-
Posts
32970 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Tola szaleje, wskoczyła z podłogi na kanapę, potem na oparcie. Bawiła się ze mną sznurówką. Dwa dni leczenia i mała odżyła!!!!! -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Elunia nie widziałaś jej w akcji ;)mozna się popłakac, ale ze śmiechu :evil_lol:[/QUOTE] Potwierdzam. Taka mała, a taką ma wolę walki i życia. Zrobiła niedawno wielką qpę, oczywiście załatwia się na żwirek - mądrala -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Mnie nie zdziwiło samo pytanie o cenę (bo tak jak piszesz, ja też nie miałam pojęcia wcześniej o adopcjach, wolontariacie itd) tylko to że ani jednego pytania o psa, jego charakter, zdrowie, jakich warunków wymaga.[/QUOTE] To rzeczywiście dziwne, nawet jak się kupuje jakiś przedmiot np tv, pralkę, to zadaje się wiele pytań, nie tylko o cenę. A co dopiero w sprawie zwierzaka. Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać chyba nigdy..... -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Kurcze, tak sobie myślę, że czasami niektórzy ludzie nie mają pojęcia, że ktoś pomaga psiakom bezinteresownie, że jest jakieś forum internetowe, że przygarnięcie psa to adopcja. Nie piszę tego w złej wierze. Po prostu niektórym niewtajemniczonym trzeba pewne rzeczy tłumaczyć. Pamiętam, jak rozmawiałam z sąsiadką, o jakiejś suni i wspomniałam, że jest takie forum Dogomania itd. itp. zrobiła takie oczy, jakby zobaczyła statek kosmiczny. Może niektórych dziwi fakt, że za Lalunię nie trzeba zapłacić. -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Jak dobrze pamiętam Iwonko to chyba o niej opowiadałaś na grilu :lol:ale mogło mi się coś pomieszac:oops: Bessa to miała szczęście :lol: a może syn Iwonko chce jeszcze jedną czarnulkę do kompletu :lol:[/QUOTE] Właśnie miałam o to samo zapytać. Tola rozrabia, jak weszła pod łóżko, to w ogóle nie chciała wyjść. Trzeba było ją wyciągnąć. Wzięłam ją na ręce, wygłaskałam, a potem włożyłam do klatki. Chyba już wiem, czemu w nocy tak miauczy, ją po prostu denerwuje, że jest w zamknięciu, pewnie jakiś instynkt łowiecki jej się włącza. Teraz chodzi po klatce, wspina się na koszyk, ewidentnie szuka wyjścia i miauczy. Najpierw cichutko, a po chwili coraz głośniej i głośniej i głośniej. Cały czas. Poczuła się lepiej, więc pewnie by chciała być teraz na dworze i sobie biegać. Próbowałam ją zainteresować zabawkami, ale jak na razie się ich boi. -
[quote name='Mysza2']Gabi:):) nie zauważyłam że też działasz:):):)[/QUOTE] Co dwie głowy, to nie jedna;)
-
Jakaś wena twórcza mnie naszła i napisałam parę słów. Trzeba jeszcze dodać info o wizycie przedadopcyjnej i umowie adopcji. Jeśli chodzi o fb to ja niestety nie sprawdzę:-(
-
[COLOR=#4b0082][B]Perełka to jeszcze psie dziecko. Chciałaby się bawić, szaleć i być kochana przez kogoś, dla kogo będzie najważniejsza na świecie. Niestety to tylko jej marzenia. Sunia została znaleziona na śmietniku, ktoś potraktował ją, jak zużytą zabawkę. Obecnie przebywa u osoby, która ją znalazła. Niestety nie może zostać tam na stałe, gdyż w domu tym mieszkają dwa dorosłe, dominujące pieski, których Perełka się boi. Czeka na odpowiedzialnego właściciela, który wie, że posiadanie psa to również obowiązki, że trzeba mu poświęcić dużo czasu i uwagi. Takiego, który pokocha Perełkę całym sercem i nigdy nie porzuci.[/B][/COLOR]
-
Oczywiście, że lepiej mieć w zapasie, a nawet trzeba, nie ma co tak liczyć na styk.
