-
Posts
32997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
NIKO juz w DS we Wrocławiu ! Piesio w typie szpica w hoteliku u Anecik.
Gabi79 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja się nie dziwię, że Państwo są zachwyceni, oby tak dalej. Mój Leos gdy zrobi siku też zawzięcie kopie. Powodzenia słodziaku!!! -
NIKO juz w DS we Wrocławiu ! Piesio w typie szpica w hoteliku u Anecik.
Gabi79 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
To prawda, moja Kaja ma około 9, a bryka, jak szczeniak. Bardzo się cieszę, że ten cudny cukiereczek ma już DS, przeslodki jest. A apropos wieku, zawsze mnie zastanawia, czemu niektórzy mają takie wytyczne: pies do roku, do 2ch, czy 4ech lat. Ale za ludźmi się nie nadąży -
Ja też, powodzenia kochana sunieczko
-
Och, serce boli, a bezsilność dobija....... Agatko, zestaw z bazarku dla Amberka wysłałam dzisiaj, Aldrumka Ci podrzuci. Wpłać bezpośrednio na konto Amberka i tylko potwierdź na bazarku, że 35,- wpłynęło. Zakończony. Zestaw kupiła agat21 za 35 zł. Ekspresowy bazarek dla Amberka. Świąteczny zestaw Five o'clock - do 12.12.2020 godz. 20.00