Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Tolunia pozdrawia wszystkie cioteczki:loveu: Poszalała, a teraz śpi na fotelu. Tolcia jest taka śmieszna, chuda i długa, łapki też ma długie. Słodziak:kociak: Ostatnio wchodzi na stół i próbuje wspinać się po pniu kwiatka. Po mieszkaniu biega jak perszing, zagląda we wszystkie kąty, boi się odkurzacza - nie chowa się, tylko z daleka obserwuje to głośne urządzenie. Ogłoszenia od CatAngel jeszcze nie gotowe, ale mam nadzieję, że lada moment będą:lol:
  2. [quote name='ceris']Nie wiem o wolontariacie w tym schronisku, ale podejrzewam, że takowy nie istnieje. Nie weszłam na teren, bo ewidentnie tego nie zażądałam. Pewnie dlatego nie zaproponowano wejścia.[/QUOTE] Może być tak, że jak one tam trafią, to po prostu zaginą w tłumie psów, nie będzie nic wiadomo na ich temat......
  3. [quote name='gosia2313']Pan jest chyba zdecydowany :multi: Dzwonił, bo chciał się dowiedzieć,czy można odebrać psa w godzinach popołudniowych. Będzie we wtorek po niego - gdyby nie udało mu się do 18 dojechać to przyjedzie w sobotę (dopiero w sobotę ma wolne) :-)[/QUOTE] Wspaniale!!!!
  4. Ceris, czy pisałaś do kogoś z wątku, którego link wstawiła beta ata w #210???????????
  5. W takiej sytuacji te 11 dni to rzeczywiście wieczność:-(
  6. [quote name='kejciu']Przepraszam za off ale mam podbramkową sytuację - w dniu dzisiejszym 2h temu na spacerze znalazłam tego kotka - nie może u mnie zostać bo mam dwa psy i żółwia w bloku - nocuje dzisiaj w piwnicy - jesli nie znajde mu do jutra domku będę musiala odwieźć go do schroniska :-( proszę pomóżcie może ktoś z Waszych znajomych by go przygarnął?dowiozę w okolice Warszawy tel 792 330 240 do mnie do mojej koleżanki Marty 792 566 457 [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/337/201207251190.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3570/201207251190.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O matko, ale bidulek. Też nie mam pomysłu...... Sama mam w dt koteczkę, na którą nie ma chętnych:-( Czy ten biduś da sobie radę w schronisku??????????????
  7. Dla mnie to taki słodki Misiaczek:loveu: Kto ma inne propozycje? Imię może nie jest w tej chwili priorytetem, ale niech nie będzie bezimiennym staruszkiem. Trzymaj się słodziaku, byle do 5 sierpnia, potem będziesz miał domek:multi:
  8. Przelałam skromnego piątaka dla słodkiego staruszka, czy on ma imię??? Jeśli nie, to trzeba go jakoś nazwać
  9. Tu jest link do Kundelkowej Skarbonki http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!?highlight=kundelkowa+skarbonka warto zapytać czy pomogą
  10. Proszę o nr konta, mogę tylko 5 zł, ale to zawsze coś
  11. [quote name='Beatkaa']kochani ...:loveu: ode mnie też mnóstwo głaskania i buziaków:*[/QUOTE] Przekazane, dzięki w imieniu futrzaczków:loveu:
  12. [quote name='iwonamaj']Perełka pojedzie już 1 sierpnia po południu, dostałam wiadomość od pani Moniki...[/QUOTE] Wspaniale, to już za tydzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. [quote name='Martika@Aischa']To po cichutku Gabi ich uściskaj tylko tak żeby urwisów nie zbudzić ;)[/QUOTE] Uściskałam ich przed chwilą, bo znowu sobie słodko śpią:iloveyou: Beznadziejna pogoda................