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Miałam pierwszego maila w sprawie Lali, zapytali czy aktualne, a jak odpowiedziałam że jak najbardziej tak to miałam pytanie cytuję "jaka cena" Odpowiedziałam i na razie cisza[/QUOTE] No cóż... Zobaczymy czy się odezwą. [COLOR=#4b0082]Laluniu, niech jakaś dobra dusza Cię zabierze do swojego domku i serca[/COLOR] -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Jestem wreszcie. Wczoraj cały dzień była awaria, ja już myślałam, że szału dostanę. Wieczorem już mi się nie chciało włączać komputera. [/B] [B]Wczoraj [COLOR=#008000]Tola [/COLOR](tak ją nazwałam) była u weta:[/B] [COLOR=#4B0082][B]- ma początki kociego kataru, dostała antybiotyk w zastrzyku - w uszach ma świerzbowca - również antybiotyk w zastrzyku - dostała tabletkę na odrobaczenie, do podzielenia na 4 dni - została odpchlona Ma zalecone kropienie oczek - kropelki na receptę - [/B][/COLOR][COLOR=#FF0000][B]cena 17.35 ( trzeba oddać Agusi)[/B][/COLOR][COLOR=#4B0082][B]- pozwala sobie kropić bez problemu Na razie wszystko "na krechę" - trudno powiedzieć ile będzie do zapłaty. [/B][/COLOR][COLOR=#800000][B]Dzisiaj p. doktor stwierdziła, że oczka dużo lepiej wyglądają, mała nie ma temperatury, czyli jest coraz lepiej!!!! Ja też to stwierdziłam, bo Tolcia tak łobuzuje, że hej. Fuka na Kajtunia, biegnie do jedzenia, jak tylko się zorientuje, że postawiłam spodeczek i zjada szybko jak odkurzacz. Pije dużo wody, pewnie ze względu na antybiotyki. W dzień odzywa się od czasu do czasu, za to w nocy daje koncert, istna karetka pogotowia. Wystarczy zgasić światło i się zaczyna, cicho miauczy, a potem coraz głośniej. Dzisiejszą noc spędziła w łazience ( oczywiście w klatce), ale i tak ją było bardzo słychać. Teraz siedzi sobie za łóżkiem, bo chodziła po pokoju i właśnie zaczęła miauczeć.[/B][/COLOR] -
Plus jeszcze zadeklarowane 50 i 10 , więc wystarczy jeszcze na otex!!! SUPER!!!
-
Wreszcie Dogo działa!!! Wspaniale, że już jest zadeklarowana cała kwota, Basza może się pakować, jeszcze chłopak nie wie, że niedługo zacznie nowy etap życia. WSPANIALE!!! Kasiu wielkie dzięki,że zwrócisz pieniążki do Kundelkowej Skarbonki!!!!
-
[quote name='monika083']http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=1648 ok 30 zl tak znalazlam. Dzięki, dobrze że nie więcej. Kurcze ja nie dam rady już dołożyć ani złotówki:placz:
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Gabi79 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Niestety nie mogę wspomóc finansowo, bardzo mi przykro:-(. Mam kilka stałych deklaracji, a finansowo pod górkę, bo jestem na L4 i czekam już wieki na kasę z ZUS-u, a oni mają to w ..... [B]Będę zaglądać do sunieczki[/B] -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Jestem wreszcie. Kotek cudny!!!! Przez większość czasu siedział w kartonowej budce, w klatce. Zajrzałam po jakimś czasie, okazało się, że zjadł całą porcję jedzonka ze spodeczka. Niedawno zdjęłam górę klatki i zabrałam budkę, żeby zobaczyć jak tam maluch. Jak zobaczył Kajtunia to zaczął fukać i tak złowrogo mruczeć. Dałam mu jeszcze troszkę jedzonka i od razu podszedł i wsuwał. Po posiłku bardzo miauczał, więc pomasowałam mu leciutko brzuszek, przytulał się i uspokoił. Potem przemyłam mu oczko, niestety cały czas ropieje. Było bardzo dużo świeżej ropy. Fukał na mnie podczas tego zabiegu, ale w sumie obyło się bez problemów. To chore oczko ma zamknięte, a drugim wszystko wnikliwie obserwuje. Tak sobie myślę, że on pewnie tęskni za mamusią, ale gdyby Aga go nie zgarnęła to jego los pewnie byłby nieciekawy, między innymi z powodu chorego oczka. Jutro okaże się, czy to kotek czy kotka, nie oglądałam go tak wnikliwie, żeby to stwierdzić. Jeśli to chłopczyk to nazwę go Kacperek, co Wy na to? Jeśli dziewczynka to na razie nie mam pomysłu na imię.:lol: -
A ile kosztuje OTEX?
