Jak Kapselek trafił do hoteliku byłam pewna że w mig znajdzie dom :( niestety :( w hoteliku przebywa już od grudnia a zapytań o chłopaka prawie wcale :(
:) :) :) :) Jak większość kociego towarzystwa :) Zwierzaczek zawsze wyczuje ogromne serducho :)
Asieńka jutro ruszymy w końcu z obiecanym wcześniej bazarkiem. Niestety na razie nieduży bo ja wciąż na kartonach.
"Dzień dobry. Została podjęta decyzja że dalej szukamy pieska. Dla mnie z ciężkim serduchem bo zakochałam się w Kapselku ale chęć musi być z obu stron :("
Mąż Pani niestety jest na NIE! Także szukamy dalej :(