Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Ja też, nic więcej nie mogę zrobić. Amberek musi się znaleźć cały i zdrowy, innej opcji nie biorę pod uwagę
  2. Ja też mam bzika na tym punkcie. Czy Inka dzisiaj jedzie do DT, a potem ewentualnie, tzn. jak wizyta wypadnie dobrze, do DS do Wrocławia?
  3. Wchodzę co chwilę licząc na dobre wieści. Amberku, błagam Cię, wróć!!!
  4. Taki początek weekendu to ja rozumiem
  5. Patrząc na ilość adopcji we Wrocławiu sama chętnie bym się tam przeprowadziła. Trzymam kciuki za domek
  6. Kolejny biedaczek czeka na cud: Jest w tym schronisku, w którym była Foksia. Oboje zostali zabrani z "domu" od jakichś zbieraczy.
  7. Kocia Madka, przeczytałam relację. Proszę nie denerwuj się komentarzami (my tu jesteśmy na Ty, dlatego też się do Ciebie tak zwracam). Na pewno nikt nie miał złych intencji. To, że przy tylu zwierzakach, pracy, studiach i normalnym codziennym życiu nie masz czasu na zdawanie relacji doskonale rozumiem. Nikt nie chce Was inwigilować. Po prostu Pola wielu osobom zapadła w serce i najzwyczajniej martwiły się, czy wszystko ok. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, życzę wielu cudownych lat z Polcią, a kotom, które macie w DT wspaniałych domów stałych.
  8. Jaki miły początek dnia po obejrzeniu fotek. Relację przeczytam później. Polcia jest cudowna. Widać, że jeszcze trochę przestraszona, ale to szybko minie.
  9. Zapraszam na szybki bazarek dla Amberka, może ktoś się skusi: Ekspresowy bazarek dla Amberka. Świąteczny zestaw Five o'clock - do 12.12.2020 godz. 20.00
  10. Jaka cudna, mój typ!!! Gdybym mogła mieć 3 psy... Babsztyl bez serca, niech ją piekło pochłonie i to w trybie natychmiastowym.
  11. Faktycznie odwazne posunięcie. Ja bym już na zawał zeszła. Dobrze, że sunieczki się pilnują. Ale piękny happy end na tym wątku. Bardzo się cieszę
  12. Zapomniałabym, wielkie podziękowania także dla Alaskan. Dzięki Asiu.
  13. Biedaczek już Wam zaufał. Agatko, szacun ogromny. Dziękuję za kolejne uratowane psie życie. Amberek jest taki cudowny, gdyby nie Ty pewnie jego dni, czy tygodnie byłyby policzone.
  14. Byle do czwartku
  15. Znowu ryczę, jak wariatka. Ludzie na mnie patrzą. Nic tak nie wzrusza, jak moment opuszczenia schroniska. Amberek wtulony w agat, cudownie.
  16. Byle do wtorku, wytrzymaj jeszcze cudny Amberku
  17. Przybywam, ale niestety na tą chwilę nie jestem w stanie pomóc. Jak tylko dostanę jakieś fanty zrobię bazarek dla Amberka. Agatko, powtórzę się, jesteś niesamowita, wspaniała, cudowna, dziękuję, że ratujesz kolejnego biedaka
  18. A to niespodzianka, że jest wybredny. Leos zjadłby wszystkiego, ale oczywiście dostaje tylko "psie" jedzonko. Na dworze musze uważać, bo interesują go kości, resztki i suchy chleb. Gorące pozdrowienia i buziaki dla Was
×
×
  • Create New...