-
[quote name='Dżdżowniś']Ja zaraz napiszę. Znam obraczus87 osobiście :p Juz pw tez wysłąne, bo ma w podpisie że na dogo jest sporadycznie Super!!!!!!!! Przeanalizowałam deklaracje i wpłaty i wyszło mi, że jeszcze będzie wpłata od cioteczki Barybede - jeśli 70, tak jak obiecała, to będziemy mieć już 360!!! I oby ze skarbonką się udało
-
[quote name='Kasiaw201']Tak trzeba zwrócić 15%, w ciągu 6 tygodni to jest raptem 22,50, w tym czasie taka kwotę uzbiera się choćby z bazarku, a jeżeli nie , ja deklaruje zwrot tej kwoty do skarbonki Rzeczywiście 15% to niewiele, więc chyba nie ma na co czekać. Do 8 lipca jest jeszcze trochę czasu, ale brakuje jeszcze 210 zł. Nawet jeśli nie uda się otrzymać pieniędzy ze Skarbonki, to warto spróbować, nic nie tracimy, a możemy zyskać. Gdyby dołożyli ze Skarbonki, to zabraknie 60. Kto zgłosi Baszę - Dżdżowniś Ty, czy Aryste????
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[SIZE=4]Rozliczenie: [COLOR=#ff0000]Wpływy: [/COLOR][/SIZE][SIZE=4]20,- - Ewa Gonzales - 08.07.[/SIZE][SIZE=4] 100,- - bazarek Mysza2 - 16.07. 20,- - rudakacha - 24.07. [/SIZE][SIZE=4]12,- Becia Lublin - za prostownicę z bazarku Beatki -[/SIZE][SIZE=4] 29.07[/SIZE] [SIZE=4] 50,- - dancik - 06.08. 98,50 - z bazarku Beatki - 08.08. [/SIZE] [SIZE=4]10,50 - z bazarku Myszy2 -[/SIZE] [SIZE=4]13.08[/SIZE] [SIZE=4]31,- - z bazarku Martika@Aischa - 14.08[/SIZE] [SIZE=4] [COLOR=#ff0000]Razem: 342,-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Wydatki [/COLOR] [/SIZE][SIZE=4] 60,- [/SIZE][SIZE=4]Wet (leczenie + żel uspokajający) [/SIZE][SIZE=4]15,- [/SIZE][SIZE=4]Pakiet 130 ogłoszeńod CatAngel - 23.07. [/SIZE][SIZE=4] 5,69 -[/SIZE][SIZE=4] saszetki 4-pak - 13.07. [/SIZE][SIZE=4]3,49[/SIZE][SIZE=4] - żwirek 5kg - 14.07. [/SIZE][SIZE=4]5,69 - [/SIZE][SIZE=4]saszetki 4-pak - 21.07. 13,50 - karma sucha royal - 31.07 [/SIZE][SIZE=4]9,99 - [/SIZE][SIZE=4]żwirek 10kg - - 05.08[/SIZE]. [SIZE=4]20,- - [/SIZE][SIZE=4]kuweta - 06.08.[/SIZE] [SIZE=4]11,- - spray Akyszek - 08.08.[/SIZE] [SIZE=4]5,69 -[/SIZE][SIZE=4] saszetki 4-pak - 09.08.[/SIZE] [SIZE=4]3,99 - żwirek 5 kg - 16.08. 2,90 - łopatka - 24.08. 9,99 - żwirek 10 kg - 27.08[/SIZE] [SIZE=4]5,69 - [/SIZE][SIZE=4]saszetki 4-pak - 30.08.[/SIZE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Razem: 172,62 [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4]Saldo na dzień 30.08.[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4] 169,38[/SIZE][/COLOR] [B] Bazarki na Tolunie za które pięknie dziękujemy [/B]:loveu::loveu::loveu: [B] Mysza2 - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228182-Rozliczam-Ekspresowy-przedurlopowy-dla-Perły-i-kociczka-do-08-07-2012-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228182-Rozliczam-Ekspresowy-przedurlopowy-dla-Perły-i-kociczka-do-08-07-2012-godz-22-00[/URL] [/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [B] Beatkaa - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229697-ROZLICZAMY-Od-ZŁOTÓWECZKI-dla-kociej-panienieczki-Toli!-Do-26-07-12-godz-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229697-ROZLICZAMY-Od-ZŁOTÓWECZKI-dla-kociej-panienieczki-Toli!-Do-26-07-12-godz-21-00[/URL] [/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [B] Martika@Aischa -[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228458-ROZLICZONY!!!-DO-USUNIĘCIA!!!-Buty-Gwiazd-i-NIE-TYLKO-Dla-Perełki-22-06-20-00"][COLOR=#4b0082]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228458-ROZLICZONY!!!