  14. [quote name='Martika@Aischa']Mysz dziś zameldowała że w niedziele wraca i zaraz ruszamy z bazarkiem :lol:[/QUOTE] [COLOR=#4b0082][B] Melduję, że wpłynęło dla Tolusi 20 zł. od cioteczki rudakacha.[/B][/COLOR] Bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::Rose::Rose: Zapłaciłam za pakiet 130 ogłoszeń[B] 15 zł[/B] Zostało [B]45 zł[/B] (w tym 40 jest u Agusi na koncie) +drobniaki, jakie mi zostały z 20 zł, po zakupie karmy i żwirku, jak znajdę paragony to dokładnie napiszę jaką kwotę dotychczas wydałam i wstawię fotkę.
  15. Dzień Dobry kochana Laluniu!!!!!!!!!!:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  16. [quote name='Martika@Aischa']a może Fart ;) w końcu miał farta że go nasza Marudka spotkała :)[/QUOTE] Farta miał ogromnego, to trzeba przyznać:loveu:
  17. [quote name='iwonamaj']Dzisiaj u weterynarza Zosi zapłaciła 70 zł za szczepienie i wyjęcie szwów, kupiła jej tez obrożę i obróżkę przeciwpchelną, łącznie wydała 96 zł.[/QUOTE] Zaglądam do cudnej Perełeczki.
  18. [quote name='Nikaragua']Imię dla koteczka wymyślmy... Bo smutno być bezimiennym[/QUOTE] Ja proponuję IRYSEK, a Wy jakie macie propozycje????
  19. [quote name='Paula95']Dziś Szoł dostał udaru. Zaczął się przewracać, nie umiał utrzymać równowagi, oczopląs… Dostał leki rozszerzające naczynka, jutro będzie reszta leków. Na noc został w budynku, żeby miał chłodniej. Ale dzisiaj, jak zawsze gdy są upały, był prawie cały czas budynku, leżał na chłodnej podłodze… Nie był długo na dworze, wychodził tylko na chwileczkę… Jutro będę też w schronie, mam nadzieję, że mu się poprawi…[/QUOTE] Zaglądam do biedaków, a tu taka smutna informacja, też mam nadzieję, że Szoł dojdzie do siebie
  20. [quote name='Martika@Aischa']Ewunia urlop pracowity bo biegałam po ciotkach i kuzynkach ;) taka runda codzienna od rana do nocy ;) od stołu do stołu lub od sklepu do sklepu ;) Sklepy zrobiły na mnie naprawdę wrażenie .....ech gdybym tylko wzięła więcej kasy :eviltong: A bez Was jasne że smutno dlatego serducho zostawiłam w Wami moje śliczne, cudne ciotki :loveu:[/QUOTE] Dobrze Martunia, że już jesteś:lol:, Iwonka też już wróciła, tylko Mysza jeszcze na swoim ranczo;)
  21. [quote name='Martika@Aischa']Melduję się w końcu i ja ;) przybiegam od razu poczytać co nowego u naszej Tolci :loveu:[/QUOTE] O, cioteczka Martika wróciła, jak było na urlopie??????? U Toluni wszystko ok. tylko ds brak:-(
  22. Ewunia mnie zaprosiła. Biedny kicio..... Taki śliczny!!! A co ze świerzbem dostał coś, jakieś krople, leki???? Trzeba mu pomóc, u mnie finansowa klapa, niestety:-( Tolunia, która jest u mnie w dt też miała świerzbowca w uszach + koci katar:angryy:
  23. Cioteczki, zamówiłam u CatAngel 130 ogłoszeń za 15 złotych, jak będą gotowe wstawię tu linki. Tolusia jest wspaniała, szaleje na całego, zaczepia Kajtunia z czego on nnie zawsze jest zadowolony;)
  24. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosc1.gif[/IMG]odwiedzam i sciskuniam:iloveyou::iloveyou:Tolunie z Gabrynia i Kajtuniem:loveu:[/QUOTE] Dzięki Ewuś, my odwzajemniamy;)
  25. Agusia rozmawiała z panią Anetką. Mat/Bostonek jest radosny, zadowolony, grzeczny i uwielbia się bawić:loveu:
×
×
  • Create New...