Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Ogłoszenie Kapselka zgodnie z zamówieniem ukazało się w Dzienniku Zachodnim. yolanovi wstawi zdjęcie. Prosimy o kciuki.
  2. Emiś wstawi zdjęcia naszego bohatera :) nacieszymy sobie troszeczkę oczy ;)
  3. dostaliśmy rachuneczek za miesiąc maj 310 zł. Już uzupełniam rozliczenie.
  4. na koncie również deklaracja stała od naszej cioci koja :) pięknie dziękujemy :)
  5. też tak myślę :) pewnie codziennie się modli aby nikt nie zadzwonił i tu psuje nam plany ;) ale my jesteśmy uparte i domek mu znajdziemy :)
  6. pieniążki już na koncie :) ślicznie dziękujemy :) już biegnę zapisać :)
  7. pięknie dziękujemy a kciuki bardzo bardzo potrzebne :) jutro sprawdzę konto i oczywiście natychmiast uzupełnię :)
  8. no to czekamy jeszcze na fakturkę z hoteliku za miesiąc maj i miejmy nadzieje że to będzie już ostatnia ;) i niech się spełni :) oby ktoś się w Kapselku w końcu zakochał :)
  9. Ogłoszenie dla Kapselka zapłacone :) wyszło 35 zł 67 gr :) pojawi się już w piątek :)
  10. na koncie deklaracja stała od naszej kochanej milagros :) dziękujemy :)
  11. a na koncie deklaracja stała od naszej cioci Agnieszka103 :) pięknie dziękujemy :)
  12. oczywiście że tak :) przesłałam Pani wczoraj tekst i zdjęcia :) ogłoszenie ma się pokazać w piątek :) kosztów ogłoszenia jeszcze nie dostałam ale jak je tylko otrzymam zaraz uzupełnię rozliczenie :)
  13. Dziewczynki zamówiłam ogłoszenie w Dzienniku. Nasz Kapselek pojawi się w gazecie w wydaniu weekendowym na przyszły tydzień :) czekam jeszcze na wycenę ogłoszenia :)
  14. mój komputer wrócił do świata żywych ;) a na koncie deklaracja stała od cioci kiyoshi oraz mdk8 :) ślicznie dziękujemy :)
  15. dziewczynki wpłynęły wpłaty dla Kapselka. Jutro postaram się uzupełnić rozliczenie bo mój komputer odmawia posłuszeństwa :( non stop się resetuje ......wrrrrrr
  16. Dziewczynki czyli co? zamawiamy Kapselkowi ogłoszenie na weekend w Dzienniku :)
  17. podczytuje wątek Florci trzymając cały czas kciuki ....coś dziewczynka nie ma szczęścia do ludzi :(
  18. ja tak sobie marzę że naszego Kapselka wypatrzy jakaś " starsza" przemiła Pani na emeryturze ;) która spędza dużo czasu w domu i na spacerach :) ona będzie w zimowe wieczory a nasz Kapselek będzie jej wiernie towarzyszył ;) tak mi się marzy :) może się spełni ? :)
  19. To może tak :) Wesoły i energiczny Kapselek szuka domu. Ma ok 4 lat 15 kg. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji :Emilia 664 768 580 Resztę dopytają w rozmowie telefonicznej :) na dzieciaczki chyba nie był sprawdzany.
  20. Wesoły i energiczny Kapselek szuka domu. Ma ok 4 lat 15 kg. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji :Emilia 664 768 580
  21. halszko ja myślę że to musi być pojedyncze zdjęcie. Podeślemy kilka a Pani z gazety i tak pewnie zdecyduje które będzie najbardziej odpowiednie.
×
×
  • Create New...