-DO-USUNIĘCIA!!!-Buty-Gwiazd-i-NIE-TYLKO-Dla-Perełki-22-06-20-00[/COLOR][/URL][/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Linki do ogłoszeń Tolusi: 1.[URL="http://worek.net/ads/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie/"]http://worek.net/ads/mala-sliczna-kotka ... ale-zycie/[/URL] 2.[URL="http://www.info-max.eu/index.php?action=details&id=10815&method=adverts"]http://www.info-max.eu/index.php?action ... od=adverts[/URL] 3.[URL="http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-3260/mala-sliczna-kotka-tola--szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/3260-big-1-1343603713.jpeg"]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-32 ... 03713.jpeg[/URL] 4.[URL]http://www.b24.pl/koty-k411.htm?sortuj=data&jak=desc&[/URL] 5.[URL]http://www.szarik.pl/adopcje_m.php[/URL] 6.[URL="http://www.palato.pl/funcs.php?name=ogloszenia&file=kategorie&id=30"]http://www.palato.pl/funcs.php?name=ogl ... orie&id=30[/URL] 7.[URL]http://www.swistek.pl/[/URL] 8.[URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/143370[/URL] 9.[URL="http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=20562&catid=77&Itemid=11"]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page= ... &Itemid=11[/URL] 10.[URL]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta,6,0.html#[/URL] 11.[URL="http://dabrowa-gornicza.swistek.pl/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie_164654.html"]http://dabrowa-gornicza.swistek.pl/mala ... 64654.html[/URL] 12.[URL]http://www.e-pupilek.pl/kategoria,koty,1047.html[/URL] 13.[URL="http://ebazarynka.pl/kategoria.php?kategoria=Zwierzęta"]http://ebazarynka.pl/kategoria.php?kate ... rzęta[/URL] 14.[URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL] 15.[URL]http://freecf.pl/zwierzeta_c20[/URL] 16.[URL]http://www.krakof.pl/Zwierzeta/Zwierzeta/Psy/1.html[/URL] 17.[URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/koty/2308673-mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/koty/230867 ... asciciela/[/URL] 18.[URL="http://zwierzeta.znajdzto.pl/koty,595/dabrowa-gornicza-mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego,4699181.html?type=free"]http://zwierzeta.znajdzto.pl/koty,595/d ... ?type=free[/URL] 19.[URL="http://www.tablica.informacyjny.com.pl/annoucements/show/8821/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie"]http://www.tablica.informacyjny.com.pl/ ... cale-zycie[/URL] 20.[URL="http://www.piesek.org/ogloszenie,mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie,0Bk898aB9OsQUi29s41J3,1222.html"]http://www.piesek.org/ogloszenie,mala-s ... ,1222.html[/URL] 21.[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/1982332[/URL] 22.[URL="http://naszezwierzaki.info/17-oddam/4195-mala-sliczna-kotka-tola-szuka-.html"]http://naszezwierzaki.info/17-oddam/419 ... zuka-.html[/URL] 23.[URL]http://www.wywerna.pl/0/posts/6-Zwierz-ta/34-Koty/[/URL] 24.[URL]http://owi.pl/zwierzeta/koty[/URL] 25.[URL="http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,1947,Mala_sliczna_kotka_Tola_szuka_kochajacego_wlasciciela_na_cale_zycie___Dabrowa_Gornicza_Katowice__Sosnowiec___woj__slaskie.html"]http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons, ... askie.html[/URL] 26.[URL="http://www.koty.pl/baza-ogloszen/art10498,mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie.html"]http://www.koty.pl/baza-ogloszen/art104 ... zycie.html[/URL] 27.