-
Posts
32997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Ja też mam bzika na tym punkcie. Czy Inka dzisiaj jedzie do DT, a potem ewentualnie, tzn. jak wizyta wypadnie dobrze, do DS do Wrocławia?
-
Taki początek weekendu to ja rozumiem
-
Kolejny biedaczek czeka na cud: Jest w tym schronisku, w którym była Foksia. Oboje zostali zabrani z "domu" od jakichś zbieraczy.
-
Kocia Madka, przeczytałam relację. Proszę nie denerwuj się komentarzami (my tu jesteśmy na Ty, dlatego też się do Ciebie tak zwracam). Na pewno nikt nie miał złych intencji. To, że przy tylu zwierzakach, pracy, studiach i normalnym codziennym życiu nie masz czasu na zdawanie relacji doskonale rozumiem. Nikt nie chce Was inwigilować. Po prostu Pola wielu osobom zapadła w serce i najzwyczajniej martwiły się, czy wszystko ok. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, życzę wielu cudownych lat z Polcią, a kotom, które macie w DT wspaniałych domów stałych.
-
Jaka cudna, mój typ!!! Gdybym mogła mieć 3 psy... Babsztyl bez serca, niech ją piekło pochłonie i to w trybie natychmiastowym.
-
Byle do czwartku
-
Tak, on też