Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. znowu nie mogę cytować :( kiyoshi kochana zadzwonię w wolnej chwili do Emiś i zapytam oczywiście. A u Mentoska czekamy na odzew z ogłoszeń. Mam nadzieję że Pani Agnieszka da mi znać czy są jakieś zapytania.
  2. Właśnie skorzystałam z tej opcji :) i przyznam szczerze że nie wiedziałam o jej istnieniu :) człowiek się uczy przez całe życie ;) Eva pięknie dziękuję :)
  3. Dziewczynki nowe konto do wpłat Kapselkowych rozesłane. Przekazałam też yolanovi cały majątek naszego Kapselka :) pomyślimy niebawem o bazarku dla Kapselka. Choć ja cały czas mam nadzieję że w końcu los się do niego uśmiechnie. W grudniu będzie rok jak biedak siedzi w hoteliku i czeka na swojego człowieka :(
  4. Dziewczynki wpłacające deklaracje stałe bardzo Was przepraszam że nie otrzymałyście jeszcze nowego numeru konta do wpłat. Prześlę go na pewno dziś wieczorem. Jeszcze raz bardzo przepraszam za poślizg ale w pracy mam po prostu "urwanie głowy" a raczej "dom wariatów".
  5. Dziewczynki cały majątek naszego Kapselka został przekazany nowej księgowej wątku - yolanovi :) Jolunia dziękuję za pomoc :* ruszyły również ogłoszenia od naszej kochanej cioci :) DZIĘKUJEMY z całego serduszka :***** ( ja się chyba nigdy nie wypłacę)!!! Od dziś nasz Mentosek jest również w weekendowym wydaniu Dziennika Zachodniego. https://www.olx.pl/oferta/mentos-niewielki-grzeczny-piesek-nauczony-czystiosci-szuka-domu-CID103-IDgfOwj.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/katowice/mentos-niewielki-grzeczny-piesek-czysty-domowy-szuka-domu/1001789991900910468552909 http://katowice.lento.pl/mentos-nieduzy-grzeczny-piesek-czysty-,4815800.html http://alegratka.pl/ogloszenie/mentos-nieduzy-grzeczny-piesek-czysty-28040761.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/MENTOS-nieduzy,-grzeczny-piesek,-czysty,-domowy,-szuka-nowego-DOMU-id143515.html http://www.psy.pl/adopcje/art28208,mentos.html http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/MENTOS-nieduzy-grzeczny-domowy-piesek-szuka-DOMU,139494 http://www.morusek.pl/ogloszenie/327030/MENTOS-nieduzy-grzeczny-piesek-czysty-domowy-do-PILNEJ-ADOPCJI/#.V-4JkMnak2M http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/90346/mentos-nieduzy--grzeczny--domowy-piesek-szuka-domu/ http://zoomia.pl/ogloszenie/adopcje/oddam-psa/kundelek/mentos-nieduzy-grzeczny-domowy-piesek-szuka-nowego-domu-l169397.html?me=1 http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/mentos-nieduzy-grzeczny-domowy-piesek-szuka-nowego-domu.html#.V-4KZMnak2M http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,139102,Lw==.html http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/327030/MENTOS-nieduzy-grzeczny-piesek-czysty-domowy-do-PILNEJ-ADOPCJI/
  6. na koncie deklaracja stała od naszej kochanej cioci kiyoshi :) ślicznie dziękujemy :)
  7. eliczku kochana nasza kochana ciocia już zadeklarowała się pomóc z ogłoszeniami naszego Mentoska :)
  8. eliczku kochana nasza kochana ciocia kiyoshi już zadeklarowała się pomóc z ogłoszeniami naszego Mentoska :)
  9. Muszę odnaleźć wątek Mentoska na dogomani ale reaktywować go chyba nie ma sensu :( dziewczynki jest jakiś aktualny bazarek ogłoszeniowy ? muszę zamówić Mentoskowi ogłoszenia. Pani Agnieszka zamówiła ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim.
  10. A to nasz Mentosek odpoczywający z dziadkiem na działce :) strasznie smutno że te czasy się skończyły :( :( :(
  11. niestety :( :( :( ale jestem z wnuczkami dziadka w kontakcie. Do listopada Mentosek będzie w byłym DT u Anetki. Panie pokrywają oczywiście koszty związane z jego pobytem w DT. Dodatkowo naprawdę są zaangażowane w szukanie nowego domku.
  12. niestety :( :( :( ale jestem z wnuczkami dziadka w kontakcie. Do listopada na razie Mentosek będzie w byłym DT u Anetki. Panie pokrywają oczywiście koszty związane z jego pobytem. Dodatkowo naprawdę są zaangażowane w szukanie nowego domku.
  13. kiyoshi nasza kochana nic się nie stało oczywiście przeleję całość włącznie z Twoją dyszką na konto naszej yolanovi :)
  14. Dziewczynki kochane od jutra księgową Kapselka będzie nasza yolanovi więc bardzo proszę NIE wpłacajcie deklaracji dopóki nie prześlę do wszystkich nowego numeru konta. Bardzo dziękuję naszej Joli za pomoc w księgowaniu finansów naszego Kapselka.
  15. Dziewczynki ja sobie chyba strzelę w głowę!!! Muszę szukać domu Mentoskowi :( Prosiłam rodzinę aby wykupili ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim i pokazali Mentoska na FB. Niestety Pan Dziadek do tej pory nierozłączny z Mentoskiem nie dosyć że złamał miednicę to jeszcze doszły dodatkowe problemy z pamięcią :( Mentosek po dwóch latach znów szuka domu :( :( :(
  16. Dziewczynki ja sobie chyba strzelę w głowę!!! Muszę szukać domu Mentoskowi :( Prosiłam rodzinę aby wykupili ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim i pokazali Mentoska na FB. Niestety Pan Dziadek do tej pory nierozłączny z Mentoskiem nie dosyć że złamał miednicę to jeszcze doszły dodatkowe problemy z pamięcią :( Mentosek po dwóch latach znów szuka domu :( :( :(
  17. tak naprawiali tak naprawiali a wyszło jak zwykle! Nie mam rozpoczętej zawartości i nie mogę dodać żadnego wątku do obserwowanych. Wrrrrrrrrrrrrr .......
  18. naprawiali aby ulepszyć ? ! a wyszło jak zwykle! Nie mam rozpoczętej zawartości i nie mogę dodać żadnego wątku do obserwowanych. Wrrrrrrrrrrrrr .......
  19. czekam też na najnowsze zdjęcia Kapselka :) Emiś obiecała podesłać.
  20. na koncie deklaracja wrześniowa od cioci bakusiowa :) (25 zł ) ślicznie dziękujemy za nadwyżkę :)
  21. ciocia kochana ogłoszenie pojawiło się tydzień temu w piątek :) jak na razie Emiś miała dwa telefony o których pisałam :) niestety szukamy dalej.
  22. też się pocieszam że w końcu zadzwoni ten na który od tak dawna czekamy :) :) :)
  23. mamy rachuneczek za hotelik Kapselka. Były w weekend 2 telefony. Niestety mało obiecujące. Szukamy dalej.
×
×
  • Create New...