Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Ja tak samo, serce pęka, piesku, gdzie jesteś?
  2. Wtedy między innymi AgusiaP i Mysza2 pojechały do Wisły i wynajęły sobie kwatery na kilka dni, by być na miejscu.
  3. Wobec tego czekamy na rozwój wydarzeń. Ineczka jest taka cudna
  4. Trzymaj się Agatko, wszystko będzie dobrze, zobaczysz
  5. Było chyba wcześniej jakieś info o DT, chyba, że coś pokręciłam
  6. Może nagroda zmobilizuje ludzi do szukania. Jednym żal psa, inni są łasi na pieniądze.
  7. Basiu, a co z Inką, miała jechać do DT. Tak bardzo zapadła mi w serce.
  8. Ja też, przecież on musi gdzieś być, jakim cudem nikt go nie widział
  9. Bezsilność mnie dobija, jestem myślami z wszystkimi, którzy w jakikolwiek sposób pomagają w odnalezieniu Amberka.
  10. Serdeczne pozdrowienia dla Was. Misiunia jak zwykle słodka
  11. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Amberka, on musi się znaleźć!!! Różne cudeńka od nina65 dla zaginionego Amberka, oby cały i zdrowy wrócił do hotelu. Do 19.12.2020 godz.20.00
  12. Robię bazarek dla Amberka, on MUSI się odnaleźć!!!
  13. Wczoraj byłam cała happy, gdy dostałam fotki. Wiem, że Tigrunia ma super Ludzi, ale fotki zawsze cieszą.
  14. Teraz mogę to napisać, bo minęło dużo czasu. Zaraz po adopcji Florka też uciekła ok. 22giej w nocy, a wczesnym rankiem sama wróciła.
  15. Mam cichą nadzieję, że sam wróci lub krąży gdzieś w pobliżu hotelu. Jak moja Kajunia uciekła pierwszego dnia była widziana na peryferiach miasta w lesie, bałam się, że pobiegnie w las i się gdzieś zaszyje. Mimo, że nie znała miejskiego życia wróciła nazwijmy to do centrum i krążyła
×
×
  • Create New...