Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. w końcu musi się udać !!! Kapselek tak długo czeka już na swojego człowieka.
  2. Gabi kochana ślicznie dziękuję za zaproszenie. Kruszynka jest cudna :) kibicuję Wam z całych sił!!!
  3. :( :( :( w przyszły weekend wystartujemy ponownie z ogłoszeniem w gazecie.
  4. Emiś nic nie dawała znać więc chyba na razie cisza. Czekamy na telefony i nie tracimy nadziei....................
  5. Pan na @ już nie odpowiedział więc całkiem możliwe że to pomyłka :)
  6. trochę tak jakby ktoś wrzucił w "tłumacza" treść ;) zobaczymy :)
  7. Tak tak kochana :) jestem w stałym kontakcie z Emiś :) zaraz dam jej znać odnośnie zapytania :) P.S. Na @ odpisałam.
  8. "Zainteresowała mnie ta oferta. Proszę o kontakt. Gdzie i kiedy mogę to zobaczyć? Zainteresowała mnie ta oferta. Proszę o kontakt.Gdzie i kiedy mogę to zobaczyć?Witam, jak moglibysmy sie spotkać chciałbym psa zobaczyć jeszcze dziś jeśli to mozliweKontakt jedynie mailowy, nie posiadam telefonu, gdyż nie mogę zarejestrować numeruPozdrawiam " Wstawim treść @ na którego odpiszę oczywiście ale jak dla mnie brzmi co najmniej dziwnie.
  9. ja nie wiem jak to się stało że ja jeszcze tu nie dotarłam :) przybiegam do kociej ferajny i mojej małej psiej złośnicy ;) może przy kolejnym wspólnym ciasteczku w końcu się polubimy ;)
  10. o rany !!!!!!!! Kiyoshi nasza kochana :* Dziękujemy :***** :) no to teraz to już musi się udać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) P.S. Numerek telefonu do Emiś czyli tak jak ma być :) super :) ZACISKAM Z CAŁYCH SIŁ !!!!!
  11. ja odwiedzam Wampirka i uprzejmie donoszę iż wszystko się otwiera :)))))))))))))) ;)
  12. a na koncie deklaracja stała od cioci bakusiowa :) ślicznie dziękujemy :)
  13. Gusiaczku kochana bardzo dziękujemy :* :) kciuki bardzo bardzo potrzebne.
  14. pod koniec sierpnia powtórzymy na pewno ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim :)
  15. oj tak. Siedzi chłopak w hoteliku od grudnia i coś nie ma szczęścia :( ale wierzę że w końcu i los się do niego uśmiechnie :)
  16. super :) ślicznie dziękujemy i ja już zaciskam kciuki z całych sił ! Oby w końcu się udało !!! :)
  17. zaglądam do Wampirka :)
  18. też o halszce pomyślałam i mam nadzieje że do nas wróci :( przykro że odchodzą z dogo tak świetne i wartościowe osoby :(
  19. wstyd się przyznać ale ja wogóle się na tym nie znam. Kiyoshi kochana cieszę się że czuwasz :* :) Wyróżniaj jak uważasz :) Ty wiesz najlepiej :) pieniążki za wyróżnienia wczoraj poleciały :)
×
×
  • Create New...