[URL="http://www.ogloszeniowo.com/zwierzeta/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-n/20120730125422"]http://www.ogloszeniowo.com/zwierzeta/m ... 0730125422[/URL] 28.[URL]http://www.brzozowiak.pl/dodaj/suk[/URL] 29.[URL="http://www.darmoweogloszenia.pl/dodaj-ogloszenie/jednorazowo/aktywuj"]http://www.darmoweogloszenia.pl/dodaj-o ... wo/aktywuj[/URL] 30.[URL="http://www.tusprzedaj.pl/temp_cat-198-0/zwierzeta/psy.html"]http://www.tusprzedaj.pl/temp_cat-198-0 ... a/psy.html[/URL] 31.[URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/41865/[/URL] 32.[URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-kota/dachowiec/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie-l32291.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-k ... 32291.html[/URL] 33.[URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,mala_sliczna_kotka_tola_szuka_ko,46239.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty ... 46239.html[/URL] 34.[URL]http://www.orbo.pl/Kategoria/Zwi[/URL]ęrzęta/30/2 35.[URL="http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego,ida292e5gu2828b.html"]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme ... 2828b.html[/URL] 36.[URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Mala-sliczna-kotka-Tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-W0QQAdIdZ400456925"]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki- ... Z400456925[/URL] 37.[URL]http://24on.pl/detail.php?id=16674[/URL] 38.[URL="http://www.ogloszeniagratis.pl/5725_ma__a___liczna_kotka_tola_szuka_kochaj__cego_w__a__ciciela_na_ca__e___ycie"]http://www.ogloszeniagratis.pl/5725_ma_ ... __e___ycie[/URL] 39.[URL="http://www.eoferty.com.pl/mala_sliczna_kotka_tola_szuka_kochajacego_domu_298944.html"]http://www.eoferty.com.pl/mala_sliczna_ ... 98944.html[/URL] 40.[URL="http://hermestop.com/ogloszenia/169454/Mala_sliczna_kotka_Tola_szuka_kochajacego_wlasciciela_na_cale_zycie/Dabrowa_Gornicza_Katowice_Sosnowiec/zwierzeta"]http://hermestop.com/ogloszenia/169454/ ... /zwierzeta[/URL] 41.[URL="http://www.ogloszenia.freeteria.pl/kategoria,2,0,sprzedam_kupie.html"]http://www.ogloszenia.freeteria.pl/kate ... kupie.html[/URL] 42.[URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/mala-sliczn ... zycie.html[/URL] 43.[URL]http://eszukam.pl/[/URL] 44.[URL="http://ogloszenia4u.pl/index.php?module=ogloszenia®ion=12&kategoria=0"]http://ogloszenia4u.pl/index.php?module ... ategoria=0[/URL] 45.[URL]http://www.tablica.com/[/URL] 46.[URL]http://4all.pl/?view=ads&catid=27&cityid=1&lang=pl[/URL] 47.[URL]http://www.offer.pl/show.php?id=16089[/URL] 48.[URL]http://www.adin.pl/flora_i_fauna/koty/[/URL] 49.[URL]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/2886/_Ma[/URL]ła_śliczna_kotka_Tola_szuka_kochającego_właśc iciela_na_całe_życie 50.[URL="http://pupilek.net.pl/nanowsze-ogoszenia/zagin-pupilek-pomocy-?catid=41"]http://pupilek.net.pl/nanowsze-ogoszeni ... -?catid=41[/URL] 51.[URL]http://www.pineska.pl/[/URL] 52.[URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4699978[/URL] 53.[URL]http://www.agoranet.pl/kategoria-9-130_s-oddam.html[/URL] 54.[URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=30222&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=det ... ethod=jobs[/URL] 55.[URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=142815[/URL] 56.[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/13__l_skie/[/URL] 57.[URL]http://www.ojej.pl/[/URL] 58.[URL]http://sloniu.pl/9-Katowice/[/URL] 59.[URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Koty/1.html[/URL] 60.[URL]http://dabrowa_gornicza.kokosy.pl/[/URL] 61.[URL]http://slaskie.lento.pl/zwierzeta/koty.html[/URL] 62.[URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL] 63.[URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=247634&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?p ... &Itemid=11[/URL] 64.[URL]http://www.ogloszonko.eu/kategoria_57_zwierzeta.html[/URL] 65.[URL]http://zoologiczne.targi.pl/kategoria,4,0,koty.html[/URL] 66.[URL="http://www.gmirpol.com.pl/ogloszenia,psy_i_koty,63,1,mala_sliczna_kotka_tola_szuka_ko,9824.html"]http://www.gmirpol.com.pl/ogloszenia,ps ... ,9824.html[/URL] 67.[URL]http://oglaszanie.eu/kategoria_23_1_zwierzeta.html[/URL] 68.[URL]http://topad.pl/zwierzeta/koty[/URL] 69.[URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=101071[/URL] 70.[URL="http://www.xogloszenia.pl/ogloszenie/52605-mala-sliczna-kotka-tola-szuka-domu-anonse.htm"]http://www.xogloszenia.pl/ogloszenie/52 ... anonse.htm[/URL] 71.[URL]http://zwierzeta.swiatogloszen.net.pl/[/URL] 72.[URL="http://www.blyskawica.info/index.php?pgstro=oglosz&pgidkg=0&pgroz=n&pgidks=0&pgrg=0&pgsort=dwpr&pgidw=0&pgidp=0&pgidg=0&lporz=1&idoglo=9275&ozw=1R1SandSo.statusRAzASorderSbySo.dwprSdesc,So.idSdesc&io=9101"]http://www.blyskawica.info/index.php?pg ... sc&io=9101[/URL] 73.[URL="http://zwierzeta.znajdzto.pl/koty,595/dabrowa-gornicza-katowice-s-mala-sliczna-kotka-tola,4712026.html?type=free"]http://zwierzeta.znajdzto.pl/koty,595/d ... ?type=free[/URL] 74.[URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/zwierzeta_248,1,0.html"]http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmo ... 8,1,0.html[/URL] 75.[URL="http://www.tuoglos.pl/podkategoria_171_odstapie_za_darmo.html"]http://www.tuoglos.pl/podkategoria_171_ ... darmo.html[/URL] 76.[URL]http://www.znajdy.pl/doadopcji-k1[/URL] 77.[URL]http://www.ogloszeniaok.pl[/URL] 78.[URL]http://przyklej24.pl/175/0/koty,strona-1.html[/URL] 79.[URL]http://www.pomocna.com.pl/index.php?NR=39[/URL] 80.[URL]http://www.nalepka.info/[/URL] 81.[URL="http://www.neeon.pl/240695-mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie.html"]http://www.neeon.pl/240695-mala-sliczna ... zycie.html[/URL] 82.[URL]http://www.cret.pl/zwierzetahtmlhtmlhtmlhtml.html[/URL] 83.[URL]http://www.tasdj.pl/[/URL] 84.[URL="http://www.ogloszenia-okazje.pl/kategoria,2,20,zwierzeta.html"]http://www.ogloszenia-okazje.pl/kategor ... rzeta.html[/URL] 85.[URL="http://polskastrefa.pl/dabrowa-gornicza/zwierzeta/koty/mala_sliczna_kotka_tola_szuka_kochajacego_wlasciciela_na_cal,8q8q"]http://polskastrefa.pl/dabrowa-gornicza ... a_cal,8q8q[/URL] 86.[URL]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta,6,0.html#[/URL] 87.[URL]http://www.rozglos.net/kategoria-114-zwierzeta.html[/URL] 88.[URL="http://www.slaskatablica.pl/kategoria-35-11/dabrowa-gornicza/zwierzeta.html"]http://www.slaskatablica.pl/kategoria-3 ... rzeta.html[/URL] 89.[URL]http://warszawa.olx.pl/posting_success.php[/URL] 90.[URL="http://www.sogl.pl/index.php?action=details&id=17265&method=adverts"]http://www.sogl.pl/index.php?action=det ... od=adverts[/URL] 91.[URL="http://4ogloszenia.pl/florafauna/zwierzeta/slaskie-katowice-mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie/42886"]http://4ogloszenia.pl/florafauna/zwierz ... ycie/42886[/URL] 92.[URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/[/URL] 93.[URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenia/slaskie-katowice/wszystkie/0/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenia/slas ... zystkie/0/[/URL] 94.[URL]http://www.argetto.pl/kategoria,zwierzeta,486.html[/URL] 95.[URL="http://www.dabrowacity.pl/moje-konto/dodaj-ogloszenie/dodaj4.htm?id=6zI0ODAyODQ0OTE"]http://www.dabrowacity.pl/moje-konto/do ... DAyODQ0OTE[/URL] 96.[URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/5242/name/oddam-do-adopcji-mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id ... zycie.html[/URL] 97.[URL="http://ogloszenia.nsbi.pl/Adopcja/Koty/Mala_sliczna_kotka_Tola_szuka_kochajacego_wlasciciela_na_cale_zycie_1805.html"]http://ogloszenia.nsbi.pl/Adopcja/Koty/ ... _1805.html[/URL] 98.[URL="http://www.drobne.tukup.pl/index.php?a=ka1&id=77&PHPSESSID=m28n7rlgkjrp8n09f349miv302"]http://www.drobne.tukup.pl/index.php?a= ... f349miv302[/URL] 99.[URL]http://www.czterylapy.pl/oglos.php[/URL] 100.[URL="http://ogloszenia.com/post/preview2/id/83447/slug/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie-83447/hash/c34d933f8096298cf78565ce0403b4bb/new/1/email/1"]http://ogloszenia.com/post/preview2/id/ ... /1/email/1[/URL] 101.[URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Koty,ogloszenie,1161479.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_a ... 61479.html[/URL] 102.[URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/?message_id=1[/URL] 103.[URL="http://tygodniowe.pl/143-koty----kocieta/1/ogloszenia.html"]http://tygodniowe.pl/143-koty----kociet ... zenia.html[/URL] 104.[URL="http://www.katowiceinfo.pl/moje-konto/dodaj-ogloszenie/dodaj4.htm?id=9TY5MDQ3MzkwMTY"]http://www.katowiceinfo.pl/moje-konto/d ... DQ3MzkwMTY[/URL] 105.[URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=50639[/URL] 106.[URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=ka1&id=76&PHPSESSID=q3oc14u2orgbhgjlo4oq57kqm5"]http://www.drobne.centrumofert.pl/index ... o4oq57kqm5[/URL] 107.[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/117595/Mala-sliczna-kotka-Tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/117595 ... ale-zycie/[/URL] 108.[URL="http://www.az24.pl/pl/mala_sliczna_kotka_tola_szuka_kochajacego_wlasciciela_na_cale_zycie.html"]http://www.az24.pl/pl/mala_sliczna_kotk ... zycie.html[/URL] 109.[URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1273591699/dabrowa-gornicza-Mala-sliczna-kotka-Tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/12 ... zycie.html[/URL] 110.[URL]http://wychwyc.pl/ogloszenia-30-zwierzeta.html[/URL] 111.[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/koty/Mala-sliczna-kotka-Tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie,69519"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/odd ... ycie,69519[/URL] 112.[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/50294"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/spraw ... ania/50294[/URL] 113.[URL="http://www.mojeryby.com.pl/ogloszenia/koty/index.php?d1=kot&d2=oddam&&id=1862"]http://www.mojeryby.com.pl/ogloszenia/k ... m&&id=1862[/URL] 114.[URL="http://katowice.top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-18-119"]http://katowice.top-ogloszenia.net/Zwie ... oty-18-119[/URL] 115.[URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/koty/2308673-mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/koty/230867 ... asciciela/[/URL] 116.