Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='jolantina']Myślę, że tak opisane historia Grysia w 1 poście będzie dla nowych osób zrozumiała. Podane są daty więc jeżeli ktoś będzie chciał poznać szczegóły to znajdzie na wątku. Ja gdy trafiłam na wątek nie mogłam się w tym połapać.Dopiero MALWA pomogła mi zorientować się w historii Grysia.[/QUOTE] No to się cieszę że wszystko jest jasne :) jak yolanovi się zaloguje na pewno przekopiuje do 1 postu :)
  2. [quote name='Malgoska']czyli to jutro już ten dzień[/QUOTE] tak dokładnie :) wyruszamy z Katowic do Szczytów ok godzinki 9 ;) Psiak ma byc przygotowany do wydania ok 10.30.
  3. [quote name='joanka40']Trzymam kciuki za jutrzejszy wyjazd.[/QUOTE] Asieńka kciuki bardzo potrzebne a my jesteśmy jak zwykle w kontakcie ;)
  4. [quote name='MALWA']Martiko - dzięki za opracowanie propozycji postu nr 1. Dla osób, które wchodzą tu po raz pierwszy sytuacja wcale nie jest jasna. Zwykle każdy czyta pierwszy post lub pierwszą stronę i idzie zaraz na koniec. A na końcu już nikt nie wraca do tego co było pisane kilka stron wcześniej, to znaczy zwykle...........[/QUOTE] Malwo jeśli coś pokiełbasiłam czy chciałybyście coś dodac do 1 postu a jest istotne w tej sprawie to proszę krzyczcie :) zrobię edycję ;)
  5. [quote name='ajw']Przelew poleciał. Trzymam kciuki za jutrzejszą akcję ;)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: a kciuki bardzo bardzo potrzebne :)
  6. przybiegam do ślicznej mordeczki :loveu:
  7. kochana mordeczka :loveu:
  8. a jednak udało się chłopaka przydybac ;) Gosiu w jakim on jest wieku ? czy rzeczywiście bardzo boi się ludzi ???
  9. [B]Propozycja 1 postu aby wszystko było jasne dla nowo przybyłych cioc i wujków :) [/B] GRYŚ trafił do schroniska w maju 2013 r. wychudzony, poraniony, przerażony Nie wiadomo jaka jest historia Grysia, ale z pewnością nic dobrego w swoim życiu nie zaznał i żeby nie było tego mało trafił za kratki. Dlaczego? Czym zawinił ten około 3-letni, biedny pies? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-prTestctTrM/UflpZB5Jo6I/AAAAAAAABUg/eoPScXCJ_R4/w637-h478-no/2013-07-31[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sLNBXr46_U0/UflpmxJUXDI/AAAAAAAABVE/lybK1ekkd8w/w637-h478-no/2013-07-31[/IMG] Dostała mu się ciasna cela z widokiem na ogrodzenie, przez które nawet nie może świata zobaczyć. O spacerach może sobie tylko pomarzyć. Tam psy nie wychodzą z boksów :-(, nie ma wolontariatu. Gryś jest bardzo smutny i zrezygnowany, nie rozumie dlaczego odebrano mu wolność, możliwość swobodnego biegania, wąchania zapachów. Gryś nie ma niczego i nikogo, nie ma nawet nadziei. Pomóżmy odmienić jego los, odzyskać wolę życia, nie pozwólmy by odszedł zrezygnowany w schroniskowym boksie, zapomniany i niekochany. [B]15.08.2013 r. [/B]Gryś opuścił mury schroniska i pojechał do DT który stał się jego DS w Górze Siewierskiej. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SfuJ6g-ushQ/UgzfGAEIKNI/AAAAAAAAB9U/Ts-EsxOWy9k/w817-h460-no/DSC_0083.JPG[/IMG] Sielanka się skończyła :( [B]19.03[/B].[B]2014 r.[/B] Gryś zniknął z DS i nigdy więcej do niego nie wrócił a my szukamy go do dnia dzisiejszego. [B]17.08.2014 r. [/B] Dostałyśmy informacje o psiaku w schronisku w Szczytach i postanowiłyśmy psiaka wyciągnąc bez względu na to czy to nasz Gryś czy inna Grysiowa bida :( [B]24.08. 2014 r. [/B] Planowany wyjazd do Schroniska w Szczytach. Psiak trafi do hoteliku lilki pod Kluczborkiem. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10614284_716722018397538_4427647338759695538_n.jpg[/IMG] Aktualne rozliczenie od 08.2014 r. [COLOR=#0000cd]Deklaracje stałe: [/COLOR] bela51 10zł yolanovi 15 zł Martika@Aisha 10 zł Zachary 20 zł Joanka40 10 zł Malwa 10 zł Bogusik 10 zł do końca roku czyli 50 zł Markofix1 10 zł agat21 10 zł Sarunia-Niunia 10 zł do końca roku [COLOR=#ffa07a][B]Razem: 115 zł[/B][/COLOR] [COLOR=#0000cd]Jednorazowe: [/COLOR] Lili8522 100 zł ajw 10 zł Arim 20 zł ewu 100 zł Panna Marple 50 zł Koja 50 zł [COLOR=#008080][B]Razem: 330 zł [/B][/COLOR][COLOR=#008000][B]Wpłaty: [/B][/COLOR]Joanka40:[COLOR=#008000][B] 10 zł [/B][/COLOR]Bela51[COLOR=#008000][B] 40 zł [/B][/COLOR]Ewu [COLOR=#008000][B] 100 zł[/B][/COLOR]
  10. oj będę się jeszcze biły domki o dupelka :) oj będą :) taki okruszek z pewnością szybciutko znajdzie domek :)
  11. [quote name='Sarunia-Niunia']Jestem tu i zaglądam, ale z czasem u mnie teraz kiepsko, z kasą zresztą też... Moge zadeklarować dla Psinka 10/m-c (na razie) do grudnia włącznie. Joluś odeślij mi nr konta:) Sorki za mój pesymizm, ale wg mnie to chyba nie Grysinek, jednak OGROMNIE się cieszę, że ratujecie Psiątko... Dzięki naszemu kochanemu Grysiowi ocalimy jeszcze jedno Życie... Cały czas myślę o Grysiu, gdzie On teraz bidocek jest? A może jednak w Szczytach...[/QUOTE] Saruniu nadzieja umiera ostatnia więc jeśli to nie nasz Gryś na pewno ten biedak dzięki niemu w końcu będzie szczęśliwy. Wierzę że znajdzie się fajny dom i super człowiek który pokocha go już na zawsze. Grysia będziemy wypatrywały dalej i każdy najmniejszy ślad na pewno sprawdzimy. A jak na razie nie tracmy nadziei bo życie jest przecież pełne niespodzianek :) ;)
  12. sobotnio się przywitam z naszym Maciusiem :) na razie nasz Maciuś dzięki fundacji został zabezpieczony w "leki" na stawy :) jak zapasy stopnieją zaopatrzymy chłopaka w [URL="https://www.google.pl/search?q=na+stawy+Arthro+ha&spell=1&sa=X&ei=hn74U6T8N5LiaOidguAF&ved=0CBkQvwUoAA&biw=1440&bih=767"][B][I]Arthro[/I][/B] ha[/URL] :)
  13. przybiegam do Lolci i wierzę że już niebawem poczuje się dużo lepiej :* finansowo u mnie na razie jedna wielka klapa :(
  14. [quote name='agat21']Martiko, jestem na zaproszenie, deklaruję 10 zł miesięcznie, poproszę o numer konta[/QUOTE] [quote name='ajw']Już opróżniłam, można słać konto ;)[/QUOTE] [quote name='Neelith']Oby to był Gryś! Trzymam kciuki za udaną akcję, tak czy inaczej! Oto banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246001"][IMG]http://images67.fotosik.pl/108/0dc93e85c547f448med.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246001"][IMG]http://images67.fotosik.pl/108/c5963deac2f6cf35med.png[/IMG][/URL] Dajcie znać czy coś zmienić.[/QUOTE] [quote name='Panna Marple']Już jestem, Marticzko:lol: i 50zł przynoszę jednorazowo[/QUOTE] [quote name='ewunian']No to trzymamy kciuki za niedzielny odbiór Grysia/NieGrysia.[/QUOTE] [quote name='Sarunia-Niunia']Jestem tu i zaglądam, ale z czasem u mnie teraz kiepsko, z kasą zresztą też... Moge zadeklarować dla Psinka 10/m-c (na razie) do grudnia włącznie. Joluś odeślij mi nr konta:) Sorki za mój pesymizm, ale wg mnie to chyba nie Grysinek, jednak OGROMNIE się cieszę, że ratujecie Psiątko... Dzięki naszemu kochanemu Grysiowi ocalimy jeszcze jedno Życie... Cały czas myślę o Grysiu, gdzie On teraz bidocek jest? A może jednak w Szczytach...[/QUOTE] [quote name='b-b']Zrobiłam ale jak widzę już są i to aż dwa :) [IMG]http://www.iv.pl/images/88135242525975985485.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='MALWA']Przelałam wieczorkiem 30 zł, stałą za sierpień i jednorazowo 20 zł. Kciuki zaciskam za niedzielę................[/QUOTE] [quote name='koja']Jestem na zaproszenie - na razie wpłacę jednorazowo 50 zł. Poproszę o nr konta.[/QUOTE] Dziewczynki kochane jesteście po prostu WSPANIAŁE :loveu::loveu::loveu: Dziękujemy za wsparcie ...za banerki ...za kciuki ...za to że zawsze jesteście z NAMI !!! Jesteście po prostu NIESAMOWITE !!!!!!!!! Dziękuję :loveu:
