-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
TOBIASZ - kielecki dobermanek za TM [*]
Martika&Aischa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
no i od razu buzia śmieje się do monitora :D Fibisia :**** cudna cioci dziewczynka :* :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Martika&Aischa replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
a ja sobie zaglądam do Klusi i zapisuję na nowo wątek bo mi gdzieś zaginął :( -
TOBIASZ - kielecki dobermanek za TM [*]
Martika&Aischa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
ooooooooooo jakie śliczne sierściuchy :D Skipciu cioci ulubieniec jak zwykle "niezwykle" zrównoważony ;) -
Wiadomość z hoteliku : "U Kapsla wszystko ok, jestem po kolejnym szkoleniu i zaczęłam mu wprowadzać pracę węchową na wyciszenie, zobaczymy, jakie będą efekty. Telefonów brak. " Mamy również rachuneczek za miesiąc czerwiec ( 300 zł ). Biegnę uzupełnić rozliczenie :) Dziewczynki pod koniec sierpnia powtórzymy ogłoszenie w Dzienniku. Ale ja wciąż wierzę że nasz Kapselek zrobi nam niespodziankę i już wcześniej spakuje się do domu :)