie z nowymi właścicielami uczęszczał do psiego przedszkola :) to był jeden z warunków adopcji :)
  16. Dziewczynki wczoraj odbyła się pierwsza wizyta przed adopcyjna w Dąbrowie Górniczej :) w poniedziałek zapadnie decyzja o adopcji :)
  17. witaj halszko kochana :) ślicznie dziękujemy :) wierzę że maluszek już niebawem skradnie komuś serducho :)
  18. a na koncie deklaracja stała od naszej kochanej cioci mdk8 :) ślicznie dziękujemy :)
  19. ciocia anecik kochana :* :) cieszę się że jesteś z nami :)
×
×
  • Create New...