Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Nie chcą go zamykać, ani zakładać kagańca, a chcą go oddać?- nie wiadomo jak to dokładnie było z tym ugryzieniem...
  2. Mnie Feluś zapadł w serce, może dlatego że jak szukałam miesiąc temu pieska dla siebie, to wahałam się między nim, a Timonkiem - tzn. obecnie Kajtkiem. Wybrałam Kajtusia i kocham go bezgranicznie, ale o Felusiu nie mogę zapomnieć. Niestety na drugiego pieska nie mogę sobie pozwolić.
  3. Śliczny ten Kubuś, dobrze że już niedługo będzie miał domek!
  4. [quote name='Avilia']Ludzia brak;( Okropny czas na adopcje...[/QUOTE] Niektórym zawsze coś przeszkadza, a to zima, a to wakacje. Moim zdaniem jeśli ktoś ma do zaoferowania dobry domek i miłość to nie ma dla niego przeszkód. Feluś, pokazuj się!
  5. Podniosę tego ślicznotę
  6. Gratuluję Neli wspaniałego domku, a właścicielom wspaniałego pieska!
  7. Zgadza się czas szybko leci. Dzisiaj kupiłam Kajtusiowi wędzoną kość. Najpierw położył się obok kości i zaczął się o nią ocierać plecami ( po prostu chciał się w niej wytarzać ) potem wziął ją do pyska i chodził dookoła stołu, aż w końcu zaczął zajadać. Moja mała słodka pocieszka.
  8. Śliczny Wojtuś prosi o dobry domek
  9. Słodki ten Wojtuś i widzę, że ma śliczną koleżankę - moją imienniczkę. Oby ktoś go wypatrzył i dał mu dobry domek!
  10. Tak, ochroniarz z Kajtka na medal. Dziś mija miesiąc, od kiedy mi Agnieszko przywiozłaś Kajtusia. Czytałam właśnie o piesku, który po kilku miesiącach wraca z adopcji. To straszne, że ludzie wezmą psa, na początku mówią i piszą o nim w samych superlatywach, a potem oddają. Ja nigdy bym tak nie postąpiła, nawet gdyby pies sprawiał jakieś problemy. Kajtuś żadnych problemów nie sprawia, bo to pies IDEAŁ. Dzisiaj po raz pierwszy Nimfa prowokowała Kajtka do zabawy, dotychczas było odwrotnie i przytulała się do niego. Życzę miłego dnia!
  11. Podniosę Felka, na dobry początek tygodnia.
  12. Podniosę Felusia, może go ktoś wypatrzy
  13. Cudownie, że sunia już w nowym domu. Prosimy o wieści na bieżąco, jeśli to możliwe.
  14. Ale cisza u Felusia. Pokazuj się piesku!
  15. Dzisiaj, jak wychodziliśmy z domu na klatce schodowej stał jakiś facet i Kajtuś solidnie go obszczekał. Już nieraz mu się zdarzyło kogoś obszczekać np. gdy podczas wieczornego spaceru ktoś mijając nas coś powiedział. Po prostu pies obronny. Prawdziwy skarb, kochany, milutki, przytulaśny i broni dzielnie swojej pani. CUDO! Właśnie teraz to CUDO prowokuje Nimfę do zabawy. Ślemy buziaczki GiK
  16. Feluś, biegnij na pierwszą, niech cię wszyscy widzą!
  17. Mogę tylko podnieść! Pokazuj się piesku, jak każdy psiak zasługujesz na wspaniały domek
  18. Śliczna, kochana kicia. Oby znalazła dobry domek!
  19. To wspaniale, że jest w DT, szkoda że tylko do następnej niedzieli. Oby tylko nie musiał wylądować w schronisku.
  20. Dziękuję i również życzę miłego weekendu!
  21. Słodki Kajtuś ponownie pozdrawia! Właśnie szaleje z nową piłeczką Nimfy, a Nimfa tylko go obserwuje. Kochane istotki!
  22. Jaki śliczny, na pewno został wyrzucony. Mojego Kajtka też prawdopodobnie ktoś wyrzucił, dobrze, że AgusiaP zgarnęła go ze stacji BP. Niestety drugiego biedaka już nie mogę przygarnąć.
×
×
  • Create New...