Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. na koncie deklaracja stała od naszej cioci milagros :) ślicznie dziękujemy :)
  2. czekamy na wieści .............
  3. a na koncie deklaracja stała za miesiąc lipiec od cioci Agnieszka103 oraz za lipiec i sierpień od cioci Olena84. Dziewczynki ślicznie dziękujemy :)
  4. :( biegaj szczęśliwy i wolny od bólu za TM kochany, dzielny psiaku [*]
  5. o rany ależ przykra wiadomość :( biegaj szczęśliwy i wolny od bólu za TM kochany, dzielny psiaku [*]
  6. Asik podeślij mi numer telefonu. Niestety potłukłam kolejny i straciłam wszystkie kontakty.
  7. sobotnio odwiedzam Wampirka :)
  8. Marto to nie wstyd prosić o pomoc i walczyć o zdrowie swojego psiaka. Sunie trzeba jak najszybciej skonsultować u weta i podjąć leczenie.
  9. zapisuję sunie i przyłączam się do pytań. Czy istnieje możliwość aby sunia jednak została z Wami ?
  10. niebawem pojawi się rozliczenie z hoteliku za miesiąc czerwiec więc i pewnie nowe zdjęcia naszego bohatera :)
  11. a na koncie deklaracja za miesiąc lipiec od naszej cioci koja :) ślicznie dziękujemy :)
  12. Asieńko ślicznie dziękuję za zaproszenie na wątek Wampirka :) cudny z niego kociaczek :) wierzę że i zdrówko wróci do normy ( zresztą pod Twoją opieką nie może być inaczej!!! ) Jak tylko zakończę remont na pewno z yolanovi wspomożemy kociaczka bazarkiem :)
  13. a na koncie deklaracja stała za miesiąc lipiec od naszej cioci kiyoshi :) ślicznie dziękujemy :)
  14. na koncie deklaracja stała od cioci mdk8 :) ślicznie dziękujemy :)
  15. kiyoshi nasza kochana :* :) dziękuję :) oj najwyższa pora aby nasz "łobuz" znalazł domek.
  16. ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim : 35 zł 67 gr myślę że powtórzymy je pod koniec sierpnia :) choć cichutko liczę na to że ktoś się wcześniej w naszym Kapselku zakocha :) na koncie również deklaracja stała ( powiększona) 30 zł od cioci bakusiowa :) ślicznie dziękujemy :* :)
  17. przybiegam nadrabiając zaległości i zapisuję sobie ogonki :)
  18. Kapselek w przyszłym tygodniu zostanie odrobaczony. W wolnej chwili Emiś wstawi też aktualne zdjęcia.
  19. znowu nie mogę cytować ....wrrrr!!! ślicznie dziękujemy :) jak tylko dolecą zaraz dam znać i uzupełnię rozliczenie :)
  20. na koncie deklaracja stała od Pani Krysi :) ślicznie dziękujemy :) już biegnę uzupełnić rozliczenie :)
  21. Dziewczynki coś się ruszyło w sprawie Kapselka. Były 3 telefony. W związku z tym że wcześniej nie było ani jednego cieszymy się bardzo :) Jak na razie nic sensownego. Jeden Pan jak usłyszał o warunkach adopcji to się rozłączył. Drugi Pan chciał naszego Kapselka "na obiekt" więc pewnie do stróżowania. I trzeci telefon Pani z Tarnowa ale jak usłyszała że psiak jest w hoteliku w Katowicach to zrezygnowała. To na razie tyle.
×
×
  • Create New...