[URL="http://worek.net/ads/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie-2/"]http://worek.net/ads/mala-sliczna-kotka ... e-zycie-2/[/URL] 117.[URL="http://www.123info.pl/ogloszenia/2709/Mala_sliczna_kotka_Tola_szuka_kochajacego_wlasciciela_na_cale_zycie"]http://www.123info.pl/ogloszenia/2709/M ... cale_zycie[/URL] 118.[URL="http://4radom.pl/florafauna/zwierzeta/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie_501-461-355/3747"]http://4radom.pl/florafauna/zwierzeta/m ... 1-355/3747[/URL] 119.[URL]http://szybkooferty.pl/koty/119[/URL] 120.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mala-sliczna-kotka-Tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie-id46068.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/oglos ... 46068.html[/URL] 121.[URL="http://www.polgratka.pl/annoucements/show/13422/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie"]http://www.polgratka.pl/annoucements/sh ... cale-zycie[/URL] 122.[URL]http://www.kleparz.net/[/URL] 123.[URL="http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego,id0fdf15h128300.html"]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme ... 28300.html[/URL] 124.[URL="http://www.koty.org.pl/ogloszenia/14378,Mala-sliczna-kotka-Tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cal.htm"]http://www.koty.org.pl/ogloszenia/14378 ... na-cal.htm[/URL] 125.[URL]http://www.darmowe.tvc.dt.pl/wyswietl/52/1/zwierzeta/[/URL] 126.[URL]http://www.adoos.pl/[/URL] 127.[URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php[/URL] 128.[URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja24958_mala-sliczna-kotka-tola-szuka-kochajacego-wlasciciela-na-cale-zycie.html"]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja2495 ... zycie.html[/URL] 129.[URL="http://www.adopcjakota.pl/adopcja-kota-kot-szuka-domu,ogloszenie,13367,Lw==.html"]http://www.adopcjakota.pl/adopcja-kota- ... ,Lw==.html[/URL] 130.[URL]http://alegratka.pl/dodaj-ogloszenie/[/URL] -
Lutek, bardzo ładnie i super do niego pasuje. Dżdżowniś i co, będziesz pisać do Kundelkowej Skarbonki?
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Co tu tak pusto, czyżby cioteczki zapomniały o Laluni? -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Laluniu i cioteczki kochane!!! Niedawno była u mnie AgusiaP i............... mam w domu nowe "znalezisko" w postaci małego, czarnego wystraszonego kociaka. Leżał sobie bidulek na trawie przy drodze, jeszcze kilka kroków i mógłby zginąć pod kołami samochodu. Niestety nie mam czym mu zrobić zdjęć...... Siedzi teraz w dużej klatce w budce z kartonu i nie daje znaków życia. Pewnie jest bardzo zestresowany. Jakiekolwiek ustalenia i dokładne informacje powinny być jutro, po wizycie u weta, do którego mały pojedzie z Agą. -
Barybede, dzięki serdeczne za wpłatę!!! Jeśli chodzi o Kundelkową Skarbonkę, to popieram zgłoszenie tam Baszy, mogłabym teraz napisać, ale może poczekajmy na Dżdżowniś, to ona jest inicjatorką całego "zamieszania" (oczywiście w pozytywnym sensie) związanego z Baszą, więc może niech Ona zgłosi. Dżdżowniś co Ty na to???? Cioteczki, kilka minut temu AgusiaP przywiozła mi małego KOTECZKA. Znalazła go na ulicy i nie miała co z nim zrobić. Ja siedzę w domu, bo jestem na l4. Zgodziłam się przyjąć maliznę. Do weta Aga jutro z nim pojedzie. I znów problem nr1 - KASA....... Mały siedzi w dużej klatce, w budce zrobionej z kartonu. W ogóle się nie odzywa, pewnie dlatego, że jest zestresowany, bidulek ma zaropiałe oczko. Później spróbuję mu je przemyć.