Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki wczoraj widziałam się z Emiś. Państwo niestety milczą :(
  2. No i po wizycie :) Kapselek stanął na wysokości zadania i zaprezentował się pięknie :) miły,sympatyczny Pan Przylepa ;) Państwo bardzo sympatyczni :) Mają sobie wszystko przemyśleć i dać znać :) tak więc czekamy :) Jeśli adopcja dojdzie do skutku nasz Kapselek zamieszka w Chorzowie :)
  3. Dziewczynki mnóstwo dobrych myśli i kciuków potrzebne :) oby to był ten jeden jedyny i wymarzony dom :)
  4. ależ super wieści :) dzwonię do Emiś ale na razie nie odbiera. Spróbuję za pół godzinki :)
  5. a na koncie deklaracje stałe do września od cioci anecik :) ślicznie dziękujemy :)
  6. no i od razu buzia śmieje się do monitora :D Fibisia :**** cudna cioci dziewczynka :* :)
  7. a ja sobie zaglądam do Klusi i zapisuję na nowo wątek bo mi gdzieś zaginął :(
  8. przymierzamy się pod koniec lipca do bazarku dla Kapselka i nie tylko. Będzie troszkę różności :) musimy się tylko z yolanovi ogarnąć i zorganizować a raczej ja muszę ;) bo yolanovi jak zwykle w pełnej gotowości :)
  9. ooooooooooo jakie śliczne sierściuchy :D Skipciu cioci ulubieniec jak zwykle "niezwykle" zrównoważony ;)
  10. we wrześniu powtórzymy też ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim :) oby w końcu ktoś sensowny Kapselka wypatrzył :) ...i żyli dłuuuugooo i szczęśliwie ;)
  11. zamówiłam na bazarku u cioci kiyoshi ogłoszenia dla Kapselka :) myślę że ruszymy z nimi na województwo małopolskie ? :) i to chyba we wrześniu z nowym tekstem i nowymi zdjęciami :)
  12. a na koncie deklaracja stała ( aż 30 zł ) od naszej cioci bakusiowej :) przepięknie dziękujemy :* :)
  13. cioci pięknie dziękujemy :) jak dolecą zaraz dam znać i uzupełnię rozliczenie :)
  14. Kapselek gdybyś Ty wiedział jak Ci ciocie tu kibicują :) szczęściarz :)
  15. i niech się spełni :) :) :) oj tak :) Kapselek domu !!!! :)
  16. za tableteczki na robale zapłaci Arkadia. Emiś prześle rachunek prosto do Fundacji.
  17. Wiadomość z hoteliku : "U Kapsla wszystko ok, jestem po kolejnym szkoleniu i zaczęłam mu wprowadzać pracę węchową na wyciszenie, zobaczymy, jakie będą efekty. Telefonów brak. " Mamy również rachuneczek za miesiąc czerwiec ( 300 zł ). Biegnę uzupełnić rozliczenie :) Dziewczynki pod koniec sierpnia powtórzymy ogłoszenie w Dzienniku. Ale ja wciąż wierzę że nasz Kapselek zrobi nam niespodziankę i już wcześniej spakuje się do domu :)
  18. i pieniążki oczywiście już na koncie :) zameldowała się również deklaracja od kochanej Pani Krysi :) ślicznie dziękujemy :)
  19. wakacje :( ile to biedaków wyląduje na ulicach i w schroniskach bo Pan i Pańcia muszą wypocząć ......ech!
×
×
  • Create New...