Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki dajcie znać czy może być czy coś zmieniamy ?
  2. Może taki króciutki tekst z ogłoszeń naszej halszki ? Uroczy Kapsel szuka domu. Kapselek ma ok. 4lat i waży ok. 15 kg. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji :Emilia 664 768 580, [email protected]
  3. Dziewczynki potrzebujemy króciutki tekst do gazety. 170 znaków + 5 zdjęć aby było z czego wybierać. Oglądam zdjęcia Kapselka i nie wiem które wybrać...hmmmmm..
  4. księguję na koncie Kapselka kwote z bazarku 90 zł 70 gr :) Wszystkim pięknie dziękujemy :) księgową bazarku była yolanovi :)
  5. nasz Kapselek otrzymał od cioci bakusiowej deklarację stałą z nadwyżką :) przepięknie dziękujemy i już biegnę uzupełnić rozliczenie :)
  6. właśnie o Dzienniku Zachodnim dziewczynki :) już wcześniej ogłaszałyśmy tam psiaki. I tak nasz rozbrykany Marlon znalazł super dom w Katowicach.
  7. w następny weekend odwiedzimy Kapselka w hoteliku. Jak na razie telefon wciąż milczy :( dziewczynki a może by pokazać chłopaka w gazecie ? co o tym myślicie ? sama już nie wiem co robić :( zainteresowanie dosłownie zerowe :( nikt o Kapselka nie dzwoni i nie pyta :(
  8. potwierdziłam i wykazałam w poście rozliczeniowym 21.04. bakusiowa : 20 zł (III) 2016 r. (IV) 2016 r.
  9. nie bardzo wiem jak to ugryźć .....Sonia czuje się troszeczkę lepiej. Dziś kolejna wizyta w lecznicy.
  10. Nie wiem czy w ogóle jeszcze ktoś tu zagląda :( Sonia niestety nam się pochorowała :( chciałabym jakoś wspomóc Panią Aneczkę finansowo bo jest sama z dwoma psiakami a zarabia grosze :( może ktoś ma jakiś pomysł ? doradźcie proszę dziewczynki.
  11. na koncie deklaracja stała od cioci milagros oraz Agnieszka103 :) ślicznie dziękujemy :) Mamy również rachuneczek za hotelik Kapselka. Miesiąc kwiecień : 300 zł Już biegnę uzupełnić rozliczenie :)
  12. No to nam się chłopak zadomowił i ani myśli się pakować ;)
  13. na koncie deklaracja stała od cioci koja :) ślicznie dziękujemy :)
  14. a na koncie deklaracja stała od cioci mdk8 :) Olenka84 za maj i czerwiec :) oraz kiyoshi :) pięknie dziękujemy :)
  15. .................
  16. ślicznie dziękujemy :) jak tylko doleci zaraz uzupełnimy rozliczenie :)
  17. nic nam nie zostało tylko wierzyć że gdzieś w pobliżu jest ten wymarzony Kapselkowy domek :)
  18. Dziewczynki koniec miesiąca więc niebawem powinny pojawić się nowe zdjęcia i rozliczenie. Oby wiosna okazała się szczęśliwa dla naszego Kapselka :) Ktoś go przecież musi w końcu pokochać :)
×
×
  • Create New...