Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. a na koncie deklaracja stała za miesiąc kwiecień od cioci bakusiowa :) ślicznie dziękujemy :)
  2. ja dziś wysłuchałam popołudniowej relacji z pierwszych godzin dziadeczka w hotelu :) grzeczny ...przesympatyczny ...cichutki starszy Pan :)
  3. Marudziu kochana już ciocia Rubik potwierdziła :) Dziękuję :)
  4. to ja jeszcze pięknie poproszę o potwierdzenie na bazarku :) Dziękuję :)
  5. Pieniążki wpłacone :) na zdrówko Gapciowi :)
  6. Dziewczynki ponieważ sunieczka z mojego bazarku znalazła domek podeślijcie mi numerek konta to wspomożemy Gapcia kwotą 91 zł 10 gr. A jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie na bazarku :) dziękuję :)
  7. Potwierdzam wpływ na konto naszego Kapselka w kwocie 167 zł 50 gr. Ogromnie dziękujemy za wsparcie dla naszego krzykacza ;)
  8. kojo kochana pieniążki na koncie już od 04.04. :) przepięknie dziękujemy :) P.S. Chyba najwyższa pora zakupić sobie mocne okulary bo ja już niedowidzę ;)
  9. Pieniążki już na koncie Kapselka :) ślicznie dziękujemy :)
  10. kojo kochana w wolnej chwilce sprawdzę konto i oczywiście uzupełnię :)
  11. i już oczywiście na koncie :) w wolnej chwilce uzupełnię rozliczenie :) pięknie dziękujemy :* :)
  12. ciocia kochana zapisałam to w rozliczeniu jako deklaracja na dwa miesiące :) :) :) w przyszłym miesiącu Pani Krysia niech nic nie przelewa :)
  13. halszko kochana dziękujemy :) już zaciskam kciuki z całych sił :) :) :) Kapselek do domku!!!!!
  14. i mamy rachuneczek za hotelik :) miesiąc marzec : 310 zł
  15. A ja uprzejmie donoszę, iż na koncie deklaracja 2 miesięczna od Pani Krysi spoza dogo :) ślicznie dziękujemy :* :)
  16. halszko to podobnie jak ja. Do południa jestem uziemiona i trudno dorwać się do komputera. A na koncie deklaracja stała od naszej cioci Agnieszka103 oraz milagros :) przepięknie dziękujemy :) w wolnej chwili uzupełnię post rozliczeniowy.
  17. na koncie deklaracja stała od cioci bakusiowa oraz 3-miesięczna od cioci anecik :) ślicznie dziękujemy :)
×
×
  • Create New...