Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32952
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Śliczna sunia, gratuluję wspaniałego domku!
  2. Żegnaj śliczny Uszusiu, mam Twoje zdjęcie, które dostałam w podziękowaniu za karmę. Biegaj szczęśliwy za TM z moim Misiaczkiem i innymi pieskami.
  3. Zabrzmi to nieskromnie, ale wszyscy, którzy mnie znają są zgodni - Kajtuś miał szczęście, że do mnie trafił. To jest moje małe kochane Słoneczko!!!
  4. W górę sunieczko, niech ktoś cię wypatrzy
  5. Jakie biedne sunieczki, serce pęka. Niestety mogę tylko podnieść i popytać znajomych, bo finansowo u mnie pod górkę. Oby tylko nie trafiły do Mysłowic!
  6. Felusiu, pokazuj się, niech cię wreszcie ktoś wypatrzy!
  7. Zgadza się, niemal codziennie jestem u rodziców, więc mam okazję skorzystać z internetu i napisać parę słów da dogo. Można powiedzieć, że Kajtuś ma 2 super domki. Do południa jest w jednym, a po południu w drugim.
  8. My też ślemy buziaczki. Kajtuś to bardzo mądry piesek. Jestem na 100% pewna, że on sam się nie zgubił, tylko został wywalony na tej stacji BP. To jest taka nakolankowo-przytulankowa słodka istotka. Jak wczoraj wróciłam z pracy to skakał z radości, jakby był na sprężynach.
  9. Gratuluję pieskowi wspaniałego domku!
  10. [quote name='__Lara']Ja nie wiem co się dzieje, taki psiak i żeby zero odzewu...[/QUOTE] Cudna ta sunia, też mnie dziwi, że nikt jej nie chce. Po nią powinna się kolejka ustawiać.
  11. [quote name='Avilia']Z tym,że ja Panu wytłumaczyłam co jest zawarte w tej umowie.Widocznie przeraził go fakt,że nie będzie można psa komuś później oddać bez mojej wiedzy i zgody.Bo po tym zdaniu Pan od razu powiedział,że zadzwoni wieczorem.[/QUOTE] Niestety niektórzy by chcieli psa na próbę. Nie sprawdzi się, to oddają, jak rzecz. Moim zdaniem jeśli ktoś ma do zaoferowania dobry dom i dużo miłości, to żadna umowa go nie odstraszy. Felusiu, gdzie ten dobry domek dla Ciebie?
  12. Popieram, Kajtuś jest wspaniały!!! Aga to naprawdę było jakieś zrządzenie losu, że Ty znalazłaś Kajtka, a ja znalazłam wątek, który mu założyłaś. Dziś znów Kajtuś będzie musiał zostać sam ok. 3,5 godziny. Ja w ogóle w pracy nie mogę się skupić, bo cały czas myślę, że biedaczek jest sam i tęskni. Ale za to po moim powrocie szaleje z radości.
  13. Coś ciocia Agusia do Kajtusia nie zagląda, pewnie nie ma czasu. A dziś mijają 2 tygodnie od kiedy Kajtuś jest u mnie. Chyba nie mogła bym sobie wymarzyć lepszego psa. Myślałam, że Misia żaden pies mi nie zastąpi i, że żadnego tak mocno nie pokocham - myliłam się. Kajtuś jest CUDOWNY!!!
  14. Kiedy w końcu ktoś sensowny wypatrzy Felusia?
  15. Felusiu nikt do ciebie nie zagląda, biedaku
  16. [quote name='Avilia']Miałam jeden telefon o Felusia. Na łańcuch...Odmówiłam od razu.[/QUOTE] Sami niech się dadzą na łańcuch. Najgorsze jest to, że nie zmieni się mentalności takich ludzi. Nie dostaną Felusia, wezmą innego. Szkoda słów...
  17. Kajtuś był dzisiaj u weta. Był bardzo grzeczny. Tylko stetoskopu się przestraszył. Jest zdrowy, dostał szczepionkę przeciwko chorobom wirusowym. Oczywiście wszyscy w lecznicy się nim zachwycali. Aga, zaraz opiszę ci dokładnie wizytę na pw
  18. [quote name='dara9']Ja też choć podniosę...może wcale nie jest cicho tylko telefony się urywają Gabi i dziewczyny nie mają czasu pisać :)[/QUOTE] Dara, dobrze by było gdyby telefony się urywały, a właściwie wystarczył by jeden sensowny, od kogoś kto pokocha Felusia od pierwszego wejrzenia, taj jak ja mojego Kajtusia.
  19. Co u Felka tak cicho? Podniosę chociaż!
  20. To chyba dopiero początki przyjaźni. Cały czas obserwują się nawzajem i od czasu do czasu jedno biegnie za drugim, w jakimś szalonym pędzie. Kajtek prowokuje ją do zabawy, nawet zabaweczki jej przynosi. Jak pójdziemy do siebie to Nimfa będzie odsypiać te szaleńcze gonitwy, bo teraz oczy jej się kleją, ale nie śpi, bo obserwuje Kajtka. Myślałam, że minie sporo czasu zanim Nimfa się zadomowi, a ona przez 2 dni była trochę nieśmiała, a teraz zachowuje się, jakby mieszkała tu od zawsze.
  21. [quote name='AgusiaP']Jasne, że musi ;)[/QUOTE] Felusiu, oby Cię wreszcie ktoś wypatrzył!
  22. [quote name='AgusiaP']Nooo proszę jakie przyjaciólki :evil_lol:[/QUOTE] Ale śliczne istotki! Agusia, domyślam się, że to ta kicia, o której wspominałaś mi przez telefon? Oby szybko znalazła kochający domek!
  23. Dzisiaj Kajtek i Nimfa gonili się po mieszkaniu jak szaleni, teraz Kajtek odsypia. Na sobotę jesteśmy umówieni do weta. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. Kajtuś ma już bardzo ładny identyfikator w kształcie serduszka.
  24. Co u Felusia taka cisza? Podniosę chociaż. Co do tej pani z mojego bloku stwierdziła, że jednak nie jest jeszcze gotowa na nowego pieska.
×
×
  • Create New...