Jump to content
Dogomania

Marta28

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Marta28

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W leb się pierdolnij za takie rzeczy ! Sunia zostaje jednak ze mną ! nigdzie jej nie oddaje. Ani nie wyworze !!!
 2. Życzę ci tego abyś kiedyś stanął w kuchni i zastanawiał się czy ty masz zjeść ostatnią kromkę chleba czy dac psu ! I najlepiej już się nie wypowiadaj !!
 3. Nigdy nie osadzajcie ludzi gdy nie wiecie co przeszli i w jakiej są sytuacji !! A wiec tak...do wszystkich ktorzy stwierdzili tak szybko, nie znając mnie ze nie mam serca , że psa się pozbywam , do osoby która zadała pytanie czy dziecko też wyrzuce to proszę już się nie wypowiadać ! I mogę powiedzieć Wam tyle że w życiu nie wyrzucilabym psa choćbym to ja miała Nie zjeść obiadu a miałabym go oddać psu. ! Jesteście nie sprawiedliwi osadzajac kogoś kogo nie znacie . Slawcia faktycznie jest schorowana i dodając to ogłoszenie tak naprawdę nie wiedziałam jeszcze ze jest tyle osób chętnych pomoc mojej Suni. Nie wiedziałam że kogokolwiek poruszy naszą sytuacja. Pierwszy raz dodałam takie ogłoszenie na forum. Pomocy Nie odrzuce. Bardzo chętnie ja przyjmę. Odezwę się jak tylko będę po wizycie u weterynarza.
 4. Czasem człowiek musi zrozumiec że są rzeczy ważne i ważniejsze !!!
 5. Podaje link do ogloszenia. Man cicha nadzieje , że jest tu ktoś, kto jest wstanie Nam pomóc. Czekamy. http://olx.pl/i2/oferta/sunia-szuka-nowego-domu-CID103-IDglErt.html
 6. Witam. Jestem 20 letnią dziewczyna. Za chwilę spodziewam się dziecka. Mam do oddania starą ok (10lat) sunie. Wabi się "Sławka". Jest schorowana. Ze względu na to że mam ciężką sytuację finansową i w drodze dziecko nie stać mnie na jej utrzymanie i wyleczenie. Schronisko nie wchodzi w grę. Nie chcę jej pozostawić na pastwę losu samej sobie. Mam nadzieję, że na tym forum znajdzie sie ktoś kto ja przygarnie i jej pomoze. Slawcia jest wspaniałym psem. Przyjazna, bardzo lubi dzieci , ona jest psem typu takiego ze chciałaby być ciągle glaskana i ciągle przytulala. Wychowana jest w domu jednorodzinnym(ogród, wolny wybieg). Na spacery wyprowadzana od czasu do czasu. Jest małym psem. Kundelkiem. Jej urok (uzebienie) zachwyca każdego kto tylko ja zobaczy. Slawci zaczęla robić się okropna matowa i sztywna sierść na grzbiecie (bliżej ogona), ciągle się drapie tam, wygryza. Do takiego stopnia ze jej ropieje . Do tego dostała chyba zapalenia uszka. Czyszcze jej to na tyle ile mogę. (nie stac mnie na weterynarza) Pomimo swoich dolegliwości jest ona wesoła. Chciałabym znaleść jej odpowiedniego drugiego wlascieciela który nie będzie musiał jej oddać ze względu finansowych tak jak ja jestem teraz do tego zmuszona. Jeżeli jest tu osoba która jest wstanie wyleczyć psiaka, dac Nowy dom i pokochać to bardzo proszę o wiadomość. Czekamy.
×
×
 • Create New...