[quote name='AgusiaP']Takie wiadomości mogę czytać cały czas :lol: Dziękuje, ze jesteś u Majeczki :loveu:[/QUOTE]
Nie dziękuj Aga nie ma za co. W chwili obecnej mogę tylko zaglądać i podnosić wątek. Tak sobie myślę, że mam jakieś tam maskotki i inne pierdułki, czy to by się nadawało na bazarek? Jeśli tak, to mogę to przekazać komuś kto umie robić bazarki, bo ja nie potrafię. Albo dam ci, jak przyjdziesz odwiedzić Kajtusia.
Dzisiaj jestem padnięta, ale oczywiście na dogo musiałam wejść - nie ma innej opcji. Kajtek rozrabia jak szalony. Jak był sam w domu to porozwalał wszystko co się dało po całym pokoju, a teraz u moich rodziców wyjął kocią kupkę z kuwety i chciał ją zjeść. Głodomór jeden. Jak zawsze rozbraja wszystkich swoim wdziękiem, taki słodki cukiereczek.