  15. [quote name='Gabi79']Marticzko, śliczne banerki robi Neelith. Juz do Niej napisałam:lol:[/QUOTE] Gabi kochana dziękuję :loveu:
  16. [quote name='jolantina']Gryś nie-Gryś, ratować go trzeba. Niczego na razie zadeklarować nie mogę ale na wątku i na bazarku będę. A gdyby okazało się jeszcze, że to Gryś to kamień spadłby nam z serca.[/QUOTE] ciocia jedziemy tam pełne nadziei ....dopóki nie sprawdzimy osobiście nie będziemy miały pewności. Gdyby to był Gryś to nawet nie kamień a GŁAZ spadł by mi z serca. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczki a może by tak zmienić tytuł wątku na bardziej proszący o pieniążki?[/QUOTE] witaj ciocia :) jak się yolanovi pojawi na pewno zmieni. Dziewczynki gdzie lub u kogo mogę zamówic banerek ??? :roll:
  17. [quote name='madziakato']To nie Wieluń tylko Szczyty, z resztą niewielka różnica... BTW Nie wiem, czy na pewno, bo zależy w jakim kierunku będziecie miały hotel, ale można się ustawić z hyclem na darmowy transport . jolanowi, wysyłałam kontakt do niego. Tylko zależy jeszcze , gdzie będziecie mieć hotel, ale do Zawiercia korzystałam, więc warto sprawdzić. [B]I naciskajcie schronisko na "komplet"-czip, szczepienia w ich zakresie.[/B] Aha, pies jest z Pilicy, woj. śląskie(tam wyłapany), więc sprawdźcie w BIPie , czy mają środki na kastrację i jeśli tak, występujcie o zwrot kosztów takiego zabiegu. A pani R. to żaden wolontariusz tylko kierownik schronu, więc bez krępacji. Pozdrawiam[/QUOTE] Dostałyśmy informacje że psiak zostanie wydany ze szczepieniem na wściekliznę ...będzie odrobaczony i dostanie chip.
  18. [quote name='jolantina']Dzięki MALWA Znam prawie identyczny scenariusz z innych wątków.Miało być dobrze , ludzie byli w psie zakochani i ..... A Wieluń terytorialnie zgadza się z miejscem zaginięcia Grysia? ktoś będzie w stanie sprawdzić czy to on? Pewnie nie był zaczipowany.[/QUOTE] Ciocia psiaki z okolic Góry Siewierskiej są wywożone do Miedar i Szczytów więc Gryś jak najbardziej mógł trafic właśnie do tego schroniska. Mamy jeszcze informacje że trafił do schroniska z okolic Pilicy. Czy nasz Gryś mógł wywędrowac aż do Pilicy ? tego nie wiemy. Ciągle bijemy się z myślami czy to nasz Gryś czy też nie :( Pokrywa się zachowanie psiaków ponieważ oby dwa panicznie boją się mężczyzn i są zdystansowane do kobiet.
  19. Dziś wracając z pracy widziałam naszego boskiego Bostona na spacerku z Panem Mariuszem :lol: ogon wyczesany jak u wiewióry ;) aż mi łzy napłynęły do oczu. Cudnie nasz Bostonek trafił :) oby wszystkie psiaki miały tyle szczęścia :lol:
  20. [quote name='Gosia.']dziewczyny jak zakończyła się historia psiaka? czy w ogóle się zakończyła ?[/QUOTE] jeżdżę tą trasą codziennie niestety od 06.05. psiaka nie widziałam :(
  21. i ja zaglądam do przystojniaka ......
  22. ależ się ślicznotka zaokrągliła ;) troszeczkę dietki nie zaszkodzi ;)
  23. [quote name='joanka40']Marticzko, spróbuj wejść w to co jest w tej nieszczęsnej ramce [URL="http://www.petycje.pl"]www.petycje.pl[/URL] i powinna Ci wyskoczyć petycja Pani Agnieszki. Może się da podpisać bez FB. Marticzko, trzeba kliknąć w to co w ramce powyżej, bo to co jest w tym poście otwiera inną petycję. Taka jestem dobra w kopiowaniu, szkoda gadać.[/QUOTE] próbowałam ale wciąż wyświetla komunikat "Aby kontynuować musisz się zalogować " lub "przepraszamy wystąpił problem z tym linkiem" :(
×
×
  • Create New...